به‌روز رسانی جدیدی از بازی ایرانی هشت خوان منتشر شد

بازی ایرانی هشت خوان

دیگر امکانی اضافه شده به بازی ایرانی هشت خوان به این شرح است که شما به عنوان کاربر این بازی می تواند نام کاربری و رمز ورود خود را تغییر دهید و نام و رمز جدیدی باری خود انتخاب کنید. این موضوع می تواند امنیت بازی را در سطح قابل قبولی نگه دارد شما به محض این که توجه دسترسی دیگری به رمز خود شدید می توانید به راحتی رمز خود را تغییر دهید.

بازی ایرانی هشت خوان

به‌روز رسانی جدیدی از بازی ایرانی هشت خوان منتشر شد

به تازگی شاهد این موضوع بوده ایم که بازی ایرانی هشت خوان نسخه جدید از آن طی یک به روز رسانی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. در این نسخه جدید امکانات بیشتری به آن اضافه شده است که سبب شده بیش از گذشته مورد استقبال قرار بگیرد و همین طور مخاطبان قبلی هم بسیار راضی باشند.

این نسخه به روز رسانی شده را می توان از بزرگترین به روز رسانی های این بازی دانست که در آن امکانت زیادی به بازی اضافه شده و باعث شده بازی تغییرات مثبت فراوانی داشته باشد. زیرا در این بازی شاهد کاستی هایی بودیم که به طور کامل به چشم می آمد.

بنابراین می توان گفت سازندگان این بازی مهیج با این به روز رسانی به همگان ثابت کرده اند که قصد دارند در این عرصه ماندگار باشند و کاربران فراوانی را جذب کنند.

در نسخه به روز رسانی شده اولین امکانی که توجه کاربران را به خود جذب می کند این است که می توان اکانت بازی را به صورت استاندارد ساخت. در این ساخت اکانت جدید برای اولین بار در این بازی کاربر می تواند نشانی ایمیل خود را وارد کند و با خیالی آسوده به انجام بازی بپردازد.

این امکان کمک چشم گیری به راحتی بازیکنان داشته است زیرا تا قبل از آن بازیکن برای آن که بتواند کارت های خود را به همراه داشته باشد مجبور به این بود دستگاهی را که کارت ها در حساب آن قرار داشت استفاده کنند که برای آن ها کاری خسته کننده بود.

از دیگر نگرانی هایی که علاقه مندان به این بازی به آن دچار بودند این بود که حساب کاربری در آن به نام کاربری خلاصه می شد پس هر لحظه امکان این وجود داشت که با برخورد به اختلال و مشکلی اکانت بازی به طور کامل پاک شود و مراحلی که کاربر از آن ها به سختی عبور کرده باز هم پدیدار شوند. در این جا است که می توان به طور کامل به این موضوع پی برد که وارد کردن ایمیل تا جه اندازه کاربردی است.

این که در این بازی می توان ایمیل وارد کرد مزیت های دیگر را هم دارد از جمله این که با این کار شما قادر هستید بر روی دستگاه های دیگری هم بازی را با اکانت خود انجام دهید. برای این کار کافی است که در منویی که رو به روی شما باز می شود گزینه ورود به حساب کاربری را انتخاب کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. در این لحظه مشاهده می کنید که بازی شما با همه امتیازها و کارت هایی که خریداری کرده اید وجود دارند.

شاید به این فکر باشید که امکانات اضافه شده امکانات نیستند و از ملزومات یک بازی مجازی به حساب می آیند اما متاسفانه بازی هشت خوان تا قبل از به روز فاقد آن ها بود و کاربران این بازی با مشکل جدی از بین رفتن اکانت رو به رو بودند.

در منوی وردی این بازی علاوه بر گزینه های ورود به حساب کاربری و ثبت نام گزینه دیگری هم ورود دارد به نام ورود مهمان. این گزینه کاملاً با نامی که دارد متناسب است. در این جا شما می توانید بدون آن که ثبت نام کنید بازی را امتحان کنید و با کلیات آن آشنا شوید.

شما می توانید حساب کاربری داشته باشید اما باز هم به صورت مهمان وارد بازی شوید و مراحل ابتدایی بازی را دوباره انجام دهید. برای معرفی به دوستان و آشنایان این گزینه بهترین انتخاب است. البته به این موضوع توجه کنید که امتیازهای مهمان ذخیره نمی شوند و برای ذخیره امتیاز باید اقدام به ساخت اکانت کنید.

از دیگر امکاناتی که به این بازی اضافه شده است می توان به این موارد اضافه کرد که در این جا به شما این امکان داده می شود که اکانت خود را دوباره شروع کنید.

کاملاً واضح و مشخص است که این امکان برای کسانی کاربرد دارد که از امتیازهای کسب شده خود رضایت ندارند می توانند از ابتدا شروع کنند و این بار با دقت و تجربه بیشتری بازی را انجام دهند و امتیازات بیشتری کسب کنند این امکان می تواند بسیار کاربردی باشد.

بازی ایرانی هشت خوان

دیگر امکانی اضافه شده به بازی ایرانی هشت خوان به این شرح است که شما به عنوان کاربر این بازی می تواند نام کاربری و رمز ورود خود را تغییر دهید و نام و رمز جدیدی باری خود انتخاب کنید. این موضوع می تواند امنیت بازی را در سطح قابل قبولی نگه دارد شما به محض این که توجه دسترسی دیگری به رمز خود شدید می توانید به راحتی رمز خود را تغییر دهید.

اما تغییراتی که در بازی ایرانی هشت خوان اتفاق افتاده است به این موارد محدود نمی شود بلکه سازندگان آن منبعی را در اختیار کاربر قرار می دهند که به وسیله آن می تواند پول رایج درون بازی را که سنگ نامیده می شود تهیه کنند. از سنگ ها می توان در بازی استفاده کرد و کارت های بازی را خرید.

لازم به ذکر است که بگوییم این سنگ ها با انجام مأموریت هایی که به شما سپرده می شود به دست می آید و هر چه قدر که شما مأموریت را بهتر و با سرعت بیشتری انجام دهید مقدار سنگی که به دست می آورید طبیعتاً بیشتر خواهد بود و شما هم می توانید کارت های بیشتری را خریداری کنید.

باید به این نکات توجه کنید که ماموریتی که به شما سپرده می شود را به صورت مخفی انجام دهید در این صورت است که می توانید امتییاز بیشتری را کسب کنید. به این نکته هم توجه کنید که در نسخه جدید این بازی با سنگ هایی که از مأموریت مخفی به دست می آورید علاوه بر خرید کارت می توانیید در مسابقه هایی که به شما پیشنهاد داده می شود هم شرکت کنید.

مسابقه هایی که در بخش آوردگاه این بازی اضافه شده اند به این شکل می باشد که شما برای ورود به آن باید سنگ پرداخت کنید و جایزه هایی هم که به شما تعلق می گیرد سنگ است. در این مسابقات ۸ نفر به رقابت می پردازید و در صورت نفر اول شدن می توانید از جایزه این بخش استفاده کنید.

از نکاتی که باید درباره این مسابقات به آن اشاره کرد این است که آن ها در ساعت های مختلفی از شبانه روز برگذار می شوند و شما متناسب با ساعتی که در بازی قرار دارید می توانید مسابقه دلخواه خود را انتخاب کنید و در آن شرکت کنید.

البته این بخش جدید معایبی هم دارد که نمی توان تا زمانی که حریف جدیدی به این مسابقه اضافه می شود و تعداد به حد نصاب یعنی ۸ نفر می رسد هیچ کار خاصی انجام داد و فقط باید منتظر ماند و دید که نتیجه چه خواهد شد که البته این انتظار گاهی بیش از حد معمول است و باعث می شود که بازیکنان خسته شوند و میل آن ها به بازی کاهش پیدا کند.

در ادامه بعد از این که ۸ نفر لازم برای شروع مسابقه جمع شوند بازی برای شما پیغامی می فرستد و به شما اعلام می کند که بازی شروع شده است. در این لحظه شما می توانید از بازی انصراف دهید اما توجه داشته باشید سنگ های شما بر نمی گردد.

در این به روز رسانی شاهد این هستیم که گرافیک بازی در حد بالایی ارتقاء پیدا کرده است و رابط کاربری این بازی جذابیت خاصی برای کاربر پیدا کرده است که البته کاملاً برای صفحه نمایشگر گوشی طراحی و بهینه شده است که از نکات مثبت این بازی به حساب می آید.

در نهایت باید به این موضوع اشاره کنیم که بازی ایرانی هشت خوان پتانسیل لازم برای این که به بازی معروف و محبوبی تبدیل شود را به خوبی دارد و تنها به مدیریت عالی نیاز دارد که این پتانسیل را به اجرا در آورده و به عرصه ظهور برساند.

سازنده این بازی جالب استودیو آوید نام دارد که در گذشته هم شاهد برنامه های زیبایی از آن بوده ایم و امید داریم که بتواند بازی هشت خوان را در رده های جهانی معروف کند.

  مانی
دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
  • علیرضا ۱۸ دی ۱۴۰۱ / ۰۲:۱۰

    با سلام ،من حدود ۶ سال این بازی رو انجام دادم و جز ده نفر اول این بازی بودم،متاسفانه اون موقع با گوشی موبایل دیگه ای بازی رو شروع کردم و گوشیم شکست و قابل تعمیر نبود و ایمیلی که اون موقع وارد کردم رو الان فراموش کردم و مجبور شدم از نو بازی رو شروع کنم و هیچکس جوابگو و راهنما نیست،انگار کلا این بازی دیگه رها شده و پشتیبانی در کار نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دو =