تغییر قیمت نسخه های متفاوت بازی Rainbow Six Siege PS4

تغییر قیمت نسخه های متفاوت بازی Rainbow Six Siege PS4

تغییر قیمت نسخه های متفاوت بازی Rainbow Six Siege PS4

به تازگی سیزن پس فصل سوم بازی Rainbiw Six Siege به دست مخاطبان رسیده است. همین موضوع حس کنجکاوی مخاطبان را برانگیخته است تا در مورد قیمت نسخه های مختلف این بازی از سازنده بپرسند. به همین دلیل کمپانی یوبی سافت به عنوان سازنده و ناشر این بازی قیمت هایی را اعلام کرده است. اگر تمایل دارید تا در مورد قیمت نسخه های مختلف Rainbiw Six Siege بیشتر بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت نسخه های مختلف بازی Rainbiw Six Siege چقدر است؟
همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم، یوبی سافت قیمت های مربوط به Rainbiw Six Siege را آپدیت کرده است. نکته مهم که باید در ابتدای کار به آن اشاره کنیم، این است که نسخه های استاندارد بازی پلی استیشن ۴ در این آپدیت تازه حذف شده است. اگر تمایل دارید تا نسخه استارتر بازی Rainbiw Six Siege را تهیه کنید، باید خوشحال باشید. زیرا این نسخه در مقایسه با گذشته هیچ افزایش قیمتی نداشته است و مثل قبل به قیمت ۱۵ دلار به دست علاقمندان می رسد.

تغییر قیمت نسخه های متفاوت بازی Rainbow Six Siege PS4
تغییر قیمت نسخه های متفاوت بازی Rainbow Six Siege PS4

گیمرها می توانند در این نسخه به نقشه های اصلی بازی، حالت های مختلف و بازی اصلی دسترسی داشته باشند. نکته دیگر اینکه کاربرانی که نسخه استارتر بازی را تهیه کنند، به ۶۰۰ کردیت دسترسی پیدا خواهند کرد. البته این مورد را به یاد داشته باشید که در این نسخه آزادسازی شخصیت های مختلف بازی کار زمان بری خواهد بود.
همان طور که پیشتر هم گفتیم، در آپدیت تازه Rainbiw Six Siege دیگر خبری از نسخه استاندارد بازی نیست. بنا بر سیاست گذاری های تازه یوبی سافت، قرار بر این شده است تا این نسخه استاندارد که ۴۰ دلار قیمت داشت، حذف شود. حالا نسخه دیگری به نام Advanced Edition جای نسخه استاندارد را گرفته است و با قیمت بالاتری به دست علاقمندان می رسد. این نسخه تازه ۶۰ دلار ارزش گذاری شده است.
اگر می خواهید در مورد نسخه Advanced Edition بیشتر بدانید، باید بهتان بگوییم که در این نسخه تازه تمامی امتیازات و ویژگی های نسخه استاندارد بازی جا داده شده است. این نسخه تازه حتی در برخی از مواقع المان ها و ویژگی های گسترده تری هم دارد. مثلا ۶۰۰ کردیت، آیتم های تزئینی و جعبه های Outbreak را در برگفته است. تعداد جعبه های Outbreak و ایتم های تزئینی در نسخه Advanced Edition 10 عدد است.
به طور کلی پس از آپدیت تازه قیمت های نسخه های بازی Rainbiw Six Siege سوالات زیادی در ذهن مخاطبان شکل گرفت که برخی از آنها به نسخه Advanced Edition مربوط بود. زیرا یوبی سافت اعلام نکرده است که این نسخه تازه برای کنسول ها در نظر گرفته شده است یا خیر. برخی از کاربران می خواهند بدانند که اگر Advanced Edition برای کنسول ها تعریف شده باشد، آیا کمترین قیمت را دارد؟ به هر حال تا کنون کاربران و علاقمندان به این بازی به پاسخ سوالات مختلف خود در رابطه با نسخه Advanced Edition نرسیده اند.

به غیر از نسخه هایی که تا کنون معرفی کردیم، ۲ نسخه دیگر هم به بازار عرضه شده است. اگر به دنبال نسخه بهتری از بازی هستید، می توانید به سراغ نسخه گلد ادیشن بروید. در نسخه گلد ادیشن تمامی محتویاتی که در Advanced Edition جای داده شده است، به چشم می خورد. علاوه بر این مورد، سیزن پس سال سوم بازی هم در نسخه گلد ادیشن بازی جای گرفته است.

تغییر قیمت نسخه های متفاوت بازی Rainbow Six Siege PS4
تغییر قیمت نسخه های متفاوت بازی Rainbow Six Siege PS4

اگر به دنبال نسخه کامل تری از بازی Rainbiw Six Siege هستید، ما پیشنهاد می کنیم تا نسخه گلد ادیشن بازی را تهیه کنید. البته برای اینکه بتوانید این نسخه را داشته باشید، باید بهای بیشتری پرداخت کنید. زیرا گلد ادیشن ۹۰ دلار قیمت گذاری شده است. اگر جز آن دسته از گیمرهایی هستید که ترجیح می دهید برای تجربه یک بازی Playstation، کامل ترین نسخه موجود را داشته باشید، باید بدون معطلی به سراغ نسخه Complete Edition بروید. زیرا این نسخه واقعا کامل است و همه چیز به درستی و دقت در آن جای داده شده است.
در این نسخه تکمیل، تمامی محتویات Advanced Edition قرار دارد و علاوه بر سیزن پس سال سوم بازی، سیزن پس سال های اول و دوم هم در آن جای گرفته است. 
اگر تمایل دارید تا نسخه Complete Edition را از آن خودتان کنید، باید مبلغ ۱۳۰ دلار پرداخت نمایید. نکته مهم دیگر اینکه یوبی سافت تا کنون فقط قیمت های تازه و محتویات نسخه ها را در دست مخاطبان قرار داده است و تا کنون از این قیمت های تازه در فروشگاه ها استفاده نشده است. یوبی سافت اعلام کرده است که در تاریخ ۲۴ بهمن ماه، قیمت های نسخه ها در فروشگاه ها اعمال خواهد شد.

آشنایی کلی با بازی Rainbiw Six Siege
اگر جز علاقمندان به شوترهای تاکتیکی هستید، احتمالا از بازی Rainbiw Six Siege خوشتان خواهد آمد. این بازی توانسته است بعد از مدت ها علاقمندان به این سبک از بازی ها را دور خود جمع کند. گیمرهایی که تا کنون Rainbiw Six Siege را امتحان کرده اند، از تجربه منحصر به فرد این بازی لذت برده اند. بدون مبالغه می توانیم بگوییم که Rainbiw Six Siege در چند سال اخیر یکی از بهترین بازی های تولیدی یوبی سافت بوده است که کیفیت را می توان به راحتی در بخش های مختلف آن احساس کرد.

مرکز خرید دات کام 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =