جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت سوم

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت سوم

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت سوم

البته در درجه های نرمال و راحت شما نیازی به بهره گیری از این قابلیت را نخواهید داشت و از پا در اوردن اژدها چندان نیاز به استفاده از استراتژی منحصر به فردی نخواهد داشت . اما در مرحله دشوار با بهره گیری از این دوربین نمایی استراتژی گونه در اختیار دارید و تمام موارد حتی گلوله ای که پرتاب شده است را به حالت سکون در خواهد اورد.در این لحظه شما توانایی گرد اوردن گروه و مدیریت کلاس های گوناگون را برای دستیابی به پیروزی در اختیار خواهید داشت.
این مطلب برای بازیکنانی که تازه به این بازی PS4 پیوسته اند و یا کسانی که نسخه اورجینال بازی را دنبال نکرده اند گنگ و نامشخص است. اما زمانی که شما با روند این بازی اشنایی پیدا میکنید. بهره گیری از این ابزار میتواند موفقیت شما را تضمین کند. المان های یک بازی نقش افرینی به درستی در بازی جایگذاری شده اند. سیستم لوت یا سرقت کردن جیب افراد کشته یا دزدی کردن از صندوق ها ؛ساختن اسلحه و زره ؛درست کردن انواع افسون و طلسم و یا شفا از اهمیت بسیار بالایی در پیش روی کردن در داستان برخوردار هستند.
یکی از موارد خیلی جالبی که در بازی به کار رفته است. قرار گرفتن اشکال در کنار دیالوگ ها می باشد. به طور مثال وقتی شما هیجان زده می شوید قادر هستید جمله ای را برگزینید که علامت هیجان زده شدن در کنار ان قرار داشته باشد.یا مثلا هنگامی حرفی برای شما گنگ و نامفهموم می باشد شما مجاز به انتخاب جمله ای هستید که با همراه داشتن علامت سردرگمی این حالت شمارا به خوبی وصف خواهد کرد.
این مورد همچنین دارای تنوع بالای در بازی مانند قلب برای بیان کردن احساسات استیکر مشت برای نسان دادن خشم خود یا استیکر خنده برای نشان دادن شوخ طبعی شما می باشد.شخصیت اصلی در این بازی وظیفه کنترل کردن دیگر افراد گروه را برای دستیابی به اهداف دنبال خواهد کرد. برای محقق شدن این موضوع در اتاق جنگ لازم است تا به مسایل گوناگونی توجه نشان دهید.با اشخاص دیگر به صحبت کردن بپردازید.

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare

هنگامی که گفتگو شما به پایان رسید به شما این اجازه داده خواهد شد که به مالکیت مناطق یا گروهایی دیگر در بیایید. شما با گزینه های خوبی برخورد خواهید کرد. به طور مثال شما میتوانید با سیاست به این موضوع دست پیدا کنید یا ارتشی را روانه منطق مورد نظر خود کنید و با استفاده از جنگ ان را به تصاحب خود در بیاورید.
البته باید خاطر نشان کرد که اگر انتخاب درستی انجام ندهید این احتمال وجود دارد که عواقب بدی در انتظارتان باشد. همچنین در کنار ماموریت های اصلی بازی ماموریت های فرعی نیز باید به انجام برسانید که گاها حتی به اندازه ماموریت های اصلی در روند داستان تاثیر گذار هستند.

گرافیک بازی پلی استیشن ۴ Dragon Age inquisition
گرافیک بازی کاملا ماهرانه طراحی شده است .گرافیک هنری زیبایی های بازی را به خوبی به تصویر کشیده است. زمین های سرسبز فرلدن ؛فضاهای مه الود کرست وود ؛قلعه کوهستانی اسکای هلد و بسیاری از مواردی دیگر عاملی شده اند تا جذابیت بازی را چندین برابر کنند.اکثر مناطق اصلی باهم در ارتباط نیستند و برای رفتن به مکانی که میخواهید باید به سفر کردن بپردازید و با وجود تنوع بالا مکان هرگز محیطی تکراری در پیش روی چشم های شما سبز نخواهد شد.

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare

شخصیت های اصلی به شکل منحصر به فردی طراحی یافته اندو هریک کاملا متناسب با کلاس و منطقه ای که در ان جا وجود دارند از اسلحه و لباس استفاده میکنند . نقطعه ضعفی که گرافیک هنری بازی دارد استفاده نکردن از چرخه اب و هوایی می باشد.به طوری مسیر بازی همیشه در روز سپری می شود همچنین هرگز در بازی با باران مواجه نخواهید شد.مناطق مختلف همیشه با اب و هوایی ثابت در بازی تعریف شده اند.

صداگذاری در بازی
صداگذاری در بازی تبدیل به عاملی برای بالا بردن جذابیت بازی شده است.هر شخصیت کاملا متناسب با شخصیتی که در بازی دارد صداگذاری شده است.همچنین در هنگام مبارزات صدای شمشیر و سپری که در حال استفاده از ان هستید کاملا به گوش شما خواهد رسید. موسیقی بازی نیز شما را محو خود خواهد کردوهرگاه در طی مسیر خود به کافه ای برخورد کنید صدای دلنشین موسیقی شما را بی اختیار به سمت ان روانه خواهد کرد.میتوان بخش موسیقی در بازی را از لذت بخش ترین بخش های بازی برشمرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =