بازی Dragon Age: Inquisition و توضیحاتی در مورد بسته الحاقی این بازی

Dragon Age: Inquisition

بسته الحاقی بازی Dragon Age: Inquisition بنام Dragon Age Inquisition: The Descent به زودی برای پلتفرم های ایکس باکس وان و PC و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

Dragon Age: Inquisition
Dragon Age: Inquisition

طبق آخرین اخبار منتشر شده استودیو بایوور، بزودی یک بسته الحاقی جدید که می توان آن را بزرگ ترین بسته الحاقی این بازی دانست منتشر می شود و این پایان کار نخواهد بود.

استودیو بایوور، طی یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد که در حال تدارک یک بسته الحاقی پر محتوا برای بازی ویدیوئی Dragon Age: Inquisition می باشد و قرار است این بسته الحاقی بزرگترین و غنی ترین بسته بازی تا این تاریخ باشد، بعد از آن بلافاصله تیم این استودیو کار بر روی بسته های بعدی را شروع خواهد کرد؛ طی این گزارش نام این بسته الحاقی The Descent می باشد که بزودی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت؛ در ادامه جزئیات بیشتری را در این رابطه در اختیارتان خواهیم گذاشت با ما همراه باشید.

خط اصلی داستانی این بسته الحاقی این طور می باشد که کاربران با اجراء آن وارد یک سیاه چاله عظیم خواهند شد و هیولا هایی را مشاهده می کنند که تا به حال مشابه آن را ندیده اند، طبق اطلاعاتی که سازندگان بازی ارائه کرده اند، سیاهچاله مذکور پر از رمز و راز می باشد و در آن یک راز مخوف وجود دارد که باعث می شود مرکز اصلی این سیاه چاله به صورت مداوم به لرزه در آید.

طبق اعلام رسمی بسته الحاقی Dragon Age Inquisition: The Descent بزودی در مورخ ۱۱ آگوست که مصادف می شود با بیست مرداد برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

اگر شما از کاربران این بازی ویدیوئی در نسل هفتم هستید باید به شما گوش زد کنیم که چندی پیش بایوور سازنده بازی طی بیانیه اعلام کرد که کار کردن بر روی نسل هفتم کنسول های بازی برای ما تمام شده است و آن را از رده خارج می بینیم و از این پس هیچ یک از این بسته های الحاقی بازی Dragon Age Inquisition برای کنسول های نسل هفتم ارائه نخواهد شد.

چندی پیش بود که اولین بسته الحاقی این بازی ویدیوئی با نام Jaws Of Hakkon در ابتدا فقط برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شد، دلیل این امر را می توان قرار داد الکترونیک آرتز با شرکت مایکروسافت نیز  دانست، اما طبق صحبت های انجام شده این بار قرار است که بسته الحاقی The Descent به صورت همزمان برای تمامی پلتفرم ها منتشر شود، چرا که در گذشته اتفاقی که برای بسته الحاقی Dragon Age Inquisition افتاد، باعث نارضایتی کاربران این بازی ویدیوئی در سایر پلتفرم ها شده بود، حالا الکترونیک آرتز به هیج وجه نمی خواهد اشتباه گذشته خود را تکرار کند.

از همه این موارد که بگذریم بسته الحاقی Dragon Age Inquisition: Jaws of Hakkonاز خط داستانی پر محتوایی برخوردار بود که در اینجا یادآوری به آن خواهیم داشت:

شما در این بسته باید اطلاعاتی را جمع آوری کنید تا متوجه شوید چه بر سر آخرین Inquisitor که قبل از شما در محیط بازی بوده است آمده است، در این میان باید به دنبال اژدها غول پیکری را که این Inquisitor از بین برده است را می بایستی پیدا کنید. به مناطقی که وارد می شوید که پر از هیولا های ترسناک می باشد و علاوه بر این باید با شکارچیانی در این محیط مستقر شده اند و  آماده شکار شما هستند، روبرو شوید. کمی با جمع آوری اطلاعاتی پیرامون طریقه زندگی و فذهنگ موجود در میان آن ها متوجه خواهید شد که چه بر سر Inquisitor آمده است، بعد از آن ماموریت شما پیدا کردن یک قلعه می باشد تا راز عجیب این سیاه چاله را کشف کنید. در این میا با دشمنان قدرت مندی روبرو خواهید شد و سلاح و زره افسانه ای را به عنوان غنیمت بدسه خواهید آورد و دست آخر مقابل یک خدای باستانی می ایستید که قصد نابودی دنیا را دارد.

توضیحاتی در مورد بسته الحاقی بازی Dragon Age: Inquisition

لازم به ذکر است که کمپانی الکترونیک آرتز همین حالا نیز بسته الحاقی Dragon Age Inquisition: The Descent را به صورت آزمایشی در کشور ژاپن عرضه کرده است و طبق شنیده ها این بسته توانسته نظر مثبت تمامی کاربران آن را به خود جلب کند و نقد های مثبتی را نیز در حال حاظر کسب کرده است.

در حال حاضر فقط کار کردن بر روی یک سری جزئیات و ایجاد تغییرات برای این بسته الحاقی باعث تاخیر در عرضه آن شده که به زودی در تاریخ ذکر شده ارائه بازار خواهد شد.

در همین کنفرانس خبری به موضوعات دیگری نیز اشاره شد یکی از این موارد مجانی شدن بازی ویدیوئی Dragon Age Inquisition برای تمامی کاربران سرویس EA Access می باشد که خبر بسیار خوشایندی برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان محسوب می شود، چرا که دارندگان این کنسول از اعضای سرویس EA Access هستند، حالا تمامی کاربران ایکس باکس وان می توانند این بازی را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند.

با اضافه شدن بازی Dragon Age Inquisition آرشیو بازی های رایگان سرویس EA Access به ۳۰ عدد خواهد رسید. در میان این ۳۰ بازی، می توان بازی های محبوب FIFA 15, Titanfall وPlants vs Zombies  را نیز مشاهده کرد، حالا بازی عصر اژدها نیز وارد این کتابخانه بازی های مجازی شده است.

سرویس EA Access تنها برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شده است و شما با هزینه ماهیانه تنها ۵ دلار می توانید به یکی از کاربران این سرویس در کنسول نسل ۸ مایکروسافت تبدیل شوید. گفتنی است به تازگی اخباری در دسترس ما قرار گرفته که طبق آن کنسول مهم مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان ایکس نیز به زودی می تواند از سرویس EA Access بهره ببرد. یکی دیگر ازآپشن هایی که مایکروسافت برای سرویس EA Access در نظر گرفته، یک اشتراک یک ساله می باشد که تنها با پرداخت ۳۰ دلار می توانید آن را خریداری کنید. شما با استفاده از این سرویس می توانید از بازی های رایگان و دسترسی پیدا کردن سریع تر نسبت به سایرین به بازی های الکترونیک آرتز را برای کنسول تان به ارمغان بیآورید.

Dragon Age: Inquisition
Dragon Age: Inquisition

هنوز مشخص نیست قیمت دقیق این DLC و یا بسته الحاقی چقدر ارزش گذاری شده است اما این کمپانی اعلام کرد که به زودی با انتشار تریلری از قیمت دقیق آن نیزپرده برداری خواهد کرد.

لازم به ذکر است زمانی که یک بازی ویدیوئی منتشر می شود برای آن طی بازه های زمانی مشخص آپدیت هایی ارائه می شود که می تواند شامل هر چیزی مثل مرحله، سلاح و … باشد. به این آپدیت ها و یا بروزرسانی ها در مجموع بسته الحاقی، DLCو یا محتوای اضافه گفته می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یازده =