جزئیات و بررسی عرضه چندین آپدیت جدید و یک بروزرسانی برای بازی Sniper Elite 4 PS4

جزئیات و بررسی عرضه چندین آپدیت جدید و یک بروزرسانی برای بازی Sniper Elite 4 PS4

جزئیات و بررسی عرضه چندین آپدیت جدید و یک بروزرسانی برای بازی Sniper Elite 4 PS4

اخیرا ما شاهد انتشار یافتن دومین بخش از قسمت داستانی اثر sinper elite 4 بوده ایم. این بخش deathstorm نام دارد و با آپدیتی که بدون پرداخت هزینه در اختیار کاربرها قرار می گیرد و بسته ای با نام urban assault در دسترس گیمرها قرار گرفته است. آپدیت این اثر ماموریتی که برای بقا انجام می شود، وضعیت مسابقه ای و یک نقشه تازه را به این اثر میافزاید.
گیمرها قادر خواهند بود دومین بخش deathstorm را که نام آن infiltration می باشد را به شیوه دو نفره یا فردی پیش ببرند. بخش دوم این قسمت از آن جایی شروع میابد که کارل فربرن بسته ای با نام deathstorm را دریافت خواهد کرد که از ذره های پلوتونیوم کشنده تشکیل یافته است. او سپس به سمت قسمت شمالی ایتالیا که فاشیست ها آن جا را به تحت سلطه خود در آورده اند حرکت می کند تا اینگونه از برنامه نازی ها برای اسلحه تازه شان اطلاع پیدا کند.
فضای به کار برده شده در دومین بخش deathstorm شهری شگفت انگیز می باشد که از معماری قرون وسطا برخوردار می باشد و اکنون نازی ها آن را به مرکز اتومبیل های تبلیغاتی خود تبدیل کرده اند و گروه های ایتالیایی که دارای قدرت می باشند نیز در آن جا استقرار یافته اند. کلید دست یابی به deathstorm استفاده از نیرولی می باشد.

کارل در این قسمت باید به شهرکی که متعلق به نازی ها می باشد نفوذ نماید برای یافتن دانشمند بزرگی که ماهیت ایتالیایی دارد وارد عمل شود و سپس همسر این دانشمند را که در دسته خبرچین های با اهمیت گروه متفقین قرار دارد از دست نازی ها رهایی بخشد. این قسمت هنگامی که آفتاب غروب کرده و در بین برج های بلند و کوچه های مملو از پیچ به تصویر کشیده می شود. همچنین بازیکن می تواند ازتاکنیک های مختلفی که در فضای این اثر قرار داده شده است استفاده نماید.

جزئیات و بررسی عرضه چندین آپدیت جدید و یک بروزرسانی برای بازی Sniper Elite 4 PS4
جزئیات و بررسی عرضه چندین آپدیت جدید و یک بروزرسانی برای بازی Sniper Elite 4 PS4

همراه با موارد یاد شده اسلحه انفجاری تازه و نیرویی تازه از رقیب نیز در این قسمت وجود دارد. بسته urban assault دارای کاراکترهای زن و مرد با پوسته هایی که منحصرا برای تیر اندازی استفاده می شوند، هشت اسکین تازه و سه اسلحه جذاب و تازه به اسم های wincheste, sten , walther ppk می باشد.
آپدیت این اثر نیز که بدون پرداخت هیچ هزینه ای در دسترس گیمرها قرار می گیرد درون مایه ها و پیشرفت های تازه ای را جهت گیم پلی بازی Playstation به ارمغان خواهد آورد از درون مایه های تازه این اثر می توان از نقشه تازه ای به اسم urban و وضعیت گروهی فتح پرچم نام برد.
اثر sniper elite 4 روایت گر زمانی بعد از اتفاق هایی که در آمریکا رخ داده است و از پا در آوردن ژنرال والن می باشد. نقطه ای که در انتها کارل فربرن اسلحه پنهان شده آلمان ها را خواهد یافت و با نابود کردن آن دست به کشتن والن می زند. این بازی در تاریخ ۱۹۹۴ پیش خواهد رفت و در آن نازی ها مشغول نابود کردن پارتیزان های ایتالیایی می باشند. در این جا شما وظیفه دارید که برای یافتن ژنرال ها وارد میدان شوید و تک تک آن ها را نابود سازید.
این بار آلمان ها اسلحه ای مخفی را خلق کرده اند که از جنس موشک می باشد که شما بایستی با نابود کردن آن ها به همراه یاری رساندن به پارتیزان ها و سرگروه آن ها یعنی سوفیا دی روکا که به the angle شهرت دارد تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا هدف های گوناگونی را در بین سه تیم نازی ها، مافیای ایتالیا و پارتیزان ها به ثمر برسانید.

محتوای داستانی اثر اسنایپر الیت چهار چندان سرگرم کننده نمی باشد و در حقیقت می شود گفت که اگر شما درباره داستان و اسم ها و نام مکان های به کاربرده شده در بازی اطلاعاتی نداشته باشید بازهم قادر خواهید بود که در این اثر پیشرفت کنید و به نابود کردن جمجمه و قلب رقیب های خود بپردازید.
هنگامی که هر مرحله شروع می شود با بازیکن قادر خواهد بود با استفاده کردن از رادیو به صحبت کردن با مرکز بپردازد و ازجزئیات به کار رفته در ماموریت اطلاع پیدا کند. همچنین تنها نقطه ای که با کاراکترهای داستان برخورد خواهید کرد در ابتدای مرحله ها می باشد که دیالوگ های مختصر بین شما رد و بدل خواهد شد که کیفیت چندان بالایی را دارا نمی باشند. محتوای داستان این اثر به سه روش مکالمه با کاراکترها، سرگذشت کارل و میان پرده هایی که در میان بازی پلی استیشن وجود دارد پیش خواهد رفت که در این موارد مطابق با سری سوم طراحی شده است.
کاراکتر اصلی یعنی کارل فربرن مشابه با سری های گذشته یک تیرانداز بی نظیر می باشد که بدون داشتن هیچ همراهی به مقابله کردن با صدها رقیب خود خواهد پرداخت. از مورد هایی که سازنده تمرکز بیشتری را بر روی آن ها منعطف کرده اند کیل کم های موجود در این اثر می باشند در نسخه چهارم جستجوهای فربرن کیل کم ها بسیار متنوع کار شده اند و شما قادر خواهید بود با پیش بردن روند بازی شش، جمجمه، قلب و یا دیگر اعضای بدن گروه نازی هارا با اصابت یک گلوله متلاشی نمایید.
نقشه هایی که در نسخه چهارم اثر اسنایپر الیت وجود دارد از وسعت بالاتری نسبت به نسخه سوم این اثر برخوردار می باشد و از لحاظ طراحی به کار برده شده نیز می توان گفت که تنوع بالاتری را دارا می باشند و چشم نوازتر طراحی شده اند در واقع می شود گفت که فضا و نقشه های که در این اثر وجود دارند هم در قسمت گروهی هم در قسمت محتوای داستانی عملکرد بهتری را نسبت به سری سوم دارا می باشند.

جزئیات و بررسی عرضه چندین آپدیت جدید و یک بروزرسانی برای بازی Sniper Elite 4 PS4
جزئیات و بررسی عرضه چندین آپدیت جدید و یک بروزرسانی برای بازی Sniper Elite 4 PS4

هنگامی که به یکی از هشت بخشی که در این اثر وجود دارد داخل می شوید باید همراه با به ثمر رساندن ماموریت های اصلی تعدادی ماموریت فرعی را نیز به سرانجام برسانید. به عنوان مثال می توان از ربودن برنامه حرکت کامیون ها، منفجر کردن تانک ها، نابود کردن توپ خانه ها، کشتن ژنرال ها و به سرقت بردن برنامه نازی ها نام برد همچنین در هریک از مراحل نام های گوناگون و بخش های متوعی به کاربرده شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =