جزئیات و بررسی عدم اجرای بازی Destiny 2 PS4 Pro با نرخ ۶۰ فریم

جزئیات و بررسی عدم اجرای بازی Destiny 2 PS4 Pro با نرخ ۶۰ فریم

جزئیات و بررسی عدم اجرای بازی Destiny 2 PS4 Pro با نرخ ۶۰ فریم

طبق آخرین اخبار رسیده از سوی استودیو Bungie، گفته می شود کنسول PlayStation 4 Pro توانایی لازم برای پردازش بازی Destiny 2 که با نرخ شصت فریم بر ثانیه در نظر گرفته شده بود را ندارد. تا به امروز در رابطه با نرخ فریم های این بازی بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو، گفت و گو های زیادی پیش آمده بود. بازی Destiny 2 با اجرا بر روی این کنسول شامل رزولوشن ۴K می باشد اما این در حالی است که نرخ فریم آن، تنها ۳۰ فریم بر ثانیه خواهد بود.
با این حال رزولوشن ۴K برای نمایش این بازی به اندازه ی کافی رضایت بخش بوده، اما ماندن بازی بر روی ۳۰ فریم در ثانیه کمی باعث ناراحتی هواداران شده است. اکنون طبق آخرین اخبار اعلام شده، Luke Smith که یکی از اعضای تیم توسعه استودیو Bungie می باشد در این رابطه بیان کرده که کنسول Playstation 4 Pro از توانایی و قدرت زیادی برخوردار است اما با این وجود نمی تواند این بازی را با ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا کند.

جزئیات و بررسی عدم اجرای بازی Destiny 2 PS4 Pro با نرخ ۶۰ فریم
جزئیات و بررسی عدم اجرای بازی Destiny 2 PS4 Pro با نرخ ۶۰ فریم

در ادامه Luke Smith به هواداران خود اعلام می کند که در حال حاضر امکان اجرای چنین پروژه ای بر روی کنسول Playstation ۴ پرو وجود ندارد، پس بهتر است فعلا به آن امید نداشته باشند چرا که با وجود قدرتمند بودن این دستگاه اما بازی Destiny با دارا بودن قابلیت ها و امکاناتی چون بازیکنان بسیار، شبیه سازی شده فیزیکی در سطح بالا و شبکه و… مانع عملی شدن این برنامه می شود. در رابطه با Destiny باید توضیح داد که در ابتدا این بازی مقبولیت و محبوبیت زیادی نداشت و با ایرادات بسیاری رو به رو شده بود که در نسخه ی دوم، شرکت سازنده به رفع بسیاری از این ایرادات پرداخت و بازی را با فضایی متفاوت و کیفیت بالاتر ارائه کرد.
محیط بازی تا حد زیادی وسیع و گسترده طراحی شده و با وجود آشفتگی، محتویات ریز و جالبی را در بر گرفته است، که از جمله می توان به محیط زیست حیوانات اشاره کرد. همچنین مراحل بازی در نسخه ی جدید تا حدی متنوع تر و جذاب تر شده است. این بازی آنلاین، دنیایی جدید را پیش روی شما می گذارد که در آن بیش از هدف اصلی، موضوعات فرعی و فعالیت های جانبی هستند که بازیکنان را سرگرم می کنند. روایت داستانی نیز در این نسخه پیشرفت بسیار زیادی داشته به گونه ای که بازیکنان با درک بهتری از وقایع و شناخت بر روی هدف بازی پیش می روند.
از همان ابتدا شخصیت های بد داستان معرفی می شوند و به گیمر فرصت می دهند تا کاراکترها را به خوبی بشناسند و بتوانند با در نظر گرفتن آن ها پیش بروند. با عبور از قسمت داستانی بازی به مرحله ی گیم پلی وارد شده و مجبور به انجام فعالیت ها، ماموریت های مختلف و حتی چالش هایی هستید که به طور هفتگی برای شما در نظر گرفته می شود. این ماموریت ها از تنوع و تعدد بسیار زیادی برخوردار است، به طوری که گاهی تنها و یا حتی با دوستانتان به دنبال انجام یک ماموریت می روید و به دشمنان خود حمله می کنید.
در این بین گاهی شاید گروه های چند نفره تشکیل دهید و با تعداد زیادی از دشمنان رو به رو شوید و در صورت شکست آنان به غول آخر می رسید و با پشتیبانی از یکدیگر، غول را از پا در آورده و شکست می دهید. از طرفی دیگر این بازی برای جذابیت بیشتر محیط، پازل ها و معماهایی را نیز طراحی کرده و به نسخه ی جدید افزوده است. شما در حین بازی و انجام فعالیت های خود ممکن است با سایر بازیکنان نیز ملاقات داشه باشید و آنان را در اطراف خود ببینید، همچنین می توانید به مکان های ناشناخته و جدید سفر کرده و در آن به گشت و گذار بپردازید.

جزئیات و بررسی عدم اجرای بازی Destiny 2 PS4 Pro با نرخ ۶۰ فریم
جزئیات و بررسی عدم اجرای بازی Destiny 2 PS4 Pro با نرخ ۶۰ فریم

کاراکتر شما در طول بازی وارد سیاهچال هایی می شود که تعداد زیادی از دشمنان در آن کمین کرده اند اما از طرفی دیگر، این مکان ها شامل آیتم ها و ابزارهای مهمی هستند که می توانید به آنان دسترسی پیدا کنید. به طور کلی می توان گفت که نسخه ی جدید بازی از نکات مثبت زیادی برخوردار می باشد. مکانیک های آن به خوبی پردازش شده است، چرخه ی گیم پلی نیز به گونه ای طراحی شده که کاملا بازیکنان را معتاد خود می کند، موسیقی زیبا و صداگذاری به طور جذابی انجام شده است و همچنین طراحی سیارات و مراحل پیشرفت بازی بسیار تحسین برانگیز می باشند. البته نمی توان منکر این شد که هنوز بازی با ضعف های زیادی رو به است و جای کار برای اصلاحات و بروزرسانی های بعدی را دارد اما در مجموع پیشرفت رضایت بخشی داشته است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =