بن کردن ای پی های ایرانی توسط EA

بن کردن ای پی های ایرانی توسط EA

بن کردن ای پی های ایرانی توسط EA

خیلی از ماها این روزا مشغول بازی کردن با کنسول های خونگی خودمون هستیم ، و باید گفت که دیگر به دوران جدیدی از بازی کردن در دنیای گیم هستیم ، دیگر مثل قدیم نیست که بازی کردن مـحـدود بـه خـریـدن تـنـهـا یـک سـی دی بـازی بـاشـد و بـازی کردنش تا وقتی تمامی مراحل بازی طی شود و بعد به سراغ بای دیگری برویم ، به لطف پـیـشـرفـت تـکـنـولـوژی و الـبـته بـه فـکـر افـتـادن شـرکـت هـایـی مـثـل مـایـکـروسـافـت و سـونـی بـرای روح دادن بـه گـیـم دیـگر بـازی از حـالـت قـدیـمـی خود خارج شده است.
و دیگر می توان با یک بازی ساعت ها و حتی ماه ها مشغول بود ، البته این بایز ها با همان میزان داستان ساخته می شوند و تنها تغیری که در این بازی ها به وجود امده است انلاین بودن بازی هاست ، مه دنیای گیم رو وارد فاز جدیدی کرده است که به عنوان مثال بازی فیفا تا چند سال پیش خیلی حتی محبوب نبود ولی چند سالی است که به لطف امدن قابلیت انلاین شما نه تنها می توانید بازی ها رو با دوستان خودتون بایز کنید بلکه از بخش های دیگر انلاین هم میشه استفاده کرد.
مثلا همین بازی فیفا که شما باید با یک تیم دسته پایین بازی کنید و با بازی کردن زیاد کارت هایی رو ازاد کنید که به کمک تیم شما بیان که این کارتا بازیکن هایی در رده بالا هستند ، یکی دیگه از مثال های بارز این بازی ها بـازی هـای در سـبـک بـتـل رویـال هـسـتـنـد کـه بـه جـرات مـی تـوان گـفـت کـه جـدیـدا خـیـلی از گـیـمـر هـا رو درگـیـر کـرده و بـاعـث شـده بـه ایـن سـبـک بازی ها کشیده بشوند .

بن کردن ای پی های ایرانی توسط EA
بن کردن ای پی های ایرانی توسط EA

مثلا بازی هایی مثل فورتنایت ، البته در این بین باید یک نکته رو هم در نظر گرفت و اون هم اینه که برای خرید بازی ها شما باید به دلار پول بدهید و این یعنی فاجعه چون که حتما شما هم مثل خیلی های دیگر وضع اقتصادی و قیکت دلار رو می دونید ، با این وضع هر بازی رو باید با قیمت های نزدیک یک میلیون تومن خریداری کرد که البته باید برای انلاین بازی کردن اشتراک هم داشته باشید .
البته این موضوع فقط به همین جا ختم نمی شود و تحریم ها همان طور که روی خیلی از کسب و کار ها و اجناس در بازار تاثیر گذاشته است ، روی صنعت بازی هم تاثیر گذاشته است ، یکی از همین تاثیر های منفی ، رو شرکت بزرگ EA حالا به وجود اورده و اون هم اینه که ایدی های ایرانی رو بسته !!! البته این بسته شدن ایدی ها خوش بختانه برای تمام بازی ها نیست ، البته فعلا نیست و تنها ای پی های بازی APEX بسته شده است .

بن کردن ای پی های ایرانی توسط EA
بن کردن ای پی های ایرانی توسط EA

ک بتل رویال و بسیار زیبا که داشت تو ایران کم کم خیلی محبوب میشد که ناگهان این خبر رو شنیدیم ، البته این تحریم شدن و بن شدن ایدی های ایرانی می تواند ادامه هم داشته باشد چون که میدونیم شرکت EA خیلی بزرگه و فقط بازی معروفی مثل APEX رو نداره بلکه خیلی بازی دیگه هم داره مثلا همین فیفا که گفتم انلاین بازی کردنش چقدر هیجان داره برای این شرکته ، پیش بینی بدیه ولی باید کم کم منتظر تحریم شدن بازی فیفا هم برای ایرانی ها باشیم .
اگه این اتفاق بی افتد خیلی ها ضرر می کنند در ایران ، منظورم گیمر هایی هست هچکه ماه ها برای حسابشون تو فیفا زحمت کشیده اند و حالا قراره همش از بین بره ، یک سری خبرنگار ایرانی برای EA کامنت هم گذاشتند و از انها پرسیده اند که بازی کردن در سرور های شما برای ما غیر فعال شده و دلیلش چیع که EA هم جوابشونو بعد کلی وقت داده که از پس اونا کاری برنمیاد .
ولی همه خوب می دونیم دلیلش برای تحریم هاست ، شاید این یک شروع باشد و شرکت های دیگه هم مثل یوبی سافت و حتی اپیک هم شروع کنند به بن کردن ایدی های ایرانی و این یعنی تو ایران کم کم باید بیخیال بازی انلاین بشیم …

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پنج =