جزئیات و بررسی ویدیوی جدید بازی Ride 3 PS4 و تاخیر در عرضه بازی

جزئیات و بررسی ویدیوی جدید بازی Ride 3 PS4 و تاخیر در عرضه بازی

جزئیات و بررسی ویدیوی جدید بازی Ride 3 PS4 و تاخیر در عرضه بازی

شرکت مایل استون تریلری را منتشر کرده است که مربوط به اثر موتور سواری RIDE 3 می باشد. همچنین او خبری را منتشر کرده است که با توجه به آن بازی کمی با تاخیر در دسترس طرفدارانش قرار خواهد گرفت. سازنده بازی وعده داده بود که این اثر در تاریخ هشت نوامبر ارائه خواهد شد اما حال جدیدا با تریلری برخورد کردیم که همراه با به تصویر کشیدن موتور سیکلت ها خبر از به تعویق افتادن این اثر می داد. سازنده ها علت این امر را به خاطر نیاز به زمانی بیشتر برای پولیش نمودن این اثر و در نتیجه رفع باگ های انتهایی خواندند.
سازندهای بازی معتقدند که در همان روزهای نخست بازیکن ها قادر خواهند بود که به تجربه ای از موتورسواری دست یابند که تاکنون در هیچ جا با آن برخورد نکرده اند. همه کسانی که پیگیر بازی های کامپیوتری هستند به خوبی اطلاع دارند که اگر اثری در ابتدا مشکلاتی را با خود به همراه داشته باشد موفق نخواهد شد که به فروش خوبی دست پیدا کند.
با توجه تریلر ارائه شده از اثر RIDE 3 در این بازی پلی استیشن ۴، با گروهایی گوناگونی از موتور سیکلت ها برخورد خواهیم نمود.

جزئیات و بررسی ویدیوی جدید بازی Ride 3 PS4 و تاخیر در عرضه بازی
جزئیات و بررسی ویدیوی جدید بازی Ride 3 PS4 و تاخیر در عرضه بازی

Heritage گروهی در این بازی می باشند که در آن موتور سیکلت هایی قرار داده شده اند که از سرعت بالایی برخوردار می باشند. گروهی دیگر Strokes نام دارد که در آن موتور سیکلت هایی قرار داده شده اند که سر و صدای زیادی را با خود به همراه دارند. Maxi-Enduro نیز گروهی می باشد که منحصرا برای سری RIDE 3 ساخته شده است. اثراتی که مرتبط به موتورسواری می باشند بسیار محدودند. حتی بازی های شبیه ساز نیز چندان زیاد نمی باشند.
اکنون اما اثر جدیدی با نام RIDE مدتی است که موفق شده است مورد توجه دوست داران این سبک از بازی قرار بگیرد. اکنون سری سوم از این اثر در دسترس طرفدارانش قرار خواهد گرفت. این بازی خالی از ایراد نخواهد بود اما باید اضافه کرد این بازی در قسمت هایی بسیار موفق عمل کرده است و تجربه کردن آن باعث خشنودی بازیکن ها خواهد شد. هدایت کردن موتورها بسیار خوب صورت می گیرد و زمانی که شما با دوربین شخص اول مشغول پیش بردن لحظات رقابت های بازی می باشید احساس خوبی در شما شکل خواهد گرفت.
در این سری از بازی موتورها از تنوع بسیار خوبی برخوردار می باشند و هر یک از آن ها از قابلیت های منحصر به فردی تشکیل شده اند. همراه با تمام این موارد بازیکن گزینه های گوناگونی را در دسترس خواهد داشت که به او این قابلیت را می دهد که تا هر قسمت از وسیله نقلیه اش را که می خواهد تنظیم نماید تا در آخر موفق شود که به چیزی که می خواهد برسد.
این اثر از لحاظ تیونینگ های عملی و ظاهر بیرونی بسیار خوب ساخته شده است. همچنین شما می توانید قسمت های مختلفی که در موتورها وجود دارند را تغییر دهید. قابلیت پیشرفت موتور سیکلت ها نیز با تعویض قطعه ها امکان پذیر خواهد بود.
هوش مصنوعی به کار رفته در بازی اما در سطح های دشوار چندان با واقعیت مطابقت نخواهد داشت. بازیکن هنگامی که سطح دشواری این بازی Playstation 4 را افزایش می دهد موتورهایی که رقیب ها از آن استفاده می کنند در حدی با سرعت پیش خواهند رفت که شما با وجود اینکه برترین موتور های سیکلت را در دسترس خود دارید خیلی کم پیش خواهد آمد که موفق شوید که از آن ها عبور کرده و شکستشان دهید.

جزئیات و بررسی ویدیوی جدید بازی Ride 3 PS4 و تاخیر در عرضه بازی
جزئیات و بررسی ویدیوی جدید بازی Ride 3 PS4 و تاخیر در عرضه بازی

اگر بخواهیم صدا گذاری این اثر را ارزیابی نماییم باید بگوییم که در حقیقت این بخش مشکلات زیادی را با خود به همراه خواهد داشت. در ابتدا اجازه دهید که درباره صداگذاری این اثر صحبت کنیم که صدایی به غیر از زوزه موتورها را نخواهید شنید. همین طور باید اضافه کرد که هیچ گونه صدایی از موتور سیکلت هایی که همراه با شما در حال حرکت هستند توجه شما را جلب نخواهد کرد. همچنین در اطراف مکان بازی هیچ تماشاگری وجود نخواهد داشت.
گرافیک این اثر عملکرد مطلوبی را از خود برجای گذاشته است. موتورها بسیار دقیق و با رعایت تمامی جزئیات ساخته شده اند. ظاهر موتور سیکلت ها و تکان هایی که موجب پرت شدن شما خواهد شد نیز در سطح مورد قبولی قرار دارند. هنگامی که کاراکترهای بازی تصمیم می گیرند پیچ ها را دور بزنند خم خواهند شد و این مسئله باعث طبیعی تر جلوه دادن بازی می شود. این بازی برای کنسول های PlayStation و XBox عرضه خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =