بهترین خنک‌ کننده‌های پلی‌ استیشن ۵

خنک‌ کننده‌های پلی‌ استیشن 5

به نظر می‌رسد سونی نظرات طرفداران پلی‌ استیشن ۴ را پذیرفته است و سعی در انجام برخی از آن‌ها داشته است. پلی‌ استیشن ۴ به دلیل فن پر سر و صدایش کمی بدنام شده است و خوشبختانه فن بسیار آرام‌تری که همه منتظر آن بودند روی پلی‌ استیشن ۵ اعمال خواهد شد. سونی در گذشته نشان داده که چنین نظراتی را با آغوش باز می‌پذیرد و به نظر می‌رسد مسائل مربوط به فن را در پیش‌ نمایش عملی سخت‌ افزار کنسول که توسط رسانه ژاپنی اجرا شد، تأیید کرده است.

پیش نمایش Dengeki و ۴Gamer

Dengeki و ۴Gamer هر دو اخیراً پیش‌ نمایشی را ارائه کرده و ادعا کردند که پلی‌ استیشن ۵ هیچ‌گونه صدایی که به فن ارتباط داشته باشد را ندارد و سیستم بسیار ساکت و کارآمد است. هر دو این نشریات بیان کردند در طول استفاده از کنسول و انجام بازی‌های مختلف (از جمله Astro’s Playroom و Godfall)، کنسول هیچگونه صدایی نداشت. همچنین مدعی شدند که کنسول به اندازه‌ای خنک بود که می‌شد به راحتی به آن دست زد و هیچ گرمای قابل توجهی را به وجود نیاورده بود.

با این حال، هر دو این نشریات خاطر نشان کردند که خود کنسول پلی‌ استیشن ۵ بسیار بزرگ است. به همین ترتیب، مردم باید مطمئن شوند فضای کافی برای قرار دادن آن و همچنین فضای کافی در اطراف کنسول دارند که فرآیند خنک شدن کنسول به راحتی انجام شود.

شایعات اوایل سال جاری حاکی از این بودند که سونی بر سیستم خنک‌ کننده “بیش‌ از حد گرانی” برای پلی‌استیشن ۵ سرمایه‌گذاری کرده است. بر اساس این گزارش‌ها، به نظر می‌رسد نتایج خوبی هم به دست خواهد آورد.

اخیراً اخبار جالبی از پلی‌ استیشن ۵ منتشرشده است. یکی از آن‌ها نشان می‌دهد که صفحه‌ نمایش منتخب کاربر کنسول و کنترلر DualSense مشکی در واقع چه چیزهایی هستند و در اخبار دیگری حافظه داخلی قابل استفاده ۶۶۴ گیگابایتی پلی‌ استیشن ۵ تأیید شده است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =