جزئیات انتشار بازی Rare Replay Xbox One کمپانی Rare

جزئیات انتشار بازی Rare Replay Xbox One کمپانی Rare

جزئیات انتشار بازی Rare Replay Xbox One کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Rare Replay Xbox One کمپانی Rare

این بازی آخرین بازی از Quantum Break developer Remedy است که دارای محتوای منحصر به فرد PlayStation 4 است . در راه اندازی، تمام کپی های این نسخه شامل لباس Astral Suive Suit، یک بازی رایانه ای نادر (که برای ارتقاء توانایی های بازی در بازی استفاده می شود)، یک سرویس خبری سرویس نادر (که برای ارتقاء سلاح اصلی شخصیت اصلی) و دو تم PS4 استفاده می شود. این موارد اضافی فقط برای کسانی است که عنوان بازی ایکس باکس در سیستم سونی را خریداری می کنند.
علاوه بر این، Edition Digital Deluxe، که به PS4 منحصر به فرد است، با ارتقا Isolation و Urban Response Gear عرضه خواهد شد. بسته حق بیمه نیز با دسترسی به Expansion Pass عنوان می شود که شامل دو بسته افزودنی می شود که هر دو برای اولین بار در کنسول سونی منتشر می شوند. در عین حال، تمام پیش سفارشات، همراه با لباس تکتیکی Gear و Crafting Resources Pack آمده است.و یک سیستم جدید تعبیه شده است.
Rare Replay ,این بازی یک کامپایلر ۲۰۱۵ از ۳۰ بازی ویدئویی از تاریخ ۳۰ ساله developersRare و پیشینیان آن، Ultimate Play the Game است. بازی های شبیه سازی شده ژانرهای مختلف و کنسول ها را از ZX Spectrumto به ایکس باکس ۳۶۰ پشتیبانی می کنند و ویژگی ها و خطاهای نسخه های اصلی خود را با حداقل ویرایش ها حفظ می کنند. این تدوین باعث می شود که بازی های قدیمی تر را آسان تر کند و یک حالت عکس های فوری از چالش های خاصی که از قسمت بازی ها برداشته شده است را ممکن نماید. پیشرفت پلیر با فیلم های پشت صحنه و مصاحبه های مربوط به بازی های عمده و باز منتشر شده است.

جزئیات انتشار بازی Rare Replay Xbox One کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Rare Replay Xbox One کمپانی Rare

مشخصات بازی:
توسعه دهنده: مایکروسافت
طراح:شرکت پل
پلتفرم:
Xbox OneReleaseAugust 4،
تاریخ انتشار: ۲۰۱۵Genre (s)
سبک بازی: CompilationModes تک نفره، چند نفره
این مجموعه یکی از اندیشه های نادر و خلاقانه در بازیهای کامپیوتری بود که به منظور جشن ۳۰ سالگی شرکت تولید کننده مورد توجه قرار گرفت. با الهام طرفداران، ویژگی های سازگاری آینده ی Xbox One و تمایل به اتصال به ویژگی های گذشته و آینده، این شرکت از طریق ۱۲۰ بازی برای انتخاب عناوین که بهترین نمایش آنها را دارد، مرتب شده است. این بازی ها را با شخصیت ها و محیط های اصلی شرکت اولویت بندی می کنند. ویژگی هایی شامل ۶ امولاتور سخت افزاری در بسته و با شرکت مادر برد، مایکروسافت، برای استفاده از شبیه سازی ایکس باکس را، کار کرده است.
این بازی برای ایکس باکس وان در ۴ اوت ۲۰۱۵ منتشر شد.
بررسیهای Replay عموما مطلوب بود. منتقدان طراحی و صنایع گرافیکی این بسته بازی را قدردانی کردند و نسخه آزمایشی جدیدی را برای نسخه های کامپایل منتشر کردند. آنها ویژگی های ” Snapshot را تشویق کردند، اما از مسائل فنی در تقلید Xbox 360 و نصب بازی Xbox انتقاد کردند. در میان بازیهای کلاسیک نینتندو ۶۴ Rare، مخصوصا Blast Corps را ترجیح دادند، و از Perfect Dark Zero، Grabbed توسط Ghoulies و بازی Spectrum استفاده نکردند.
بعضی از بازرسان از عدم وجود مجموعه Donkey Kong Country و GoldenEye 007 به علت مشکلات اجرایی اجتناب ناپذیر ناامید شدند، در حالی که برخی فکر می کردند که بسته بدون آنها مناسب است. منتقدان محتوای آرشیو و مصاحبه های توسعه دهندگان را در بین بهترین ویژگی های این مجموعه تلقی کردند، اما ناراحت بودند که محتوای مخفی در پشت چالش های زمان گیر در بازی را پنهان می کنند. Release Rare اولین بار در سال ۱۹۹۸ توسط بانجو Kazooie برند برتر بریتانیا شد.

جزئیات انتشار بازی Rare Replay Xbox One کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Rare Replay Xbox One کمپانی Rare

شبیه سازی طیفی ZX بازی دارای ویژگی های تکنیکی سخت افزار اصلی است. به عنوان مثال، گرافیک آنها در سرعت رندر بسته به تعداد موردی که کامپیوتر بر روی صفحه نمایش پردازش می کند، تغییر می کند. شبیه سازی Nintendo 64 ارتقاء چند ضلعی بازی و نرخ فریم را ارتقا می دهد.در ایکس باکس ۳۶۰ اجرا می شود مستقیما در Xbox Onedashboard و به طور جداگانه در ReplayCompilation نصب می شود، و نیاز به فعال سازی آنلاین ندارد ومی تواند به صورت آفلاین اجرا شود.
بازی های Xbox 360 بازی های ذخیره شده و پیشرفت بین کنسول ها را از طریق ویژگی های همگام سازی Xbox Live به اشتراک می گذارند. Rare Replay با استفاده از پورت های قبلی ایکس باکس ۳۶۰ Banjo-Kazooie، Banjo-Tooie و Perfect Dark به جای تقلید از نسخه های اصلی خود اجرا میشود. با این حال،شرکت تولید کننده بازی تصمیم گرفت که شباهت به نسخه اصلی را به جای استفاده از بازسازی ایکس باکس خود شبیه سازی کند. Ghoulie توسط Ghoulies بر روی Xbox One اجرا می شود، به عنوان یک پورت ارتقاء رزولوشن صفحه نمایش و فریم آن است.
این بازی نسخه نهایی بازی های محلی و آنلاین چند نفره بازی اصلی است.و شامل افزونه های اصلی قابل دانلود می باشد. عناوین کلاسیک چندگانه، مانند سری Donkey Kong Country و GoldenEye 007، در کامپایل بازی مشاهده میشود.
بخش ویژگی های پاداش، “Revealed”، حاوی بیش از یک ساعت فیلم پشت صحنه است که تمرکز بر بازی های عمده و باز منتشر نشده را منتشر می کند.
بازیکنان چالش های بازی را برای جمع آوری تمبرها تکمیل می کنند که سطح امتیاز بازیکن را افزایش می دهد و ویژگی های پاداش بازی را باز می کند؛ برای جمع آوری تمام تمبرها، بازیکن باید هر بازی را تمام کند. این موضوع به طور خودکار تمبر برای پیشرفت قبلی در بازی های Xbox 360 ارائه می دهد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =