جزئیات انتشار بازی Warriors Orochi 4 PS4 کمپانی Koei Tecmo and Omega Force

Warriors Orochi 4 PS4

تاریخ انتشار بازی Warriors Orochi 4 اعلام شد.

براساس گفته­ های شرکت Koei Tecmo، بازی Warriors Orochi 4 در آمریکای شمالی در تاریخ ۱۶ اکتبر و در اروپا در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ و کامپیوتر منتشر خواهد شد. این بازی جدیدترین بازی در ژانر بازی های اکشن است. این بازی در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸ در ژاپن منتشر شده است.

Warriors Orochi 4 PS4
Warriors Orochi 4 PS4

بازی Warriors Orochi 4 دارای ۱۷۰ شخصیت از بازیهای Dynasty Warriors و Samurai Warriors است و قابلیت تقسیم صفحه نمایش نیز به این بازی آمده است. در این نسخه جدید مهارت ­های جادویی نیز وجود دارد، که به شخصیت ­های بازی این توانایی را میدهد که در زمان انجام ماموریت و حمله­ های ویژه بتوانند طلسم اجرا کنند.

با توجه به توضیحات اعلام شده، به هر یک از شخصیت ­های بازی توسط خدایان استعدادی داده شده است که بتوانند توانایی اجرای طلسمشان را قوی تر کنند. اولین نمونه از شخصیتی که چنین توانایی به او داده شده است، Keravnos نام دارد که توسط Zeus شکل گرفته است، او اولین شخصیتی است که دارای قدرت کنترل صاعقه است.

بازیکنان همچنین قادر خواهند بود قدرت خود را با همتایان خود برای انجام حملات قوی­ تر ترکیب کنند.

هیچ اطلاعاتی راجع به داستان اصلی بازی هنوز در دسترس نیست اما قرار است تمام اطلاعات راجع به داستان بازی و سایر جزییات نظیر شخصیت­ های بازی و تکنیک ­ها راجع به این نسخه جدید در هفته ­های بعد منتشر شود.

نسخه قبلی بازی Playstation ۴ Warriors Orochi یعنی ” Warriors Orochi 3 Ultimate” در سال ۲۰۱۴ برای PS4, PS3, PS Vita و Xbox One منتشر شده بود. نسخه Switch بازی سال گذشته در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۱۷ در ژاپن منتشر شد و قرار است نسخه ­ای از بازی برای کشورهای غربی نیز منتشر شود.

بازی Warriors Orochi 4 قرار است در ۱۶ و ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸، در آمریکای شمالی و اروپا، به ترتیب برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ و کامپیوتر منتشر شود. شما میتوانید تریلر نسخه جدید بازی را در اینجا ببینید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =