جزئیات و بررسی حضور پنج نقشه از سری Black Ops در بازی COD Black Ops 4 PS4

COD Black Ops 4 PS4

در بازی پلی اسیتشن ۴ COD Black Ops 4 پنج نقشه از سری Black Ops حضور دارند قطعا سبک اکشن و تیر اندازی از همان ابتدای خلق بازی های ویدئویی مورد استقبال گیمر ها قرار گرفت. این سبک همیشه در حال پیشرفت بوده و ما هر سله با بازی های جدید این پیشرفت را مشاهده میکنیم . این سبک در زمان ها مختلف و تکنولوژی های مختلف روایت میشود. یک بازی جنگ جهانی را روایت میکند ، یک بازی به ۳۰۰ سال دیگر میرود و با ربات ها مبارزه میکنید و یک نسخه نیز در زمان حال روایت میشود .
این سبک به قدری غنی است که میتواند هر داستانی را با آن روایت کرد . کمپانی های بزرگی نیز همیشه بازی های سبک اکشن و شوتر را تولید میکنند و همه کمپانی های معروف حداقل یک بازی شوتر در کارنامه اش دارد .سبک شوتر در بازی های ترسناک ، فانتزی ، معمایی و … نیز تلفیق شده و همیشه نتیجه مثبتی به همراه داشته است .
یکی از بازیهایی که همیشه گیمر ها منتظر نسخه جدید آن بودند و علاقه شدید به آن داشتند مجموعه Call Of Duty بوده است .

COD Black Ops 4 PS4
COD Black Ops 4 PS4


تقریبا هیچ‌ گیمری را نمیتوانید پیدا کنید که این مجموعه را نشناسد و آنقدر همیشه تاپ بوده است که همه با آن آشنایی دارند .این مجموعه فراز و نشیب های بسیاری را تجربه کرده است . زمانی تبدیل به پرفروش ترین بازی شده بوده است و زمانی میز تبدیل به بکی از بازی هایی که منتقدان را شاکی کرده بود .انا همیشه طرفدارانش از این بازی حمایت کرده اند و همیشه به بازی کردن آن پرداخته اند .این مجموعه با داستان های مختلفی عرضه شده است .
مجموعه ای با نام WWII که جنگ جهانی دوم را روایت میکرد ، Black Ops که در آینده روایت میشد و مجموعه های دیگری که هرکدام یک ااستان را داشتند .
اما بلک‌ اپس را میتوان بهترین مجموعه این بازی معرفی کرد . همه طرفداران کال اف دیوتی این مجموعه را بهترین مجموعه و غنی ترین سری در بازی میدانند .مدتی بود که از عرضه اخرین نسخه بازی میگزشت و طرفداران که ارز اخرین نسخه اش آنقدر ها راضی نبودند منتظر عرضه نسخه جدید مانده بودند .
که بالاخره اکتیوژن نسخه جدید را که بلک اپس ۴ بود را معرفی کرد و توانست گیمر ها و طرفداران را شگفت زده کند و دوباره گیمر هارا به سوی خود باز گرداند .اما این نسخه تفاوت های بسیاری و تغیرات زیادی را به همراه داشته است و تقریبا یکسری از ویژگی های سری قبل را حذف کرده است .اولین و بزرگترین تغییر این نسخه حذف بخش داستانی بود . شاید تصمیم ریسکی باشد این کار ولی خب اکتیویژن تصمیم‌ گرفت که این نسخه را بدون بخش استوری منتشر کند ؛
دلیل این کار را استقال نکردن گیمر ها از بخش داستانی بلک اپس ۳ اعلام کرده است .
البته بخش زامبی دارای یک داستان غنی است هرچند که نمیتواند جای استوری مود را پر کند ولی باز هم بد نیست .در کنار این بخش مولتی پلیر بسیار خوب طراحی شده است و همه تمرکز این کنپانی بر روی این بخش است .این بخش دارای ۸ نیروی ویژه است که هرکدام دارای یک قابلیت منحصر بفرد هستند و در روند برد یک مچ بسیار تاثیر گذار هستند .
از طرفی قابلیتی همانند پارکور به بازی اضافه شده است و شما میتوانید از در و پنجره ها وارد خانه ها و قسمت های مختلف مپ شوید ، روی زمین کشیده شوید و از اشیا بالا بروید که بسیار بازی را جذاب میکند .همچنین قابلیت کاستومیاز بسیار قوی در این نسخه وجود دارد و شما میتوانید کاراکتر هایتان را و اسلحه هایتان با سلیقه خودتان زیبا و کاستوم کنید . انا درجدیدتربن اخبار کمپانی اکتیویژن اعلام کرد که با توجه به اینکه این نسخه ادامه سری بلک اپس است نقشه های اینسری نیز در این بازی وجود دارند که بسیاریهبود یافته اند پ بهتر شده اند .
نقشه هایی که وجود دارند عبارتند از : Firing Range ، Summit ، Jungle ، Slums و نقشه محبوب Nuketown. همه این نقشه ها جزو نقشه ها و مپ های جذاب این سری ها بوده اند و تاثیر خوبی در کیم پلی بازی خواهند داشت .حال باید منتظر بمانیم و ببینیم این نسخه میتواند موفق طاهر شود و تبدیل به یکی از بازی ها محبوب گیمر ها در این سال شوند یا خیر .نظرات خود را پیرامون این نقشه ها وحذف بخش داستانی این سنخه با ما در میان بکذارید و بگویید که آیا این کار تصمیم درستی بوده است یا خیر . برای تجربه این بازی پر خاطره با ما تماس بگیرید و بهترین بازی های PlayStation ۴ و Xbox One  را با بهترین قیمت بخواهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دو =