آرمان های سازندگان بازی Cuphead برای پروژه بعدی

بازی Cuphead

بازی Cuphead توسط کمپانی MDHR ساخته شده است و می شود آن را از برترین آثارهای مستقل خواند. این بازی در تاریخ ۲۰۱۷ منتشر شده است و بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان و کامپیوتر قابلیت اجرا خواهد داشت. اکنون این کمپانی اعلام کرده است که رویاهای بزرگی را برای اثر بعدی که می خواهد عرضه کند درسر دارد و به احتمال زیاد این بازی PS4 نیز به صورت دو بعدی طراحی خواهد شد.

بازی Cuphead
عکس بازی Cuphead

مایامولدنهاور که عضو تهیه کنندها این کمپانی می باشد در طی مصاحبه ای عنوان کرده است که من عمیقا به اثرهایی که مشغول ساختن آن ها می باشیم علاقه مند هستم و رویاهای بزرگی را برای طرح های آینده این استودیو در سر دارم. مولدنهاور همچنین در پی مصاحبه ای که با GAMEREACTOR انجام داده است احتمال بالایی را برای شباهت اثرهای بعدی با کاپ هد در نظر گرفته است.

یکی از این تشابه ها دوبعدی بودن هر دوی آن ها می باشد اما در مواردی همچون گیم پلی، سبک و مدت زمان بازی دارای تفاوت خواهند بود. سطح دشواری نیز پایین تر از حد کاپ هد که از دشوارترین بازی های ارائه شده این نسل است می باشد. کمپانی MHDR اخیرا در پی طراحی کردن محتوایی به اسم THE DELICIOUS LAST COURSE جهت اثر کاپ هد می باشد.

در THE DELICIOUS ما با کاراکتری به نام MS.CHALICE مواجه خواهیم شد و به احتمال بالا بعد از ارائه شدن DLC ما به اطلاعات کامل تری از اثر بعدی این استودیو دست پیدا خواهیم کرد. اثر کاپ هد نخستین و بهتر است بگوییم که تنها اثر ساخته شده توسط کمپانی کانادایی MHDR می باشد. این بازی از همان ابتدا موفق شد که به جایگاه منحصر به فردی در میان کسانی که علاقه مند به اثرهای سکو بازی هستند دست یابد.

این اثر به خاطر داشتن سبک گرافیکی مانند کارتون هایی که در دهه سی میلادی ساخته شده اند، موسیقی متناسب با روند بازی، مرحله های خیره کنند و گیم پلی روان موفق شد که طرفداران زیادی را به دست آورد. در این بازی کاراکترهای بازی به خوبی طراحی شده اند و در جزئیاتی که در آن ها به کار رفته است می توان شاهد عشق بود. همچنین بازیکن در این اثر شاهد باس های سورئال و حیرت آوری می باشد که تا مدت ها قادر است ذهن آن را به خود درگیر نماید.

کاپ هد به موفقیت های دیگری نیز دست پیدا کرده است. به عنوان مثال می توان به جایزه های متنوعی اشاره کرد که از مراسم های مختلف به این بازی اهدا شده است. نمونه این جایزه ها برترین اثر مستقل، برترین سبک هنری به کارگرفته شده و بهترین بازی ساخته شده که یک کمپانی در قالب بازی اول ارائه می داد می باشد. بازی cuphead بر روی کنسول های قابل حمل لذت خاصی را برای کاربران به ارمغان میاورد.

بازی Cuphead
عکس بازی Cuphead

بعد از اینکه پلتفرم های نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۷ ارائه شدند، نبود اثر کاپ هد در میان بازی های مستقل به چشم میامد. اما بعد از مدتی در یکی از برنامه های نینتندو دایرکت اعلام شد که این بازی در دسترس کاربران نینتندو قرار خواهد گرفت. بعد از ارائه کاپ هد برای این پلتفرم گویا اصلا این اثر برای نینتندو سوییچ ساخته شده بود. ماهیت play &pickuo در بازی کاپ هد به گونه ای طراحی یافته است که با همراهی این پلتفرم گروهی شگفت انگیز را به وجود خواهد آورد.

نابود کردن باس های قدرتمند یا پشت سر گذاشتن مرحله های run &gun با استفاده از روش دستی باعث به وجود آمدن احساسی شگفت انگیز برای بازیکن خواهد شد. اگر شما از بازیکن هایی که این بازی پلی استیشن را انجام داده اند بپرسید به شما خواهند گفت که فراموش کردن این بازی کار غیر ممکنی می باشد و هنگامی که شما در حال به انجام رساندن فعالیت های روزانه خود هستید تمام تلاش خود را به کار میگیرد که هر چه سریع تر بتوانید به پیش بردن ادامه روند این اثر مشغول شوید.

اما اکنون mdhr با در نظر گرفتن این بازی برای سوییچ باعث شده است تا این مشکل هرگز برای بازیکن ها پیش نیاید. بازیکن ها قادر هستند که سوییچ را همراه خود داشته باشند و در موقعیت هایی که با کمبود زمان روبرو می شوند در زمان کمتری مرحله ای که به پایان نرسانده اند را به انتها برسانند یا دوباره به مبارزه کردن با کاگنی کارنیشن مشغول شوند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =