جزئیات انتشار بازی Control PS4 کمپانی Remedy Entertainment قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Control PS4 کمپانی Remedy Entertainment

جزئیات انتشار بازی Control PS4 کمپانی Remedy Entertainment قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Control PS4 کمپانی Remedy Entertainment قسمت دوم

خواهید دید که همه آن‌ها به نوعی رویکرد آشنایی را در بازی‌های کامپیوتری دنبال می‌کنند که آزمون خود را پس داده‌اند. چیزی که در این پروژه جدید برای استودیوی ما مهم است این است که بدون از دست دادن چاشنی رمزآلود بازی‌های Remedy پا را یک قدم فراتر بگذاریم و از مرزهای قبلی عبور کنیم.
ما می‌خواهیم برای توسعه تجربه و فاصله گرفتن از رویکردهای خطی روش‌هایی جدیدی را ابداع کنیم. می‌خواهیم بازیکنان این بازی Playstation 4 احساس کنند اختیار دست آن‌هاست و این آن‌ها هستند که اختیار امور دست‌شان است … می‌خواهیم انتخاب‌های بیشتری داشته باشند و بتوانند تجربه خود را آن گونه که دلخواه‌شان است، رقم بزنند.”

جزئیات انتشار بازی Control PS4 کمپانی Remedy Entertainment
جزئیات انتشار بازی Control PS4 کمپانی Remedy Entertainment

همه چیز این بازی مدام در حال تغییر و متحول شدن است، از ظاهر بازی در سطوح مختلف گرفته تا اسلحه خدمت جس، یک “شی قدرتمند” اسرارآمیز که می‌تواند شکل‌های مختلفی به خود بگیرد و در وضعیت‌های متفاوت کاربردهای جنگی متنوعی داشته باشد. مقر اصلی FBC در ” Oldest House” قرار دارد.
یک آسمان‌خراش سیمانی بزرگ با ظاهری ساده در شهر نیویورک که فضای داخلی آن بسیار بزرگتر از چیزی است که از بیرون دیده می‌شود؛ یک قلمرو فوق طبیعی که شبیه به ماشین زمانی است که قوانین فضا زمان را نقض می‌کند. شما از توانایی‌های فراطبیعی جس حرکت اجسام با قدرت ذهن، شناور شدن در هوا، توانایی کنترل دشمنان استفاده خواهید کرد و می‌توانید در دنیای بزرگی حرکت کنید که می‌تواند با سرعتی غیرخطی کاوش شود.
وقتی بازیکنان این بازی توانایی‌های جدیدی را آزاد می‌کنند، می‌توانند وارد منطقه‌های جدیدی در Oldest House شوند. بازیکنان این بازی پرده از فعالیت‌های سری ماموران سازمان برخواهند داشت و به گشت و گذار در راهروهای عجیب و متغیر مقر اصلی سازمان یعنی Oldest House خواهند پرداخت. توانایی‌هایی جدیدی به دست خواهند آورد و اسلحه خدمت خود را ارتقا خواهند داد و مجهزتر خواهند کرد تا دشمنان بزرگتر و قدرتمندتری را از پا دربیاورند.
آن‌ها برای کشف راز گذشته جس باید معماهایی را حل کنند و سفرهای اکتشافی را به پایان برسانند. جس با سازمان‌های دیگری نیز همکاری می‌کند و ضمن این همکاری رمزهایی را کشف می‌کند و پی به آزمایش‌های عجیب و غریب سازمان می‌برد.

کنترل داستانی است درباره جس که وقتی وظیفه ریاست سازمان را بر عهده می‌گیرد، در درجه اول تلاش دارد پاسخی برای سوالات خود پیدا کند و علت توانایی‌هایی خود را درک کند.
اما وقتی در ادامه با هم‌پیمانان خود آشنا می‌شود، داستان‌های دیگری نیز روایت می‌شوند.
این تمام چیزی است که تا کنون شرکت Remedy درباره بازی افشا کرده و در اختیار عموم قرار داده است، چیز دیگری که می‌دانیم این است که این بازی تک شخصیته خواهد بود، در صورتی که طبق چیزی که قبلا گفته می‌شد جس باید فرد دیگری را نیز در کنار خود می‌داشت.

چه کسانی در این بازی نقش‌آفرینی می‌کنند؟
هرچه رسانه بازی‌های ویدئویی بیشتر حالت سینمایی پیدا می‌کند و توجه بیشتری را صرف روایت داستان می‌کند، نقش نقش‌آفرینان در این بازی‌ها و تاثیر آن‌ها در کیفیت محصول نهایی پررنگ‌تر از قبل می‌شود. بازی‌های Remedy همیشه به‌شدت داستان‌محور بوده‌اند و به این مساله توجه ویژه‌ای داشته‌اند، این استودیو در بازی کنترل که در آن هم به طرح داستان و هم اکشن بودن مورد توجه قرار گرفته است.
از همان صداهایی که به بازی‌های قبلی آن جلوه خاصی داده‌ بودند، کمک خواسته است تا به این بازی‌ پلی استیشن ۴ نیز حال و هوای خاصی ببخشند و فضای جذاب‌تری را ایجاد کنند. کورتنی هوپ که پیش از این در نقش “بس ویلدر” در Quantum Break نیز ظاهر شده بود، صداپیشگی جس فیدن را بر عهده دارد.

جزئیات انتشار بازی Control PS4 کمپانی Remedy Entertainment
جزئیات انتشار بازی Control PS4 کمپانی Remedy Entertainment

جیمز مک‌کفری که در مکسپین به جای آن کارگاه خونسرد با آن صدای خشن و ناهنجارش صحبت می‌کرد، این بار در بازی کنترل در غالب صدای زاکاریا ترنج ظاهر خواهد شد، در حالی که متیو پورتا که بیشتر شهرتش را مدیون صحبت در نقش شخصیت مشهور آلن ویک است شخصیت دکتر کسپر دارلینگ را صداپیشگی خواهد کرد.

بهترین مکان برای پیش‌سفارش بازی کنترل
در زمان تهیه و نوشته شدن داستان بازی کنترل، ارزان‌ترین محلی که می‌توان به آن برای پیش‌سفارش بازی مراجعه کرد، سایت Base.com است که هم برای ایکس‌باکس وان و هم پلی ۴ نسخه‌هایی را به قیمت ۴۰.۸۵ یورو و بدون هزینه پستی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

زمان انتشار بازی
کنترل در تاریخ ۲۷ آگوست ۲۰۱۹ برای کامپبوترهای شخصی، پلی ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =