صحبت های کارگردان بازی Elder Scrolls Online در مورد ویژگی کراس پلی

اطلاعاتی در مورد بازی Elder Scrolls Online

تیم سازنده Elder Scrolls Online از نیاز کاربران به کراس پلی باخبر است. کارگردان بازی Elder Scrolls Online که ریچ لمبرت نام دارد و فردی بسیار کاربلد و خلاق می باشد، در تازه ترین مصاحبه ای که داشت، اظهار کرد که ما از خواسته ی کاربران خود مبنی بر اضافه کردن کراس پلی به این بازی اطلاع داریم.

بازی Elder Scrolls Online
بازی Elder Scrolls Online

تیم سازنده Elder Scrolls Online از نیاز کاربران به کراس پلی باخبر است. کارگردان بازی Elder Scrolls Online که ریچ لمبرت نام دارد و فردی بسیار کاربلد و خلاق می باشد، در تازه ترین مصاحبه ای که داشت، اظهار کرد که ما از خواسته ی کاربران خود مبنی بر اضافه کردن کراس پلی به این بازی اطلاع داریم.

بازی Elder Scrolls Online از همان تاریخی که منتشر شد بسیار موفق عمل کرد و توانست علاقه مندان زیادی را جذب خود نماید و در میان مخاطبان بسیار محبوب واقع شوند. سازنده بازی Elder Scrolls Online استودیو ZeniMax Online Studios می باشد. این استودیو بسیار از این بازی حمایت کرده و بسته های الحاقی گوناگونی مانند Elsweyer را منتشر نمود و با انتشار این بسته ها، محتویات و اطلاعات بسیار مفید و با ارزشی را در اختیار مخاطبان خود قرار داد. حال کاربران از سازندگان بازی این تقاضا را دارند که ویژگی کراس پلی را به این بازی اضافه نمایند. با اضافه شدن این ویژگی به بازی، مخاطبان این امکان را خواهند داشت که در کنار عزیزانشان بر روی پلتفرم های مختلف این بازی را انجام دهند. اکنون مطابق آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی، کارگردان کاربلد این بازی یک مصاحبه ی جدیدی را انجام داده و او در صحبت هایش به بهبود جزئیات مختلف بازی اشاره نموده است. هنگامی که از او در مورد ویژگی کراس پلی و پیشرفت در همه ی پلتفرم ها سوال شد، او به مورد خاصی اشاره نکرد ولی به این موضوع اشاره داشت که ما از خاص بودن و محبوب بودن این ویژگی در میان مخاطبان و علاقه مندان با خبر هستیم و در ادامه ی اظهارات خود بیان کرد که ما به خوبی از این موضوع با خبر هستیم و می دانیم که مخاطبان این ویژگی را از ما می خواهند و طی روز های مختلف ما خبر های بیشتری را حول این موضوع می شنویم. اما باید گفت که هم اکنون یک برنامه ی خاص و ویژه ای برای این موضوع موجود نیست ولی به خوبی از تقاضای مخاطبین مطلع می باشیم.

اطلاعاتی در مورد بازی Elder Scrolls Online

حال قصد داریم در ادامه کمی بیشتر در مورد این بازی صحبت کنیم. اگر بخواهیم که در مورد زمان داستان بازی صحبت کنیم، باید بگوییم که زمان بازی Elder Scrolls Online مربوط به هزار سال قبل از اتفاقات رخ داده در نسخه ی پنج این مجموعه، و حدودا ۸۰۰ سال قبل از اتفاقات رخ داده در نسخه های ۳ و ۴ مجموعه می باشد. باید به این موضوع نیز اشاره نمود که فضا و جو حاکم بر داستان بازی بسیار مشابه فضا و اتفاقات اصیل این مجموعه است و باید ذکر کرد که هیچ وقت این بازی از مسیر اصلی مجموعه خارج نشده و ریشه های اصیل آن را به خوبی حفظ نموده است. داستان این بازی در مورد دو مفهوم و هدف اصلی پیش می رود. اولین هدف که داستان به آن می پردازد یک شاهزاده با نام Molag Bal است و داستان به کار های مختلف او برای هدف های خاصی که دارد می پردازد. دومین هدف که داستان در پی آن است، به دست آوردن تخت پادشاهی توسط سه گروهی که در بازی با هم متحد شده اند و قصد دارند این هدف مهم را به سرانجام برسانند.

اطلاعاتی در مورد بازی Elder Scrolls Online
اطلاعاتی در مورد بازی Elder Scrolls Online

داستان این بازی مثل نسخه های قبلی این مجموعه به مسائلی مانند رقابت و جدال افراد و گروه های گوناگون برای کسب قدرت و یا حفظ نمودن آن، و یا قدرت طلبی افراد خاص و مشهور مانند پادشاهان، و یا کشته شدن افراد بی گناه پرداخته است. داستان اصلی داستان به خوبی حفظ شده و به درستی مسیر خود را ادامه داده و هر چقدر که ما بیشتر در داستان پیش می رویم، بیشتر با جزئیات مختلف در روند داستان روبرو خواهیم شد و به افراد جدیدی بر می خوریم. در ابتدا که ما با بازی روبرو می شویم و با داستان بازی آشنا می شویم، شاید برایمان این داستان و این نوع اتفاقات کلیشه ای و تکراری به نظر برسد، ولی باید گفت که بازی در زمینه ی داستانی خود توانسته بسیار موفق ظاهر شود و نظر مثبت علاقه مندان را جلب نماید. شاید در ابتدای بازی با کند بودن جریان بازی و یا اتفاقات تکراری و یکنواخت روبرو شویم و همین باعث خستگی ما شود، اما باید گفت که سازندگان بازی با دنیای بزرگ و عظیمی که برایمان رقم زدند و قسمت های فرعی زیادی که در روند داستان برایمان قرار دادند، توانستند به مرور این خستگی را از بین ببرند و بسیار موفق ظاهر شوند. حوادث این بازی مشابه نسخه های قبلی، در قاره Tamirel رخ می دهد.

در مورد اتفاقات و ماموریت های فرعی این بازی نیز باید بگوییم که از نظر داستانی و نحوه ی پرداختن به آن و روایت داستان، همانند داستان اصلی می باشد و از نظر داستانی چیزی از داستان اصلی کم ندارد. نحوه ی روایت داستان و پرداختن به آن در بعضی از قسمت ها نمود بیشتری پیدا می کند و در برخی از مراحل بازی ما شاهد اتفاقات داستانی جالب تر و رخداد های بهتری هستیم.

در مورد گیم پلی بازی نیز باید بگوییم که بسیار شبیه بازی Skyrim است، ولی نسبت به آن دارای کیفیت و پیشرفت بهتری می باشد. این بازی را می توان به صورت های اول شخص و سوم شخص تجربه کرد. ما در بازی با نژاد ها گوناگون و کلاس های رزمی گوناگونی مواجه هستیم و مبارزاتی که در بازی رخ می دهد اغلب با حضور بالای بازیکنان و تعداد زیاد دشمن انجام می پذیرد و ما شاهد یک مبارزه ی شلوغ و پر سر و صدا خواهیم بود.

گیم پلی این بازی در مجموع عملکرد بسیار مناسب و خوبی دارد و اگر از یک سری از ضعف های آن که اکثرا از مشکلات همیشگی این مجموعه می باشد، چشم پوشی نماییم، باید گفت که این بازی به خوبی می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. از دیگر تجربیات لذت بخش بازی این است که شما در کنار دوستان و عزیزانتان به نبرد با دشمن می روید و با همکاری یکدیگر در تلاش برای نابودی آن ها می باشید. در آخر نیز باید گفت که قطعا تجربه ی این بازی، یک تجربه ی شیرین و خاطره انگیزی را برای شما رقم خواهد زد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =