جزئیات و بررسی ارایه تیزر نسخه بازی Seasons After Fall PS4

بازی Seasons After Fall PS4

کنون می خواهیم با بازی Seasons After Fall PS4 بیشتر آشنا شویم. این بازی Seasons after fall”” نام دارد. سازنده این بازی کمپانی “فوکس هوم اینتراکتیو” و نیز استودیو “سویینگ سابمرین” می باشند. این بازی دو بعدی است. و سبک بازی seasons after fall معمایی می باشد. نا گفته نماند که دربین این خبرها تریلر هنگام منتشر شدن نسخه کنسولی هم انتشار یافته است.

بازی Seasons After Fall PS4
عکس بازی Seasons After Fall PS4

چنان چه پیگیر اخبار بازی PS4 باشید، حتما در آخرین خبرها متوجه یک بازی جدید که برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شده است شده اید! اکنون می خواهیم با بازی Seasons After Fall PS4 بیشتر آشنا شویم. این بازی Seasons after fall”” نام دارد. سازنده این بازی کمپانی “فوکس هوم اینتراکتیو” و نیز استودیو “سویینگ سابمرین” می باشند. این بازی دو بعدی است. و سبک بازی seasons after fall معمایی می باشد. نا گفته نماند که دربین این خبرها تریلر هنگام منتشر شدن نسخه کنسولی هم انتشار یافته است.
با ما همراه باشید تا با داستان و اتفاقات این بازی پی اس ۴ معمایی آشنا شویم. این بازی پر از ماجراجویی و اتفاقات جذاب می باشد. بازیکن در این بازی در محیطی پر از جادو قرار می گیرد. دنیای گرافیکی آن به قدری جالب طراحی شده که به هیچ وجه بازی، برایتان خسته کننده نمی شود. اکنون شما در این دنیای جذاب قرار گرفتید، البته اتفاق جالب تر برای بازیکنان این بازی این است که شما به صورت یک شخصیت معمولی در بازی قرار نمیگیرید!!
بلکه شما با شخصیت یک روباه در بازی حضور پیدا می کنید! حال شاید برایتان سوال باشد که این روباه چه قابلیت هایی دارد یا چه کارهایی می تواند انجام دهد!؟این روباه در تلاش های پی در پی سعی دارد تا جادو هایی که در طبیعت جنگل رخ داده را از بین ببرد و نابود کند و این طبیعت زیبا را دوباره به حالت اولیه اش بازگرداند.این روباه توسط ویژگی های منحصر به فردی که دارد و توسط قابلیت هایش، قادر به تغییردادن فصل ها در محیط جنگلی بازی می باشد.
با تغییر پیدا کردن فصل ها محیط بازی هم متناسب با نوع فصل تغییر پیدا می کند. و این کار باعث پیدا کردن مسیر مورد نظرتان می شود، مثلا در فصل هایی که بارندگی زیاد است مسلما مقدار آب دریاها هم خیلی زیادتر می شود. یا مثلا در فصل زمستان آبشارها و دریاچه ها از شدت سرما یخ می زنند. و یا در فصل بهار که زمان شکوفه زدن درختان و همچنین گیاهان در این فصل رشد قابل توجه ای دارند.
و استفاده از قارچ های رشد یافته و حرکت باد هم که از خصوصیات فصل پاییز است .این اتفاقات و تغییراتی که در طول بازی می افتد خیلی جذاب است و باعث می شود بازی از حالت روتین وار خارج شود و تاثیر مثبتی روی بازیکن می گذارد. و اما نوبت ماموریت های شما می رسد. برای به اتمام رساندن و پیروزی تان در ماموریت ها باید قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد و خاصی را دارا باشید.
که این ویژگی ها به دست محافظان جنگل است.به این گونه که شما به دیدار این افراد می روید و سپس باید قدرت ها و نیروهای خاص و جادویی را که دارند، تصاحب کنید و به دست آورید. ناگفته نماند در بازی seasons after fall چهار حیوان به عنوان محافظ های اصلی برای هر چهار فصل قرار دارند. که این محافظ ها عبارت اند از

-مار ماهی برای فصل بهار
-پشه برای فصل تابستان
-لک لک برای فصل پاییز
-و نیز خرس برای فصل زمستان

بازی Seasons After Fall PS4
عکس بازی Seasons After Fall PS4

با ادامه مقاله جزئیات و بررسی ارایه تیزر نسخه بازی Seasons After Fall PS4 همراه باشید

هر بازی یک ایراد هایی هم دارد و بازی seasons after fall هم از این قاعده مستثنی نیست! سازنده این بازی با استفاده از فصل ها و استفاده از قابلیت ها و ویژگی های فصل های سال،به خوبی توانسته کاربران را به بازی جذب کند. اما مشکل اینجاست که این جذابیت فقط در ابتدای بازی است و انتهای بازی این اتفاقات کمی خسته کننده و تکراری می شود.در اصل فقط شما در یک سوم اول بازی جذب این قابلیت ها می شوید بعد تکراری بودن این اتفاقات شاید خوشایند نباشه براتون.
کاربر این بازی در ابتدای بازی درگیر تصاحب کردن نیروهای چهار فصل می باشد. ابتدا این اتفاقات برای شما شگفت انگیز است. اما بعد از آن با تکرار این ماجراها یک محیطی روتین وار برایتان به وجود می آید شما چندین بار باید کارهای تکراری را انجام دهید. ناگفته نماند که سازنده بازی تمام تلاشش را کرده تا این اتفاقات تکراری زیاد به چشم نیاد.
به طور مثال راه های فرعی یا چالش ها و اتفاقاتی که در مسیر برای کاربران به وجود آورده است اما متاسفانه با این امکانات هم کاربران راضی نشدند و طرفداران این بازی افت شدیدی پیدا کرده اند.در این بازی پازل ها و معما های پی در پی وجود دارد که در بعضی از قسمت های بازی با آن ها مواجه خواهید شد که این پازل ها باعث سرگرمی بیشتر و سوختن فسفر می شود.
در این بازی فقط دو مورد از شخصیت های بازی حرف می زنند که یکی از آن ها عبارت اند از ؛ دوبله و صدا گذاری بازی که تاثیر مثبتی را روی کاربر می گذارد.
و باعث می شود تا کمی از نقاط ضعف بازی بکاهد. بازی seasons after fall بر اساس یک ایده نوین است ولی گاهی وقت ها تکرار بعضی از مراحل خسته کننده می شود. اما در کل شما می توانید با شخصیت این روباه قرمز یک بازی زیبا و جذاب را تجربه کنید.در مورد محیط طراحی شده این بازی باید بگویم که طراحی آن به صورت کاملا هنری و دستی می باشد و همچنین موسیقی این بازی به واسطه نوازندگان کلاسیک و ارکستر ساخته شده است.
این بازی برای رایانه های شخصی منتشر شده و قابل دسترسی می باشد. و اکنون برای کاربران کنسول پلی استیشن ۴ هم عرضه شده است .قیمتی که برای کنسول بازی پلی استیشن ۴ در نظر گرفته شده،۱۴.۹۹ دلار می باشد.

ویژگی های مثبت این بازی شامل ؛
موزیک عالی و فوق العاده
جهانی زیبا و جذب کننده
تماشای جالب چرخش فصول
ویژگی های منفی این بازی هم شامل ؛
بعضی از قسمت های بازی بسیار آسان می باشد و برای بعضی از کاربران خوشایند نیست؛همچنین تکرار بعضی مراحل خسته کننده می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =