بازی Super Smash Bros Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت اول)

بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت اول)


بازی  Super Smash Bros Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت اول)

بازی Playstation Super Smash Bros. Ultimate یک بازی مبارزه ای عالی می باشد که به دلیل دارا بودن محتوای بسیار متنوع می تواند تمامی سلیقه ها را راضی نگه دارد.
این بازی دارای داستانی غیر قابل پیش بینی با روش ها و پایان های مختلف و همچنین نمادهای مختلف گیم پلی می باشد و در نتیجه کاربران با محصولی کاملاً متفاوت از دیگر بازی ها روبرو خواهند شد.
این بازی به‌ واسطه محتویاتی که دارد می تواند مخاطبان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کندو
همه شخصیت ها اینجا هستند ! منظور ما از همه ۷۴ مبارزی است که هنگام عرضه بازی Super Smash Bros. Ultimate در دسترس بودند و ۵ شخصیت DLC که امسال عرضه می شوند و به طور کلی ۷۹ شخصیت هستند.
حین اینکه منتظر عرضه جنگجویان DLC هستید که شخصیت های Piranha Plant وPersona 5’s Joker نیز در این بین حضور دارند احتمالاً بهترین کار این است که سعی کنید قفل ۷۴ شخصیت اولیه ی بازی پلی استیشن را باز کنید ، حال فرقی ندارد که این کار را در منزل و با دوستانتان انجام دهید یا از طریق کنسول نینتندو سوییچ و به طور آنلاین با دشمنانتان مسابقه دهید.
افسوس ، با وجود اینکه بازی اصلی بسیار خوب بود ، اما باید گفت که بازی Smash Ultimate با هشت شخصیت ظریف کار خود را آغاز می کند.

بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت اول)
بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت اول)

این بدان معنا است که مدت زیادی طول خواهد کشید تا تمامی ۷۴ شخصیت در دسترس قرار گیرند ، البته این در صورتی است که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.
خوشبختانه ، این همان موضوعی است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. اجازه دهید شروع کنیم!
روش اول: دنیای نور (World of Light)
البته این روش کمی کند است، اما باید بدانید که بازی کردن از طریق دنیای نور ، ابزاری تضمین شده برای باز کردن قفل شخصیت ها در نسخه Ultimate است.
زمانی که ریسک می کنید تا از طریق مبارزه با Galeem ، مبارزه خود را هیجان انگیز کنید ، احتمالا با مبارزات سرگرم کننده بسیاری روبرو می شوید ، اما همچنین با جنگجویی برخورد می کنید که باید در گیر و دار آن نبرد “بیدار” شود.
گاهی دسترسی به این جنگجویان دشوار است ، و آن به دلیل دستکش آهنی ای است که در مبارزات روحی بین شخصیت شما و نماد مورد نظر قرار دارد ، یا گاهی هم ممکن است پازلی روحی باشد ، که باید شخصیت خاصی را شکست دهید تا بعداً برای باز کردن قفل یک مسیر از آن استفاده کنید.
برای مثال ، برای رسیدن به کاپیتان فالکون (Captain Falcon) ، باید خلبان F-Zero را شکست دهید تا بتوانید به سمت نماد او حرکت کنید.
تمامی این متغیرها اضافه شده اند ، بنابراین اگر به دنبال باز کردن سریع کل فهرست هستید ، این احتمالا بهترین روش نیست. با این حال ، اگر منتظر بودن برایتان اهمیتی ندارد و دوست دارید تا حد ممکن از داستان لذت ببرید ، روش دنیای نور ارزش امتحان کردن را دارد. همچنین ، اگر می خواهید در حالات دیگر ، با این چالش ها درگیر شوید ، دنیای نور به شما اجازه می دهد این دشواری ها را کنار گذاشته و سپس بلافاصله به مبارزه بازگردید ، یعنی دیگر نیازی نیست با Luigi ، فراموشی پس از آن و همچنین دنیای تاریک و دردناکی که به دنبال آن می آید ، روبرو شوید.

بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت اول)
بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت اول)

روش ۲ : حالت کلاسیک (Classic Mode)
اگر نسخه قبلی Smash را بازی کرده اید، احتمالا با حالت کلاسیک آشنا هستید.
این حالت مبارزه ای استاندارد است که در آن شخصیت انتخاب شده باید راه خود را از طریق مجموعه ای از مبارزات قبل از مسابقه و از راه جایزه و شکست رئیس باز کند.
شما می توانید “شدت” را انتخاب کنید که در آن برای کسب توانایی خود بازی Playstation 4 می کنید ، و دشواری آن در زمان بازی شما تعیین شده و چالش های مناسب ارائه می شوند.
در نسخه Ultimate ، شما با هشت شخصیت اصلی از Super Smash Bros اولیه ، با چالش های مختلفی که پس از تکمیل این مورد که دوست دارید چه شخصیتی در حالت کلاسیک بازی می کند ، آغاز به کار می کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =