جزئیات و بررسی هیولاهای جدید در آپدیت بازی Monster Hunter World PS4

جزئیات و بررسی هیولاهای جدید در آپدیت بازی Monster Hunter World PS4

در جدیدترین خبر از دنیای بازی، استودیو کپ کام بازی Monster Hunter Worldکه سری پنجم از بازی Monster Hunter را در سال آینده منتشر می کند. این بازی به سبک اکشن و جنگی و مبارزه با هیولا های غول پیکر و تعجب آور است. در این بازی تعداد هیولا ها را افزایش داده اند و هیولا های جدیدی را به بازی Monster Hunter World اضافه کرده اند. تهیه کننده ی بازی Monster Hunter World، آقای ریو زو سوجیموتو با مجله ژاپنی Famitsu مصاحبه ای را انجام داده است و در آن از هدف استودیو کپ کام صحبت کرده است.
آن ها قصد دارند برای حمایت از این بازی هیولا های جدید را در بسته های الحاقی قرار بدهند و به بازار ارائه بدهند. البته او کلی صحبت کرده است و از جزئیات هیولا ها و چگونگی شکل و قیافه ی آن ها حرفی به میان نیاورده اند و حتی تاریخ عرضه ی بسته ی الحاقی را دقیق نگفته است. نکته ای که آقای ریوزو سوجیموتو بر روی آن تاکید داشت این بود که بسته های الحاقی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. البته قبل از این هم گفتند که گیمر ها در بازی Monster Hunter World می توانند از آیتم هایی که به بازی Mega man و Horizon :Zero Dawn است، استفاده کنند.
چند وقت پیش برای کاربران کنسول پلی استیشن ۴ و اشخاص عضو شده در سرویس پلی استیشن پلاس، نسخه ی بتای بازی Monster Hunter World در اختیار شان قرار گرفت و آن ها توانستند قبل از انتشار جهانی، از این بازی استفاده کنند. در این نسخه از بازی سه کوعست در منطقه های Ancient Forest و Wildspire وجود داشت و گیمر ها باید به شکار هیولاهایی به نام های Barroth و Jagras و Anjanath بپردازند. در نسخه ی اصلی بازی آیتم های سودمند را هدیه خواهند داد، به کسانی که سه کوعست را تکمیل کرده باشند.
بازی Monster Hunter World بهترین بازی در مجموعه بازی های شکارچی هیولا است هن هم از جهت خوب و قوی بودن داستان بازی و هم به دلیل برنامه ی خوب جنگ ها و مبارزه ها محسوب می شود. این بازی در تاریخ ۲۶ ژانویه سال ۲۰۱۸ برای کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. تاریخ عرضه ی آن برای نسخه ی رایانه های شخصی را تا کنون اعلام نکرده اند و معلوم نیست که نسخه ی بتای بازی برای سایر پلت‌فرم ها ارائه می‌شود یا نمی شود. در مراسم Play Station Experience از تریلر جدید بازی Monster Hunter World رو نمایی شد و علاوه بر نشان دادن قسمت هایی از داستان بازی، به معرفی آیتم که به مجموعه مگا من ارتباط دارد، پرداخته شد.
در این تریلر داستان بازی و اتفاقات درون آن و گیم پلی بازی را نشان می دهند. گیمر ها ابتدا باید قسمت داستانی را تکمیل کنند و به هانترز رنک ۱۶ برسند تا بتوانند به محتویات بسته الحاقی Iceborne دست پیدا کنند. در این بسته گیمر ها از گروه تحقیقات، ماموریتی به آن ها ابلاغ می شود تا در قسمت Hoar frost Reach که در seliana قرار دارد، مکانی که در آن یکی از مقر های عملیاتی بازیکنان دایر است، بپردازند و در این بین هیولا های جدید مانع راه شما می شوند. قیمت این بسته ۳۹.۹۹ دلار است. البته اطلاعاتی از دمو E3 2019 بازی هم منتشر شده است. شرکت کپ کام گفته است که این دمو حاوی شکار کردن سه هیولا است.
نام اولین هیولا Great Jagras است که برای افراد تازه وارد طراحی شده است و در واقع این شرکت قصد دارد کاربران جدیدی را به خود جذب کند . نام دومین هیولا Barbara است که برای گیمر های در سطح معمولی مانستر هانتر ورلد در نظر گرفته شده است. در آخر هم برای گیمر های خبره ی این بازی Tigrex را در نظر گرفتند که بازیکنان باید آن را از بین ببرند و نابودش کنند. همه ی اسلحه های بازی در اختیار گیمر ها قرار دارد آن ها در ۱۴ نوع گوناگون طراحی شده و ساخته شده اند. استودیو کپ کام اعلام کرده است که بسته الحاقی Iceborne از نظر داستان مانند داستان اصلی، برای شما سرگرم کننده است و مطمئنا شما را مجذوب خود خواهد کرد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =