معرفی تریلر گیم پلی جدید بازی Crash Team Racing Nitro Fueled PS4 با حضور کاراکترها و پیست‌های خاطره‌انگیز

حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4

معرفی تریلر گیم پلی جدید بازی Crash Team Racing Nitro Fueled PS4 با حضور کاراکترها و پیست‌های خاطره‌انگیز

بازیِ ویدیوی Crash Team Racing در سال ۱۹۹۹ توسط شرکت ناتی داگ منحصراً برای کنسول پلی استیشن عرضه شد. در آن سال ها مخاطبین استقبال زیاد و در خور توجهی از بازی داشتند به طوری که در آمریکا ۱.۹ میلیون و در ژاپن بیش از ۳۰۰ هزار نسخه از این بازی به فروش رسید. در سال ۲۰۰۳ نیز بازی Crash Nitro Kart که دنباله ای غیر مستقیم از بازی Crash Team Racing محسوب می شد برای کنسول های پلی استیشن ۲، ایکس باکس و گیم کیوب منتشر شد.
گیم پلی بازی Crash Team Racing بر یک بازی مسابقه ای ساده از نوع مسابقات کارتینگ مبتنی است. لازم به ذکر است که گیم پلی و گرافیک این بازی مورد تحسین منتقدین قرار گرفته بود. در این بازی شما می توانستید با انتخاب یکی از هشت شخصیت ابتدایی بازی، مسابقه را آغاز کنید.
این شخصیت های ابتدایی کراش، کوکو، دکتر نیپو کورتکس و متحدانشان بودند. با پیشرفت بازی شخصیت های دیگری نیز قابل انتخاب می شدند. مسیرها و پیست های متنوعی برای بازی وجود داشت. همپنین مراحلی به صورت شانسی پیش روی مخاطب قرار می گرفت که در آن ها می توانست از موشک یا بمب برای ضربه زدن به رقیب استفاده کند.

حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4
حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4

به تازگی اخبار خوشی در مورد این بازی قدیمی و خاطره انگیز منتشر شده است. در واقع طی مراسم جوایز بازی ۲۰۱۸ (The Game Awards 2018) نسخه بازسازی شده و ارتقا یافته بازی Crash Team Racing با عنوان جدید Crash Team Racing NitroFueled رونمایی شد. بازی جدید در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۹۸) توسط شرکت اکتیویژن برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.
هنوز خبری در مورد نسخه پی سی بازی منتشر نشده است ولی عرضه بازی برای پی سی در آینده ای نزدیک به دلیل موفقیت نسخه های باز تولید شده کرش بندیکوت (Crash Bandicoot) روی این پلتفرم چندان دور از انتظار نیست. در نسخه جدید Nitro-Fueled شاهد تغییراتی گسترده خواهیم بود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

بازی از نظر گرافیکی و بصری بسیار ارتقا یافته است و همانند بازتولید سه گانه کرش بندیکوت در این بازی فضاهای متنوع با جزئیات فراوان مشاهده می شود. شخصیت های جدیدی مانند خواهر کرش به شخصیت های قابل انتخاب ابتدای بازی افزوده شده است.
برای بیشتر شخصیت های موجود در بازی پوسته های متنوعی طراحی شده است که با گذشت زمان و با انجام مسابقات مختلف امکان دسترسی به آن ها فراهم می شود. یکی از آروزهای طرفداران این بازی Playstation 4 که امکان بازی در هر دو حالت آنلاین و آفلاین بود در بازتولید CTR لحاظ شده است.
همچنین بازیکنان می توانند همانند نسخه قدیمی حالت های ماجراجویی ومسابقه با زمان (Time Trails) را نیز در این بازی تجربه کنند. از دیگر قابلیت های افزوده شده به بازی می توان به امکان ارتقا و تغییر دادن ماشین ها، اضافه شدن مراحل جدید و حرکات نمایشی شخصیت ها در حین رانندگی اشاره کرد.

شما در بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled می توانید یک ابر قهرمان زمین باشید چون زمین به وسیله دکتر نیتروز اکساید که موجودی فرازمینی و خیالی است در معرض تهدید است. دکتر اکساید که سریع ترین راننده کهکشان است برای یک رقابت به زمین وارد می شود و می خواهد با پیروزی در این رقابت به مقاصد شوم خود دست یابد و همه منابع زمین را برای خود بر دارد.
البته جای نگرانی نیست شما با پیروزی در این رقابت می توانید مانع او در رسیدن به اهداف پلیدش شوید. دکتر اکساید در صورت شکست مجبور به ترک زمین خواهد شد. او در اولین حضورش در زمین تعداد زیادی کلید و اشیای گرانبها و جادویی در زمین مخفی کرده و سپس زمین را ترک کرده است.

حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4
حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4

شما باید با انتخاب یکی از شخصیت های قابل انتخاب بازی و پیدا کردن مقدار معینی از جواهرات مخفی در زمین خود را برای رویارویی با دکتر اکساید آماده کنید و در نهایت با او وارد رقابت مسابقه ای شده و پیروز شوید و بدین ترتیب زمین و ساکنان آن را نجات دهید.
در حال حاضر تریلرهای کوتاهی از گیم پلی Crash Team Racing Nitro-Fueled با حضور کاراکترها و پیست های خاطره انگیز مسابقه منتشر شده است. اکتیویژن در این تریلرها کیفیت بصری بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled را برای مخاطبان به نمایش گذاشته است. صداگذاری و موسیقی این تریلرها به راحتی میتواند مخاطب میانسال را به دوران کودکی خود برده و در خاطرات شیرین آن غرق کند.
این ویدئوها روی شخصیت های بازی متمرکز هستند و مخاطب های نوجوان و یا آن دسته از مخاطبانی که با نسخه قدیمی بازی یا سری کراش بندیکوت آشنا نیستند می توانند با استفاده از آن ها با شخصیت های بازی همچون کراش، کوکو و پولار آشنا شوند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =