جزئیات و بررسی نمایش جدیدی از بازی Attack on Titan 2

بازی Attack on Titan 2

از حالت های رایگان اضافه شده به بازی Attack on Titan 2 بتل رویال یا Expulsion Mode می باشد که به شکل رایگان در دسترس گیمران می باشد. این حالت در بازی Attack on Titan 2 برای ۶ نفر قابل استفاده می باشد و سیستم این حالت این چنین است که تا پایان هر ست اگر گیمر بتواند غول های زیادی را از بین ببرد برنده آن ست بازی می شود.

بازی Attack on Titan 2
بازی Attack on Titan 2

از حالت های رایگان اضافه شده به بازی Attack on Titan 2 بتل رویال یا Expulsion Mode می باشد که به شکل رایگان در دسترس گیمران می باشد. این حالت در بازی Attack on Titan 2 برای ۶ نفر قابل استفاده می باشد و سیستم این حالت این چنین است که تا پایان هر ست اگر گیمر بتواند غول های زیادی را از بین ببرد برنده آن ست بازی می شود. حالت بتل رویال این بازی در کنار سایر حالت های بازی مانند Annihilation Mode یا رقابت های V4 و Predator Mode می باشد که همگی این حالات بستگی به انتخاب بازیکن دارد. این بازی در حال حاضر برای کنسول های PS4، XBox One، نینتندو سوییچ و PC عرضه شده است.

معرفی گیمAttack on Titan 2
از بازی های اکشن و هندلند بازی Attack on Titan 2 می باشد که توسط کمپانی omega force توسعه یافته و کمپانی Koei Tecmo آن را منتشر کرده است. این بازی برای پلتفرم های گوناگون در سال ۲۰۱۸ منتشر گردید. گیمAttack on Titan 2 از بازی هایی است که اخیرا ساخته شده و طرفداران زیادی را حتی در غرب جهان به دست آورده است.
شاید علت پرطرفدار بودن این بازی را باید در خشونت آن جستجو کرد. کمپانی انتشار دهنده این بازی به علت تولید سری Dynasty Warriors در میان غربی ها شناخته شده می باشد زیرا که یک روش جدید از بازی های ژانر هک لند اسلش می باشد.هر چند که احتمال دارد شما ندانید که در شرق آسیا هم این بازی شناخته شده می باشد.
جالب است بدانید مجموعه بازی Night of Azure هم از این سبک بازی ها بوده که اول در ژاپن پخش شد و رفته رفته در سایر بازارهای دنیا هم جای خود را به دست آورد.یکی دیگر از این بازی ها Warriors orochi بوده که از بازی های اکشن و پرطرفدار کشور ژاپن می باشد. اگر می دانستید که خشونتی که در بازی های Attack on Titan وجود دارد چقدر است آن گاه متوجه می شوید که سازنده این بازی موفق ترین و بهترین کمپانی برای ساخت این گونه بازی ها می باشد. در سال ۲۰۱۸ گیمAttack on Titan 2 ساخته شد که ادامه اتفاقات مربوط به سری اول گیمAttack on Titan 2 را دنبال می کند. اگر گیم پلی این بازی را ببینید می توانید به خوبی پتانسیل سازنده این بازی برای توسعه آن را متوجه شوید.

بازی Attack on Titan 2، PS4
گیمAttack on Titan 2 در تاریخ ۲۰ مارس در سال ۲۰۱۸ انتشار یافت و برای پلتفرم هایی چون x box one، Pc ، Ps vita، Nintendo switch و Ps4 عرضه شد. این بازی بنا به درخواست گیمران ساخته شد و عامل اصلی جا شدنش در دل گیمران خشونت زیاد آن بوده است.

بازی Attack on Titan 2
بازی Attack on Titan 2

با ادامه مقاله جزئیات و بررسی نمایش جدیدی از بازی Attack on Titan 2 همراه باشید

گرافیک و داستان گیمAttack on Titan 2
گرافیک این بازی به صورت انیمیشنی می باشد و بازی در آن به خوبی طراحی شده است. داستان این بازی از خود انیمه گرفته شده است و در مورد جهان آخرالزمانی می باشد که با ورود غول عظیم الپیکری زمین در تسخیراش در می آید. این غول انسان ها را کشته و می خورد. اکنون آدمیان این سرزمین تصمیم به مقابله با آن ها کرده اند و برای مقابله دیواری را ساخته اند تا مانع از ورود غول ها شوند. شروع داستان از اینجاست که یک غول بزرگ به شهر وارد شده و دیوار حفاظ را نابود و به دنبال خود سایر تایتان ها داخل می شوند و شروع به قتل رساندن آدم ها می کنند و حالا نوبت شماست که سعی کنید از این حادثه سالم بیرون بیایید.

گیم پلی گیمAttack on Titan 2
گیم پلی این بازی هم مانند سایر بازی های ساخته شده کمپانی Omega Force می باشد. شیوه گیم پلی این کمپانی سرعتی بوده و شما می بایست با غول ها به مبارزه برخیزید. این مبارزه با استفاده از دستگاه های ویژه ایی می باشد که شما با دستیابی به نقاط ضعف غول ها آن ها را نابود می سازید. همچنین شما می توانید به جزء جنگ با غول ها فعالیت های دیگری را هم داشته باشید از جمله این فعالیت ها خریدن و فروختن مراحل بازی می باشد. طراحی این بازی عالی بوده هر چند که خالی از ایراد نیست و در کل باید گفت که گیم پلی بازی به خوبی گیمر را جذب خویش می کند و به خوبی رویش کار شده هر چند که بی ایراد نیست.

حالت Expulsion Mod درAttack on Titan 2
همان طور که می دانید از حالت های رایگان برای گیمAttack on Titan 2 حالت Expulsion Mode می باشد که در دسترس همه گیمران قرار می گیرد. بعد از عرضه Attack on Titan 1 گیمران انتظار گیمAttack on Titan 2 را می کشیدند که با فاصله کمی بعد تریلری از بازی ساخته شد.Attack on Titan 2 منتشر شد حالت جدید سبک بتل رویال این بازی (Expulsion Mode) نمایش داده شد. هدف از این حالت در این بازی کشتن تایتان ها در زمان کوتاه تری می باشد. تا شخص امتیازات بیشتری را کسب کند و پیروز این بازی باشد. همچنین با اضافه شدن این حالت می توانید از حالت های دیگر بازی هم استفاده کنید. از بازی های ساخته شده برای پی اس ۴، Attack on Titan 2 بوده که دارای حالت رایگان Expulsion Mode می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 15 =