تصاویر جدید کاراکتر وینی پو در بازی Kingdom Hearts III PS4

تصاویر جدید کاراکتر وینی پو در بازی Kingdom Hearts III PS4

تصاویر جدید کاراکتر وینی پو در بازی Kingdom Hearts III PS4

نکته اصلی در توسعه و پیشرفت هر صنعتی در دنیا در عرصه رقابتی آن دیده می‌‌شود. اگر صنعتی دارای یک فضای رقابتی عالی با شخصیت‌ های متنوع باشد، آن‌گاه می‌توان هر روز و هر ثانیه شاهد یک جرقه جدید و یک خبر نو در آن صنعت باشیم. صنعت بازی‌های رایانه‌ای در وجود خود سرشار از جرقه و شگفتی است و شکوفایی آن‌هاست که می‌تواند به شرکت‌های مختلف قدرت و اعتبار ببخشد.
میزان سابقه شاید در این صنعت خیلی مهم نباشد، چرا که ورود شرکت‌هایی چون گوگل به این عرصه نشان داد که این صنعت فقط نیاز به تخصص و سرمایه دارد. ارائه چندین تکنولوژی ناب و ابداعات زیبا از این شرکت نشان داد که با گذشت زمان کم از تولد این شرکت در این صنعت، حالا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.
رقابت در این صنعت جایی به اوج خود رسید که سونی و مایکروسافت نیز در کنار شرکت گوگل با سابقه‌ای درخشان در حال حرکت هستند.
البته در کنار اسامی مطرح شده ذکر اسامی بزرگان دیگری در این صنعت همچون سگا و نینتندو نیز ضـرورت دارد، امـا فـاصله کیفیتی ایجاد شده مقداری این دو شرکت را سه شرکت بزرگ و صاحب سبک این صنعت دور کرده است. امـروزه بـر تـمـام شرکت‌ های سازنده بازی‌ های رایانه‌ ای واضح است که محتوا و مـفـهوم بر شکل و ظاهـر بازی PlayStation رایـانه‌ ای ارجحیت دارد. بسیار دیده شـده کـه بـازی‌ هـایـی دو بـعـدی و بـا مـحـتـوایـی بـسـیـار سـاده و زیـبا تـوانـستـه‌ اند تا مدت‌ ها در دل مـخاطبان بازی‌ های رایانه‌ ای جا باز کـنـنـد.

تصاویر جدید کاراکتر وینی پو در بازی Kingdom Hearts III PS4
تصاویر جدید کاراکتر وینی پو در بازی Kingdom Hearts III PS4

برعکس این موضوع نیز به وفور مشاهده می‌‌شود که بازی‌ هایی با گرافیکی فوق‌العاده در صدا و تصویر اما ضعیف در بیان داستان و محتوا به زودی باعث کسل و بی‌ انگیزه شدن مخاطب خود شده‌اند. محتوا در بازی‌های رایانه‌ ای نیز در دهه اخیر وارد ژانرهای پیچیده‌ای شده و از طرح یک داستان عمیق نیز خارج شده است. از تلفیق سینما و تلویزیون گرفته تا تبلیغات گسترده در بازی، همگی از راه‌ های ایجاد معنا و محتوای ناب و نوین در بازی‌ های رایانه‌ ای هستند.
بسیاری از شرکت‌ های بازی‌ های رایانه‌ ای پس از دریافت یک بازخورد مناسب از یک فیلم، کارتون، سریال و یا حتی المان‌ های خاصی از آن‌ها مثل یک کاراکتر یا بازیگر، از آن‌ها در مجموعه بازی پلی استیشن جدید خود استفاده می‌کنند. این امر سبب محبوبیت بسیار زیـاد بـازی نـسـبـت بـه حـالت عـادی آن می‌شود چرا که تـنـهـا قـرار گـرفـتـن در شـخـصـیـت مـورد نـظـر بـه گـیـمـر، هـیـجـان خـاصـی می‌بـخشد. راه دیـگـر بـرای افـزایـش مـخـاطـب در بـازی‌ هـای رایـانـه‌ ای، اسـتـفـاده از سـاخـت نـسـخـه ریــمـســتـر در یـک بـازی و بـازیـابـی مـجـدد آن اسـت.

تصاویر جدید کاراکتر وینی پو در بازی Kingdom Hearts III PS4
تصاویر جدید کاراکتر وینی پو در بازی Kingdom Hearts III PS4

بازی‌هایی که معمولا به علت عدم پیشرفت در تولید نسخه‌های جدید آن سبب شده تا پس از مدتی کاملا نابود شوند، حالا با ارائه نسخه جدید آن، دوباره حیات مهیج و شگفت‌انگیزی پیدا می‌کنند.یکی از بازی‌هایی که با استفاده از چندین ترفند مطرح شده توانست با قدرت به محبوبیت مضاعفی دست پیدا کند بازی Kingdom Hearts 3 می‌باشد. این بازی از تولیدات ارزنده و صاحب سبک شرکت اسکوئر انیکس محسوب می‌شود که با استفاده از تفکرات خلاقانه کارشناسان این شرکت طراحی و ساخته شده است.
در نمایشی جدید از این بازی شرکت مورد نظر قصد دارد از شخصیت وینی پو نیز در بازی خود استفاده کند. این بازی فانتزی و زیبا با بهره‌گیری از کاراکترها و شخصیت‌های کارتونی زیاد در طول بازی یک نشاط و هیجان خاصی را به شما می‌بخشد که در کمتر بازی جنگی باکیفیتی آن را پیدا می‌کنید. نکته اصلی محبوبیت این بازی تعداد کاراکترهای جذاب زیاد در بازی است که با داستانی روان در ارائه محتوا توانسته به شدت در دل مخاطبان و کاربران خود جا باز کند.
درست است که داستان اصلی این بازی موضوعی تکراری است که شخصیت اصلی بازی برای از بین بردن یک اسلحه قدرتمند نیز به تکمیل یک تیم برای مبارزه با دشمنان را دارد، اما ویژگی‌های جذاب کاراکتری این بازی توانسته تمامی موضوعات فوق را بپوشاند. افزودن شخصیت محبوبی چون پو به بازی که همواره در دل کودکان جای دارد می‌تواند از این بازی ایکس باکس یک بازی جذاب و بیادماندنی بجای بگذارد.
شخصیتی که انواع داستان، فیلم و انیمیشن‌های ساخته شده از آن توانسته همواره این کاراکتر را به محبوبیت بالایی برسـاند.
از آنجایی که این گونه بازی‌ها از جذابیت بالایی برای کودکان برخوردار هستند، این بازی‌ها از نظر بسیاری از کارشناسان این صنعت نسبت به بازی‌های جنگی برای آن‌ها مناسب‌تر است. این بازی‌ها XBox عاری از هر گونه صحنه‌های ناپسند و مضموم که خشونت را به همراه دارند، می‌باشد. صحنه‌هایی که می‌تواند به مرور زمان با روحیات کودکان بازی کند و آنان را در سلطه خود بگیرد و اثرات نامـطلـوبی را در آینده برای وی به همراه داشته باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =