جزئیات انتشار بازی Lego City Undercover برای پلی استیشن ۴

جزئیات انتشار بازی Lego City Undercover برای پلی استیشن 4

جزئیات انتشار بازی Lego City Undercover برای پلی استیشن ۴

جزئیات انتشار بازی Lego City Undercover برای پلی استیشن ۴

افرادی که کنسول پلی استیشن۴ ، XBox دارند، خیلی راحت می توانند به بهترین بازی های ویدئویی دنیا دسترسی داشته باشند. اکثر کمپانی های بازی ساز به فکر کنسول های سونی هستند و سعی می کنند تا بازی های ویدئویی با کیفیتی را برای این کنسول ها در نظر بگیرند.
در چند سال اخیر استقبال از بازی های ویدئویی جهان باز بسیار شدت گرفته است. یکی از این بازی ها که در سال ۲۰۱۷ میلادی روانه بازار شد، Lego City Undercover نام دارد.اگر می خواهید با ویژگی های این بازی جهان باز بیشتر آشنا شوید، با ما همراه شوید تا ان را بر روی کنسول PlayStation ۴ بررسی کنیم. این بازی اولین بار برای Wii U در نظر گرفته شده بود. اما به دلیل استقبال بی نظیر مخاطبان برای پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ هم آماده شد.

جهان باز در Lego City Undercover
بدون شک Lego City Undercover یکی از بازی های جهان باز دوست داشتنی است که می تواند هر سلیقه ای را از خود راضی کند. این بازی مجمموعه ای کامل از دریا، خشکی، جنگل و … است. شما می توانید با استفاده از وسایل نقلیه مختلف در میان مناظر جذاب بازی پیش بروید. خوشبختانه در انتخاب وسیله نقلیه هم دستتان باز خواهد بود. به همین جهت می توانید از میان بیش از ۱۰۰ وسیله نقلیه به دنبال بهترینشان بگردید.
هر وسیله ای که در شهر وجود دارد، می تواند وسیله نقلیه مورد نظر شما باشد! به نظر جالب می آید! شما می توانید آزادانه دست به انتخاب بزنید و تصمیم بگیرید که در لحظات مختلف بازی کدام ماشین را به تصاحب خود در آورید. البته یادتان باشد که همه چیز به اتومبیل ها محدود نمی شود. شما در انتخاب موتورسیکلت ها و حتی هلی کوپترها هم حق انتخاب خواهید داشت. در Lego City Undercover همه چیز مهیا شده است تا بتوانید با لذت هر چه تمام تر در بخش های مختلف این بازی جهان باز حاضر شوید.

جزئیات انتشار بازی Lego City Undercover برای پلی استیشن 4
جزئیات انتشار بازی Lego City Undercover برای پلی استیشن ۴

گیم پلی در بازی Lego City Undercover
اگر در میان بازی های ویدئویی به دنبال عناوینی هستید که به فرار و گریز مشغول شوید، حتما از بازی Lego City Undercover خوشتان خواهد آمد. در این بازی در مبارزات و نبردها شرکت خواهید داشت و گاهی هم چاره ای به جز فرار ندارید!شما در Lego City Undercover به جای نقش مثبت داستان خواهید بود. در واقع شما پلیسی وظیفه شناس به نام Mccain هستید که در کار خود واقعا جسور است.
او برای به دام انداختن کاراکترهای سیاه بازی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند.
بدین ترتیب شما موظف هستید تا در تعقیب و گریزهای مختلف بازی با Mccain همراه شوید. شما در طول بازی وظایف سخت و مهمی خواهید داشت. مثلا موظف می شوید که به دنبال یک جنایتکار معروف بروید که به تازگی از چنگ قانون فرار کرده است. بدین ترتیب باید به دنبال راهی باشید تا بتوانید ضمن از بین بردن این جنایتکار، تمام گروه و شهرش را هم با خاک یکسان کنید.
شک نداشته باشید سر و کله زدن با گروهی از حرفه ای ترین جنایتکارها اصلا کار ساده ای نیست. پس باید شش دنگ حواستان ر ا جمع کنید.
یادتان باشد می توانید در این راه با دوستان خود همراه شوید و Lego City Undercover را به صورت دو نفره تجربه کنید. بدون شک حضور در دنیای زیبای بازی آن هم در کنار دوستی که می تواند در به نتیجه رساندن ماموریت ها به شما کمک کند، جذاب تر خواهد بود.
شما می توانید در کنار دوستتان به بررسی بخش های مختلف بپردازید و سعی کنید تا جای ممکن از رفتارهای ریسکی بپرهیزید. به طور کلی ۲۰ منطقه مختلف برای بررسی های Mccain در نظر گرفته شده است که می توانید به همه انها سر بزنید.
یادتان باشد که شما در Lego City Undercover یک پلیس واقعی هستید. پس می توانید در هر لحظه از بازی به سراغ جنایتکاران بروید.

جزئیات انتشار بازی Lego City Undercover برای پلی استیشن 4
جزئیات انتشار بازی Lego City Undercover برای پلی استیشن ۴

مثلا می توانید دستور ایست به ماشین های سارقان بدهید و یا با آنها مبارزه کنید. در صورتی که با چهره های سیاه بازی وارد نبرد شوید، می توانید صحنه های اکشن و جذابی را نظاره گر باشید. Lego City Undercover یک بازی جذاب و دوست داشتنی است که می تواند هر گیمری را در هر رده سنی به خود جذب کند. شما با تجربه بازی Lego City Undercover در دنیای اکشنی وارد می شوید که به کمک فضا سازی های جذاب به خوبی تلطیف شده است.

حرف آخر در مورد بازی Lego City Undercover
چند سالی از انتشار بازی های Lego می گذرد. استقبال از این بازی ها به قدری خوب بوده است که هر ساله شاهد پیشرفت این عناوین هستیم. شاید پیشتر کسی فکرش را هم نمی کرد که بتوان فضاهای کارتونی را با بخش اکشن ترکیب کرد. اما حالا با وجود Lego City Undercover این موضوع به خوبی اتفاق افتاده است.
داستان بازی در Lego City Undercover واقعا مستقل و جذاب است و می تواند خیلی زود مخاطب را گرفتار خودش کند. شما در این بازی در دنیایی پلیسی پا می گذارید و ملزم هستید تا در برابر جنایت هایی که در شهر رخ می دهد، با اقتدار کامل ایستادگی کنید.
اگر کنسول پلی استیشن ۴ دارید، بهتر است در امتحان کردن بازی Lego City Undercover هیچ شکی به دل راه ندهید و خیلی زود دست به کار شوید!

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =