معرفی کنسول بازی کنترلر Razer Raiju Ultimate مخصوص PS4

معرفی کنسول بازی کنترلر Razer Raiju Ultimate مخصوص PS4

معرفی کنسول بازی کنترلر Razer Raiju Ultimate مخصوص PS4
معرفی کنسول بازی کنترلر Razer Raiju Ultimate مخصوص PS4

زمانی بود که تنها کنترلر های کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس توسط خود شرکت های سازنده ی این کنسول ها ، یعنی سونی و مایکروسافت تولید می‌شد؛ اما با پیشرفت و مشاهده ی اشتیاق کاربران زیادی به این کنسول ها، شرکت های دیگری دست به تولید کنترلر های مخصوص برای این کنسول ها زده اند.
ریزر یکی از این شرکت‌ ها است که به تازگی دارد رونق بسیاری در زمینه فروش کنترلر های مخصوص پی اس ۴ ساخته شده توسط شرکت سونی را در بازار بازی های کنسولی تجربه می‌کند. این شرکت به تازگی هیجانی عمیق درمیان گیمر های پلی استیشن ۴ بر پا کرده است.

کنترلر های ریزر التیمیت کنترلر های جدید این شرکت برای کنسول های پلی استیشن ۴ هستند، اولین کنترلر های پلی استیشن ۴ هستند که یک اپلیکشن موبایل را دارا بوده و قابلیت اتصال با کابل یو اس بی و بلوتوث به کنسول گیمر را دارند. این کنترلر های جدید، نسخه ی ارتقا یافته و حرفه ای تر ریزر رایجو هستند که قبل تر برای پلی استیشن ۴ های شرکت سونی برای گیمر ها به بازار عرضه شده بودند.

معرفی کنسول بازی کنترلر Razer Raiju Ultimate مخصوص PS4
معرفی کنسول بازی کنترلر Razer Raiju Ultimate مخصوص PS4

شرکت ریزر پس از مشاهده بازدهی بالا در کنترلرهای اولیه خود که برای شرکت سونی و مخاطبان پلی استیشن های این شرکت ارائه کرده بود، اکنون بار دیگر با کنترلر جدید تر و حرفه ای تری که در اصل همان نسخه ی ارتقا یافته ی کنترلر های قدیمی ارائه شده برای گیمر ها است به بازار دسته های بازی برمیگردد.
این شرکت توانسته است تعداد زیادی از مخاطبان سونی و حتی مخاطبان مایکروسافت را با تنها تبلیغ و معرفی مختصر از این کنترلر های حرفه ای تر و جذاب تر به خود جذب کند.
همانطور که پیش تر نیز گفته شد، این کنترلر اولین کنترلر پلی استیشن ۴ است که همراه با یک اپلیکیشن موبایل به بازار عرضه خواهد شد.
حال سوالی که ممکن است برای بسیاری پیش بیاید آن است که این اپلیکیشن همراه با این کنترلر ریزر چه کارایی ای برای گیمر ها خواهد داشت؟ برای پاسخ به این سوال خوب است که گیمر ها تنها برای لحظه ای به این بیاندیشند که اگر بتوانند کنترلر مورد علاقه ی خود را طبق سلیقه و علاقه ی خود طراحی کنند، چه خواهد شد؟ به عنوان مثال، یک گیمر بتواند دسته بازی مورد علاقه اش را در گوشی هوشمند شخصی اش طراحی و استفاده کند.
این قطعاً برای هر گیمر می‌تواند آرزویی دوست داشتنی و جذاب باشد. شرکت ریزر با تلاش بسیار تولید کنندگانش توانسته است کمی از این رویای دست نیافتنی را تحقق بخشد.
اولین استفاده ای که گیمر ها می توانند از این اپلیکیشن کنند ، آن است که گیمر ها می توانند با استفاده از این اپلیکیشن حرفه ای دکمه های پشت کنترلر را تنظیم کنند.
البته باید دانست که این اپلیکیشن کارایی و فواید بسیار زیادی در تغییر این کنترلر به کنترلر دلخواه گیمرها دارد، به عنوان مثال ، شما می توانید مقدار لرزش دکمه های دسته ی بازی PS4 را با استفاده از این اپلیکیشن به مقدار دلخواه کاهش یا افزایش دهید. مورد دیگر آن که می‌ توانید با استفاده از این اپلیکیشن جذاب، رنگ نور های نوار ال ای دی رنگی بر روی کنترلر را به سهولت به رنگ دلخواه خود تغییر دهیم.

همچنین شرکت ریزر به منظور راحت تر کردن امر بازی کردن برای گیمر های سونی چهار دکمه ی اضافه هم به این کنترلر افزوده است. یکی از کارایی های این چهار دکمه ی اضافه، انجام کارهایی است که تنها با ترکیب دو دکمه عادی امکان پذیر هستند. یکی دیگر از امکانات مجذوب کننده ی این کنترلر آن است که گیمر می تواند با استفاده از حالت هیر تریگر، در بازی‌های رقابتی و آنلاین سرعت عملکردی خود را با صفر کردن دکمه های شانه ای به شدت افزایش دهد.

معرفی کنسول بازی کنترلر Razer Raiju Ultimate مخصوص PS4
معرفی کنسول بازی کنترلر Razer Raiju Ultimate مخصوص PS4

این قابلیت کنترلر ریزر توانسته است بسیاری از علاقه مندان سرسخت و شکست ناپذیر بازی های رقابتی را به خود جذب کند.
در این دسته ی بازی منحصر به فرد، شاهد تکنولوژی ای هستیم که تا به اکنون در هیچ یک از کنترلر های کنسول های بازی های گرافیکی استفاده نشده است. این امکان بی نظیر آن است که گیمر می تواند حسی متفاوت با استفاده از تکنولوژی متا تکتال به وسیله ی موتورهای کوچک لرزاننده داخل چهار دکمه ی اصلی کنترلر به دست بیاورد.
این هم یکی دیگر از ویژگی هایی است که بسیاری از گیمر های حرفه ای را به خود جذب کرده است.
این کنترلر حرفه ای در مدت کمی پس از معرفی اش توسط شرکت ریزر به شدت در دل گیمرها جا خوش کرد و هم اکنون گیمر های زیادی برای داشتن این کنترلر ها در سراسر جهان اشتیاق خاصی از خود نشان داده اند. وکتور مایکروسافت شاهد توجه بسیار زیاد مردم به کنسول های سونی و دسته های بازی ای است که برای پلی استیشن های این شرکت ساخته می‌شوند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =