جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی 3D Realms

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms قسمت اول

اکنون Duke Nukem 3Dدر steam معرفی شده است .Duke Nukem یک تور جهانی که از تاسیس ان ۲۰ سال می گذرد اکنون در steamقابل اجرا است شبیه این بازی درسال ۱۹۹۶ وجود داشته است که البته این الاغ الاغی برای جلوگیری از کسب قدرت و مانعی برای پیشرفت زمین است .
همچنین لگد زدن الاغ بیگانگان مانعی است برای نجات زمین و طول راه درسراسر جهان این بازی راه خودش را دررابطه با دشمنان بسیار زیاد و خطرناک و زشت در ۴ قسمت کلاسیک ،کلاسیک Duke nukem 3Dو همچنین به علاوه All Episode که تازگی به بازار عرضه شده است و از ۵۰ نفر طراحان اصلی و بزرگ تشکیل شده است و EPisodeیک بازی با موسیقی جذاب و بی نظیر از سازنده اصلی بازی ،
موسیقی این بازی ایکس باکس از کیفیت اورجینالی به وجود آمده که ذهن مخاطب را درگیر می کند.

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی 3D Realms
جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms

All-newساخته شده ازهنر طراحان بزرگ قسمت های Alen baloom IIIو ریچارد خاکستری که درقسمت پنجم وجود دارد محتوای بی نظیری دارد .Incinerator کراکتری برای ساختن دشمنان جدیدی که کرم شب تاب اند و این ویژگی فقط برای قسمت ۵ تعبیه شده است .
سخن گوی بازی دوک به همراه ضبط های فوق العاده حیرت انگیز از شخصیت اصلی جان سنت جان گرفته شده است . درقسمت ۵نوازنده و موسیقی دان نمره ۱ را به خودش اختصاص داده که لی جکسون می باشد .مایکروسافت به برداشتن یک فاصلهخیلی طولانی برای رقابت با کمپانی حریف که سونی است اقدام کرد و به دنیای پرطرفدار کنسول های نسل ۸ پاگذاشت ایکس باکس وان توجه ویژه ای روی قابلیت های مولتی مدیا داشت.
که توسط شبکه های آنلاین گیمینگ مایکرو سافت از تکنینک های فراوانی استفاده می کند تا آینده بهتری را برای حوزه بازی رقم بزند .
دربررسی زومیت نا تلاش کردیم که کنسول نسل هشتم را زیر ذره بین قراردهیم و معایب و مزایای آن را بشناسیم .
با اینکه حضور سونی در جهان کنسول های بازی و ویدیو گیم بیشتر از مایکروسافت می باشد ولی روند پیشرفت اخیر مایکروسافت پیشرفت بازار سونی را تاحدودی متوقف کرده است .
روند اتشینی که برای اولین بار از نسل ایکس باکس که هم زمان با حضور ps2بود وارد بازار شد .نسل هفتم این حضور قدرتمند xbox360به بالاترین درجه خود رسید .نسل قبلی مایکروسافت شروع خیلی خوب و خیره کننده ای داشت .با قدم گذاشتن به شبکه آنلاین کهxbox liveمی باشد مفاهیم بهتر و به روز تری به دنیای بازی وارد شد و سبب شد که اولین بنیاد این گونه شبکه های انلاین دردنیای کنسول به وجود بیاید .
دوران طلایی کنسول بازی مایکرو سافت برای زمانی بود که عنوان های منحصر به فرد آن دل هر گیمری را می لرزاند و قیمت کمتر باعث شده بود این صنعت به طرز قابل توجهی رشد کند .هسته عطف این دوران طلایی حضور کینکت و تجربه های متعدد و تازه ای بود که با خودش به دنیای گیمر ها کشانده بود به طوری که این عصر طلایی در اخر با پیشرفت سونی در عناوین منحصر به فرد و پشتیبانی این شرکت در اخر دوران نسل هفتم مقداری به نفع ژاپنی ها تغییر کرد.
ولی باعث شد تا کنسول ایکس باکس مثل یکی از سمبل های دنیای بازی XBox از بین گیمر ها تبدیل شد .
این سمبل که درآن جمله بازی کردن با ایکس باکس بازی کردن یکسان باشد و ایکس باکس یکی از اولین انتخاب گیمر ها به حساب می آید .در نسل هشتم خبری از مایکروسافتی که حدود ۶ سال درفروش کنسول ها سلطنت کرد و آن را با چنگ‌و دندان حفظ کرده بود ،نبود .

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی 3D Realms
جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms

به نظر می رسد یکی از دلیل های حضور با تاخیر قیمت بالا و تمرکز روی بخش های خارجی دربازی می باشد .
دربازه زمانی از بازی به دلیل سخت گیری های فراوان بازی و آنلاین بودن دائمی آن گیمر ها نسبت به مایکرو سافت بی توجه شدند .به غیر از این سخنان نخواهیم توانست عملکرد بی نظیر سونی را درنسل قبلی به خصوص در زمینه عنوان های انحصاری و بازی هایی با کیفیت بهتر و پیروزی و برتری مفید نسل هفتم نادیده گرفت .
عنوان های جذابی مثل The last of usکه ماراتن جوایز را درنور دیدند و به او عنوان و لقب برترین بازی های نسل پیشین دادند و توانسته اند یک اعتبار بی مانند برای سونی فراهم کنند . درنسل هفتم مایکروسافت همه توجه خودش را به طور کامل روی بازی و ارائه یک انگیزه لذت بخش از بازی های ویدیویی به وجود اورده است .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =