جزئیات و بررسی پیش خرید بازی Uncharted The Lost Legacy PS4 و پوسته رایگان برای کاربران

جزئیات و بررسی پیش خرید بازی Uncharted The Lost Legacy PS4 و پوسته رایگان برای کاربران

جزئیات و بررسی پیش خرید بازی Uncharted The Lost Legacy PS4 و پوسته رایگان برای کاربران

طی اخبار جدید مشخص گردیده است به افرادی که اثر Uncharted: The Lost Legacy را پیش خرید نمایند، یک پوسته پویا داده خواهد شد. Truant Pixel از ایجاد کنندگان پوسته ‌های گوناگون برای PlayStation 4 می باشد که تاکنون کارهای فراوانی را به منظور عرضه برروی این کنسول ارائه نموده است و شما این امکان را دارید که آن ‌ها را در فروشگاه PlayStation مشاهده نموده و از دیدنشان لذت ببرید.
در حال حاضر بر اساس تازه ترین رویداد های بازی، مشخص شده است ، به افرادی که اثر Uncharted: The Lost Legacy را پیش خرید کنند، یک پوسته پویا به عنوان مزیت پیش خرید،هدیه داده خواهد شد.این پوسته پویا به وسیله truant pixel طراحی شده است و دارای جذابیت و زیبایی به خصوصی می باشد. این پوسته به مقدار زیادی به پوسته پویا اثر Uncharted 4 شباهت دارد. از جمله سایر کارهای این تیم توسعه دهنده پوسته های پلی استیشن ۴ می‌ توان پوسته پویا محصول Rime را نام برد که در ماه آتی به بازارعرضه خواهد شد.

جزئیات و بررسی پیش خرید بازی Uncharted The Lost Legacy PS4 و پوسته رایگان برای کاربران
جزئیات و بررسی پیش خرید بازی Uncharted The Lost Legacy PS4 و پوسته رایگان برای کاربران

پیش خرید کنندگان این محصول هم قادر هستند از پوسته پویا و جذاب اثر Rime بهره مند شوند. اثر Uncharted: The Lost Legacy در تاریخ ۳۱ مرداد به طور انحصاری برای Play Station 4 ارائه خواهد گشت. کاربران این امکان را دارند تا با پرداخت چهل دلار این محصول را خریداری نمایند. علاوه بر این ها اگر یکی از ادیشن‌ های ویژه محصول Uncharted 4 را در دست داشته باشید، نیازی به خرید این محصول نخواهید داشت.
اثر Uncharted: The Lost Legacy، با وجود اینکه از چارچوب مشخصی تبعیت می‌کند، اما مجموعه «آنچارتد» را تا اطلاع ثانوی در اوج به پایان مسیرش می‌رساند. بار آخری‌ که استودیوی ناتی ‌داگ به واسطه یک محتوای قصه پرداز چند ساعته ، سر و صدایی بر پا نمود به Left Behind مربوط می شود. آنها که موفق شده بودند با ارائه محصول The Last of Us، صنعت بازی را با یک تحول شگرف رو به رو کنند؛ از انتشار یک اثر خارق العاده دیگر پرده برداشتند که شاید در آغاز برایمان زیاد جدی به نظر نمی رسید.
با خودمان که فکر می کردیم می گفتیم مگر ممکن است یک اثر در حد و اندازه های The Last of Us یا حتی فراتر از آن به بازار عرضه شود؟ از طرفی نگران این موضوع هم بودیم که شاید ناتی‌ داگ قصد دارد به وسیله این محتوای اضافه یک جورهایی دست به سوء استفاده از موفقیت محصول پرطرفدار The Last of Us بزند! اما Left Behind ثابت کرد که نگرانی هایمان کاملا بیجا بوده است.
دقیقا همان‌ گونه که ناتی‌ داگ به وسیله The Last of Us، تحولی عظیم در ساختار بازی‌ های بلاک‌ باستری ایجاد کرده بود؛ توانست با Left Behind نیز دست به یک تغییر و تحول بزرگ در مفهوم محتوای قابل‌ دانلود بازی ها بزند. Left Behind نه فقط به عنوان یک محتوای اضافی، بلکه در حکم یک قسمت بسیار حیاتی در بازی به نظر می رسید که در صورت نبودنش انگار گیم ‌پلی و داستان کاراکترهای محصول اصلی نیمه کاره و ناقص باقی می ماند.
پس از موفقیت Left Behind اینگونه به نظر می آمد که ناتی‌ داگ می خواهد این کار را ، (یعنی همان تولید محتوای اضافی ) در پروژه‌ های آتی خود هم تکرار نماید چرا که ناتی ‌داگ آن ‌قدری قدرتمند عمل کرده است که همین محتواهای اضافی هم دست کمی از محصول اصلی نداشته باشند. حتی پیش از منتشر شدن Uncharted 4، پیش بینی های فراوانی در مورد اینکه محتوای قابل ‌دانلود این محصول به چه کاراکتری تعلق دارد انجام شد.
برخی افراد صحبت از سم، برادر مفقود شده و دوباره یافت شده‌ نیتن دریک به میان آوردند و بعضی دیگر از دوره جوانی سالی و حوادث پیش از آشنایی اش با نیتنن به عنوان گزینه اصلی یاد می کردند. در نهایت مشخص شد که شخصیت اصلی محتوای داستانی قابل ‌دانلود Uncharted: The Lost Legacy ، کلویی فریز است. دختر طناز و شجاعی که در بخش دوم و سوم “آنچارتد” با او آشنا شده بودیم و عدم حضورش در قسمت چهارم که به عنوان یک جمع‌ بندی داستان برای بیشتر شخصیت های مجموعه محسوب می شد، به شدت به چشم آمد.

جزئیات و بررسی پیش خرید بازی Uncharted The Lost Legacy PS4 و پوسته رایگان برای کاربران
جزئیات و بررسی پیش خرید بازی Uncharted The Lost Legacy PS4 و پوسته رایگان برای کاربران

بنابراین این طور به نظر می آمد که ناتی ‌داگ قصد دارد از این راه اعلام نماید که نه تنها کلویی را از یاد نبرده، بلکه برنامه ریزی دقیقی برای او انجام داده است. برنامه ای آنقدر دقیق که موجب شد The Lost Legacy به تدریج از یک محتوای قابل ‌دانلود ساده تبدیل به یک Spin-off غیر قابل انکار شود. باز هم باید مثل گذشته صبر می کردیم تا ببینیم آیا محتوای The Lost Legacy، شاهکاری به مانند Left Behind از آب در خواهد آمد یا خیر. احتمالا این موضوع ، سوال بسیاری از علاقه مندان به این مجموعه از بازی ها نیز می باشد که جواب دادن به آن چندان ساده نیست!
نباید از The Lost Legacy انتظارات خیلی بالایی داشته باشید. اکنون که اسم ناتی‌ داگ ما را به یاد پیشرفت می اندازد و اینکه آنها در گذشته با Left Behind، موفق شدند The Last of Us را کامل نمایند؛ تمامی این موارد به این معنا نمی باشند که The Lost Legacy هم باید گامی بزرگ و رو به پیشرفت برای این استودیو باشد. اولین موضوعی که بایستی در رابطه با The Lost Legacy با آن رو به رو شوید این است که بازی فاقد خصوصیات و صحنه های شگفت انگیزی می باشد که تا به امروز در مجموعه‌ی «آنچارتد» با آن مواجه نشده باشید.
The Lost Legacy ، غیر از یک سری تحولات و بهبود های نسبی، در حقیقت همان آنچارتدی می باشد که در قسمت چهارم با آن آشنا شده بودیم. گویا این اثر، قسمتی از محصول اصلی بوده است و ناتی ‌داگ به نحوی سعی در حذف آن قبل از انتشار داشته تا بتواند آن را به طور جداگانه به فروش برساند . این احتمال هم وجود دارد که تیم دوم ناتی ‌داگ گرد هم آمده و تصمیم گرفته باشند به تولید محتوایی بپردازند که مجموعه ای از جذاب ترین و البته محبوب ترین خصوصیات “Uncharted”‌ را به همراه داشته باشد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =