راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت دوم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت دوم

 

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 تمامی مراحل PlayStation 4 Game Bendy and the Ink Machine Ultimate Walk through

“باز کردن راه جدید”
پس از پایین امدن از زیر زمین، تبری که روی دیوار است را بردارید و الوارهایی که بر سر راه شما قرار گرفته اند را بشکنید تا مسیرتان باز شود.
به محض رسیدن به این اتاق، سه تخته که جلوی در را گرفته اند بکشنید و به اتاق ستاره پنج ضلعی وارد شوید. در نهایت، هنری فلاش بک های سریعی از ماشین جوهر، یک ولیچرو بندی را خواهد دید و بعد از آن غش می کند.

فصل ۱، راز و رمزها

TheMeatly
پس از اینکه ماشین جوهر را فعال می کنید، بجای رفتن به سمت ماشین جوهر به اتاق بوریس بروید و به سمت راست بپیچید و به سمت دیوار بروید. آنجا TheMeatly را ملاقات خواهید کرد که می گوید “این دیگر چیست؟” او قد بلند است بدنی قرمز و مستطیل شکل دارد و اعضای بدنش سیاه و لاغر هستند (اگرچه به دلیل استایل رنگ به کار گرفته شده در بازی ایکس باکس ، رنگ آن زرد و قهوه ای به نظر می رسد). همچنین سری سفید و دایره ای شکل داشته و چشمانش سیاه رنگ است.

Youtuber Tunes
درهای دیگری وجود داشته که از زیرشان نورهایی مشخص است و این چنین است که انگار افرادی داخل اتاق هستند. بعضی از اوقات، چراغ خاموش شده و می توانید وارد شوید. داخل اتاق یک رادیوی قدیمی خواهید دید که نسخه ی بی کلام آهنگ های بازی را پخش می کند. در اینجا به یک دستاورد می رسید.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

فصل ۱. دستاوردها
جمع آوری تمام اقلام موجود در کارگاه

  • سقوط به دریچه ی تله
  •  ملاقات با TheMeatly
    برای پیدا کردن TheMeatly ابتدا باید ماشین جوهر را روشن کنید و بجای اینکه به سمت آن بروید، به اتاق بوریس رفته و به سمت دیواری بروید که پوستر بوریس روی ان قرار دارد. شما TheMeatly و دستاورد را پیدا خواهید کرد.
  • روش کردن رادیو
  • درهای دیگری وجود داشته که از زیرشان نورهایی مشخص است و این چنین است که انگار افرادی داخل اتاق هستند. بعضی از اوقات، چراغ خاموش شده و می توانید وارد شوید. داخل اتاق یک رادیوی قدیمی خواهید دید که نسخه ی بی کلام آهنگ های بازی پلی استیشن ۴ را پخش می کند. در اینجا به یک دستاورد می رسید. در اینجاست که به “Crooner Tuner” دست خواهید یافت.

فصل ۱. نکات
حیله ها

  •  دکمه ی شیفت را فشار داده و نگه دارید تا بدوید.
  •  بهتر است به بخش تنظیمات رفته و زیرنویس را فعال کنید.
  •  تمام نقاط تالار یا اتاق را بگردید تا برای روشن کردن ماشین تمام اقلام ضروری را پیدا کنید.
  •  از تیتراژ فصل ها استفاده کنید چرا که در آخر آنها راز و رمزهایی نهفته است.

فصل ۲. آهنگ قدیمی
راهنما
فصل ۱ را تمام کردید؟ بسیار خوب! زمانی که به فصل ۲ وارد شدید، تازه بیدار می شوید. تبر را بردارید و شروع به حرکت کنید! شما به “Utility Shaft 9” وارد خواهید شد، به سمت دستگاه ضبط صوت رفته و به آن گوش دهید. صدای سامی لارنس را خواهید شنید.
او ادعا می کند که بندی ارباب و ناجی اوست. به محض تمام شدن صدا، صدایی خواهید شنید که می گوید “گفتم …. می شود آمین بگویید”. این صدا یعنی سامی همینجاست. سپس، به جلو حرکت کنید و از تالار کوچک پر از جوهر پایین بروید. در ادامه ی راه شما غولی جوهری و عجیب و غریب می بینید که در حال حرکت است. سپس، به سمت او حرکت کنید و خواهید دید که ناپدید می شود.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

سپس، به سمت دروازه بزرگ حرکت کرده و آنگاه باید به دنبال سه کلید باشید. پیدا کردن برخی از آنها زمان بر است. زمانی که آنها را پیدا کردید، به سمت دروازه بیایید و آن را باز کنید. پس از تمام این کار، چوب ها را بکشنید و وارد بخش موسیقی شوید. به سمت راه پله حرکت کنید و خواهید فهمید که برای تخلیه جوهر اتاق باید پمپ جوهر را روشن کنید. کلید برقی که در راهرو قرار گرفته را فشار دهید و خواهید دید که لامپها خاموش می شوند.
از پله ها بیرون روید و ….. بووم! غول های جوهری زیادی به شما حمله خواهند کرد، سعی کنید قبل از آنکه بمیرید با تبر به آنها حمله کنید! زمانی که همه ی انها را شکست دادید، یک دروازه بزرگ خواهید دید. قبل از آنکه به آن برسید، نوار صوتی که در کنار علامت بخش موسیقی هست را بررسی کنید. مجددا صدای سامی لارنس را خواهید شنید که دارد از ماشین جوهر و نشت آن شکایت می کند و در مورد پمپ جوهر حرف می زند.
به محض اتمام کار، به سمت دروازه بروید و به تالار بزرگ برسید. یکی از درها به ارگ نی دار ختم می شود. ارگ نی دار را نواخته و خواهید دید که کسی از شما کمک می خواهد. در بخش دیگری از بازی نینتندو سوییچ به یک درمانگاه برخواهید خورد که مسدود شده و با رفتن به سراغ در دیگر از یک اتاق کوچک سر در می آورید که مربوط به هنرمندان است. در انتهای تالار، اتاق سامی را می بینید. خوب نگاه کنید تا سوئیچ پمپ را پیدا کنید، البته در با مقداری جوهر مسدود شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 19 =