آخرین رویداد فورتنایت همراه با Pelé و باشگاه‌های فوتبالی می‌باشد

آخرین رویداد فورتنایت

اگر شما هم از طرفداران فورتنایت هستید که همیشه آرزو داشتید تیم فوتبال مورد علاقه خود را وارد بازی کنید، پس تیم Epic یک خبر خوب برایتان دارد. از تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۳ تیم مختلف با تجهیزات مختلف وارد بازی خواهند شد. به علاوه، در آخرین رویداد فورتنایت، این تیم با Pelé همکاری کرده تا تجلیل معروف او را به عنوان یکی از ظواهر (emote) وارد فروشگاه کند. اما صبر کنید، خبرهای بیشتری هم است! شما در تاریخ ۲۰ ژانویه این شانس را دارید که در Pelé Cup شرکت کنید و سعی کنید پیراهن امضا شده را به دست آورید.

البته نکته قابل توجه این است که این ۲۳ باشگاه لزوماً شامل بهترین باشگاه‌های جهان نیستند. مطمئناً تیم‌هایی از Premier League ،Serie A ،Bundesliga هم مشمول خواهند شد. با این حال باشگاه‌هایی مانند  MLS و A-Leauge هم وارد شده ‌اند. به علاوه، حتی لیگ‌های بزرگ‌تر هم برخی از تیم‌های بزرگ را دریافت نخواهند نکرد. طرفداران احتمالاً متوجه عدم حضور تیم‌هایی مانندLiverpool ،Chelsea ،Bayern Munich ، Borussia Dortmund و غیره خواهند شد.

با این همه، شما باز هم انتخاب‌های خوبی خواهید داشت و همیشه می‌توانید تیم‌های بیشتری را اضافه کنید. اگر اینطور هم نباشد، باز هم وارد شدن Santos FC جذاب است. زیرا این همان باشگاهی است که Pelé سال‌های قبل باعث معروفیتش شده است. ظاهر جدید او را اضافه کنید و می‌توانید دفعه بعدی در مسابقه‌ای در Fortnite پیروز شدید، کل تفکرات ابر قهرمان را بازسازی کنید.

دیدن گسترش مداوم Fortnite از جهات مختلف بسیار جالب است. بدیهی است که خواهیم دید که Epic اسکین­‌های NFL را وارد بازی خواهد کرد. بنابراین این مورد چیز جدیدی نیست. با این حال، از نظر محبوبیت جهانی، انجمن فوتبالی مانند آهنربایی عمل کرده و طرفداران بیشتری را به بازی جذب کند.

در حال حاضر Fortnite تقریباً در تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است. بسته اسکین فوتبالی نیز در تاریخ ۲۳ ژانویه عرضه می‌شود.

 

منبع: Dualshockers

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =