بررسی بازی جهان باز مبارزه ای جدید سازنده های بازی Burnout

بازی Burnout

در جدیدترین اخبار مربوط به این بازی می بینیم که استریو سازنده بازی (کرایتریون ) می خواهد بازی Burnout و سایر بازی ها را توسعه و به صورت یک بازی جهان باز هیجانی درآورد. طبق گزارشاتی که در مورد این بازی وجود دارد شغل هایی که در این استریو پیشنهاد شده است که یکی از آن ها مربوط به طراحی مبارزات می باشد که برای این بازی طراحی مبارزات تن به تن در نظر گرفته شده است.

بازی Burnout
بازی Burnout

در جدیدترین اخبار مربوط به این بازی می بینیم که استریو سازنده بازی (کرایتریون ) می خواهد بازی Burnout و سایر بازی ها را توسعه و به صورت یک بازی جهان باز هیجانی درآورد. طبق گزارشاتی که در مورد این بازی وجود دارد شغل هایی که در این استریو پیشنهاد شده است که یکی از آن ها مربوط به طراحی مبارزات می باشد که برای این بازی طراحی مبارزات تن به تن در نظر گرفته شده است. این پیشنهاد برای ساخت یک بازی هیجانی و ماجراجویی می باشد که باعث می شود که یک بازی جدید ارائه شود. جالب است بدانید که در بخش هنری هم نیازمند کارگردان می باشند که دو پیشنهاد کاری گفته شده جهت ساخت بهتر یک بازی پر از رمز می باشد.

بازی Burnout Paradise از بازی های هیجان انگیز ماشین سواری آرکید می باشد که در سال ۲۰۰۸ انتشار یافت. این بازی توسط استریو کرایتریون گیمز ساخته شد که کمپانی الکترونیک آرتز آن را منتشر کرد. در حال حاضر نسخه های انتشار یافته این بازی در بازار موجود است که به همراه آن بسته الحاقی اش عرضه می شود. جالب است بدانید که سازنده این بازی همان سازنده بازی Need for Speed می باشد. گستردگی بازی Burount تا اندازه ای است که گیمر می تواند آزادانه در فضای بازی مسابقه دهد و به گشت و گذار بپردازد. شما در این بازی با انواع و اقسام خودروها روبرو می شوید که می توانید با آن ها مسابقه بدهید. این نسخه از بازی ها باکفیت بالاتری همراه است و بازی فقط مربوط به مسابقات ماشین سواری نیست بلکه مسابقات موتورسواری هم در آن وجود دارد. تنوع موتورها در بازی زیاد است و جزئیات آن ها هم به خوبی طراحی شده و قابل رویت است. دو نمونه از موتورهای بازی FV1100 و Nakamura Firehawh V4 بوده که می توان در مسابقات مختلف موتور سواری شرکت کرد.

ویژگی های بازی Burnout
از ویژگی های خوب این بازی می توان به
• گرافیک منحصربه فرد
• سبک خودرو رانی و هیجانی
• توانایی گشت و گذار و چرخیدن در محیط بازی
• توانایی خارج کردن خودروها از دور مسابقه
• وجود خودرها و موتورهای گوناگون
• سبک های متنوع در بازی
اشاره کرد.

این بازی از بازی های خوب ارائه شده برای کنسول های پلی استیشن ۴ می باشد هر چند که وضوح و رزولوشن بازی از کیفیت بالایی برخوردار نیست اما گرافیک بازی باعث رضایت بازیکنان می شود. شما می توانید با پشتیبانی این کنسول از کیفیت خوب این بازی لذت ببرید و صحنه های بازی را به خوبی ببینید که به خوبی با جزئیات ساخته شده اند.

منظور از توضیحات گیم پلی برای پلتفرم PS4 می باشد. در نظر داشته باشید که کنترل ماشین های بازی کار دشواری نبوده و کسانی که به تازگی این بازی را تجربه می کنند خیلی راحت کنترل آن را در دست می گیرند. هرچند که باید در نظر داشته باشید که کنترل خودروها با موتورها یکسان نبوده و شما با گذراندن Event می توانید در مسابقات بیشتری شرکت کنید. از موارد دیگر مربوط به گیم پلی این بازی زیاد بودن حالات مسابقه می باشد. یادتان نرود که بازی Paradise از بازی های باکیفیت ریسنگ آرتید بوده که ممکن است به آن اعتیاد پیدا کنید. مطمئن باشید که در این بازی حس خوشایند مسابقات ماشین سواری را تجربه خواهید کرد.

بازی Burnout
بازی Burnout

با ادامه مقاله بررسی بازی جهان باز مبارزه ای جدید سازنده های بازی Burnout  همراه باشید

یکی از بازی های مفرح خودرو سواری آرکید که در سال ۲۰۰۸ برای کنسول های PS4 پخش گردید است بازی Burnout Paradis بوده است. این بازی علاوه بر کنسول های پلی استیشن برای X BoX One و PC هم عرضه گردیده است. رزولوشن و نرخ فریم این بازی برای کنسول های PS4، ۴K و ۶۰ می باشد که گرافیک آن بهتر از سایر پلتفرم هاست. شما می توانید تجربه حرفه ای این بازی را برای کنسوله های نسل هشتمی داشته باشید.

بخش چند نفره بازی Burnout Paradise یک تجربه کاملا متفاوت می باشد که شما می توانید به همراه دوستانتان آن را داشته باشید و به رقابت بپردازید. در بخش چند نفره این بازی خودروهای بیشتری می بینید که رقابت سختی هم صورت می گیرد.

سه اصل مهم برای پیروزی در مسابقات Burnout Paradise با سرعت رانندگی کردن، جا گذاشتن خودروهای رقیب و برنده شدن می باشد که علاوه بر جذاب تر کردن بازی باعث برد گیمر در بازی می شود. در مورد وجود و قرار گرفتن مبارزات تن به تن در بازی Burnout باید گفت که سازندگان این بازی برای ارائه یک بازی خاص تر آن را تعبیه کرده اند که به وسیله نیروهای شرکت انجام می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =