اندازه واقعی پلی استیشن ۵ – بزرگترین کنسول تاریخ !

اندازه واقعی پلی استیشن 5 مشخص شد

از زمان معرفی پلی استیشن ۵، سایز این کنسول یک مقوله بحث برانگیز بوده و از اندازه بزرگ PS5 همواره انتقاد شده است. اما با رونمایی از سایز واقعی پلی استیشن ۵، مشخص شد این کنسول عظیم، بزرگترین کنسول تاریخ محسوب می‌ شود. 

از زمان معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵، می‌دانستیم که این کنسول قرار است بزرگ باشد. بااین‌حال، فکر نمی‌کردیم تا این اندازه بزرگ باشد. به لطف برخی محاسبات سخت‌افزاری کمیسیون ارتباطات ملی تایوان، تصاویری از این کنسول در دسترس قرار گرفته که در آن می‌توان مقدار بزرگی آن را مشاهده کرد.

کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار است بزرگ‌ترین کنسول تاریخ معاصر باشد. بله، بزرگ‌تر از OG Xbox One. بزرگ‌تر از og Xbox با کنترلر Duke. بزرگ‌تر از پلی‌استیشن ۳. سونی ابعاد این کنسول را در طول رویداد پلی‌استیشن ۵ هفته گذشته منتشر کرد، اگرچه این نمایش شامل محاسبه پایه نبوده است.

سایز واقعی PS5 مشخص شد
اندازه واقعی پلی استیشن ۵

همان‌گونه که توسط The Verge اشاره شد، اندازه بزرگ پلی استیشن ۵ قرار است دردسری برای قرارگیری در محل سرگرمی‌های شما باشد.  مطمئنم که خود من قرار است مشکلاتی داشته باشم. این مشکل همچنین برای Xbox Series X هم ایجاد می‌شود، زیرا هر دو کنسول طوری طراحی شده‌اند که به صورت عمودی قرار بگیرند. اگرچه می‌ توانید آن را به طرفین هم قرار دهید، اما ممکن است کمی خنده­دار به نظر بیایند.

پلی‌استیشن ۵ قرار است در تاریخ ۱۲ نوامبر با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه شود، درحالی‌که نسخه پلی‌استیشن ۵ دیجیتالی ۳۹۹ دلار خواهد بود. اگر قادر به پیش سفارش امنی نبوده‌اید، مطمئن شوید که خرده‌فروشان عمده را بررسی کنید، زیرا سفارشات ادامه دارند و در چند روز گذشته از دسترس خارج شده بودند. اگر به دنبال نسخه دیجیتالی هستید، مطمئن شوید که بهترین عملکرد را داشته باشید، زیرا به نظر می‌رسد خرده‌فروشان سهم کمتری نسبت به پلی‌استیشن ۵ با دیسک درایو دارند.

 

منبع: DualShockers

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =