حال و هوای کریسمس با آپدیت جدید بازی NBA 2K Playgrounds 2 PS4

حال و هوای کریسمس با آپدیت جدید بازی NBA 2K Playgrounds 2 PS4

حال و هوای کریسمس با آپدیت جدید بازی NBA 2K Playgrounds 2 PS4

نسخه به روز رسانی شده بازی NBA 2K Playgrounds 2 که در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است، حس و حال کریسمس را برای آن ها به ارمغان می آورد و یک تریلر هم از آن منتشر شده است. در بین اطلاعاتی که اخیرا در مورد این بازی منتشر شده است تریلر جدیدی از بازی NBA 2K Playgrounds 2 که تولید جدید کمپانی Saber Interactive می باشد دیده می شود که در آن از این به روز رسانی جدید تصاویری نمایش داده می شود. ایم کمپانی، این به روز رسانی DLC بازی را در اختیار همگان قرار داده و از طرف دیگر زمین هایی که در این بازی وجود دارد نیز حس و حال کریسمس را خواهند داشت.
علاوه بر این ها، این به روز رسانی جدید، زمین های جدید و ۳۵ کاراکتر تازه را به این بازی می افزاید. شخصیت هایی که در بین آنها اسطوره هایی از ورزش بسکتبال دهه ی ۹۰ آمریکا هم وجود دارند.
در حال حاضر نیز با پرداخت کردن ۳۰ دلار، گیمر می تواند NBA 2K Playgrounds 2 را بر روی ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ، پی سی و پلی استیشن ۴ تجربه کند. اگر شما دیگر تمایلی به بازی هایی که حس واقعی دارند، ندارید و دوست دارید تا از یک بازی مهیج و سرگرم کننده لذت ببرید به شما پیشنهاد می کنیم تا بازی NBA 2K Playgrounds 2 را امتحان کنید.
این بازی را به دلیل اینکه بسیاری از گیمر ها ورژن اولیه آن را انجام داده اند، به خوبی می شناسند به دلیل اینکه یک شرکت قدرتمند از این بازی حمایت می کند و در حقیقت آنها به خوبی می دانند که محصولی عاری از عیب و نقص را دریافت کرده اند.
به علاوه اگر شما از حامیان ورزش بسکتبال باشید بدون شک باید این بازی مهیج و پرطرفدار را نیز تجربه کنید. NBA به عنوان مهمترین لیگ بسکتبال در سراسر دنیا شناخته می شود، بنابراین شاید این موضوع بهانه خوبی باشد که بتوان از بازیکنان مطرح این بازی ویدیویی NBA 2K Playgrounds در جهت تبلیغات استفاده کرد و باعث شد تا علاقه مندان بیشتر به این بازی روی بیاورند.

حال و هوای کریسمس با آپدیت جدید بازی NBA 2K Playgrounds 2 PS4
حال و هوای کریسمس با آپدیت جدید بازی NBA 2K Playgrounds 2 PS4

از جمله بازیکنان مطرح بازی بسکتبال افرادی مثل “لبران جیمز”، “استفن کری” و “کابری اروینگ” را در این بازی می توان نام برد همچنین افراد مشهور و بازیکنان معروف قدیمی مانند “شکیل اونیل ” و “بیل راسل ” در این بازی حضور دارند. در واقع این بازی به عنوان یک تجربه مهیج ورزشی است و هر کدام از افراد معروف ان بی ای در آن حضور دارند. از لحاظ زیبایی دیداری و شنیداری و شخصیت های انیمیشنی، به ویژه هنگام حرکات با توپ و حرکات خاص نمایشی، این بازی قابل مقایسه با هیچ یک از بازی های شبیه به خود نیست.
از لحاظ رنگ ها نیز، این بازی حس و حال و نشاط زیادی را به گیمر انتقال می دهد. زمین بازی با شکل های مربوط به همان کشور، مورد بسیار جالبی است که جزو نکات مثبت این بازی تلقی می شود. نکته ی دیگر هم این است که دوربین در هنگام بازی درست در جای خود قرار گرفته است و یا حتی در مواقعی دیده می شود که دوربین نمی تواند قدم به قدم با بازیکنان همراهی کند و به صراحت می توان گفت که از سرعت بالای آنها عقب می ماند.
این بازی چون حالت تفریحی داشته، نمی توان آن را با دیگر بازی ها مقایسه کرد به دلیل اینکه این بازی فقط بازی بسکتبال است و انتظار نداریم که شاهد بازی دیگری باشیم.

حال و هوای کریسمس با آپدیت جدید بازی NBA 2K Playgrounds 2 PS4
حال و هوای کریسمس با آپدیت جدید بازی NBA 2K Playgrounds 2 PS4

علاوه بر این موارد، انجام حرکت های مربوط به کاراکتر ها آنچنان مناسب است که کمک می کند تا این گیم پلی حالت روان و مناسبی داشته باشد. در این بازی گیمر می تواند با حرکات نمایشی و مهیج بازیکنان، سرگرم شده و به بیان بهتر می توان گفت که این بازی، یک بازی چند نفره است که حتی می توان با خانواده نیز آن را بازی کرد. از این موارد که بگذریم در این بازی موارد جالب توجهی وجود دارد که نشان دهنده توانایی هایی است که هر کدام به نیاز کاربر وابسته است. بر اساس موارد گفته شده، گیم پلی روان روان است، و همین باعث می شود که حرکات نمایشی با توپ و انجام مواردی مثل پرتاب توپ به درستی انجام شود.
باعث خوشحالی است که بگوییم این روان بودن گیم پلی هزینه ای را در بر نخواهد داشت. اگر بخواهیم به گونه دیگری به این بازی نگاه کنیم، این بازی آن قدر مهیج و سرگرم کننده است که ارزش هزینه کردن را دارد. این بازی با عنوان NBA 2K Playgrounds در زمان ۱۶ اکتبر برای بازیکنان و علاقمندان به ورزش بسکتبال عرضه شد. این بازی دارای محتوای جدیدی نسبت به نسخه قبلی است. بر اساس اخبار جدید در مورد این بازی عواملی مانند زمینی با عنوان Mars playground، وجود لباس های نو و آیتم های مربوط به ویرایش بازی، بهاز طریق آخرین پکیج الحاقی عرضه شده به این بازی افزوده می شود. با این وجود بیشترین محتوای این آپدیت، پشتیبانی از حالت کراس پلی می باشد که در توییتر این بازی نیز عنوان شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =