آسان‌ترین تروفی های پلی استیشن

آسان ترین تروفی پلی استیشن

برای کسانی که به تکمیل تمام ماموریت‌های بازی‌ها علاقه‌ مند هستند و می‌خواهند آسان ترین تروفی پلی استیشن را تجربه کنند، تروفی‌های پلاتینیوم چالش کوچکی محسوب نمی‌شوند. این دستاوردها اثبات می‌کنند که بازیکن در هنگام مقابله با بسیاری از چالش‌های بازی فداکاری، تلاش و پشتکار از خود نشان داده است. این دستاوردها در نسل کنسول PS4 بیش از هر زمان دیگری ارزشمند هستند.

بازی‌های موجود در این لیست کاملا برعکس می‌باشند. در این بازی‌ها بازیکن برای تکمیل این بازی‌ها و کسب تروفی پلاتینیوم، با کمترین میزان چالش و دشواری مواجه خواهد شد. در بسیاری از این بازی‌ها فقط از بازیکن خواسته می‌شود تا آن را پشت سر بگذارد و برخی از آن‌ها نیز چالش‌های کمی به همراه دارند. در این مقاله پانزده مورد از ساده‌ترین جوایز پلاتینیومی که می‌توانید در کنسول PS4 به آن دست یابید، گردآوری شده است.

همانطور که گیمرهای وفادار PS4 می‌دانند، تروفی‌های پلاتینیومی محبوب هنگامی به دست می‌آیند که بازیکن تمام تروفی‌های بازی را دریافت کرده باشد. به همین علت دستیابی به این تروفی در بازی‌های دشواری مانند Cuphead، چالش‌ برانگیزتر و وقت‌گیرتر است. البته گیمرهایی که وقت زیادی ندارند و باز هم می‌خواهند به این جوایز دست یابند نیز نباید ناامید شوند. بازی‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید ظرف مدت ۳۰ دقیقه به جایزه پلاتینیوم آن دست یابید. بازی‌های دیگر وقت بیشتری می‌گیرند اما باز هم آسان هستند.

بازی Goat Simulator

آسان ترین تروفی پلی استیشن

شما یک بُز هستید و می‌خواهید تا جای ممکن به محیط اطراف خود آسیب برسانید و هرج و مرج ایجاد کنید. به دلیل ایده ساده این بازی جهان‌ باز، دستیابی به تروفی پلاتینیوم در آن بسیار آسان است. بسیاری از تروفی‌ها از ماموریت‌های مخرب مانند منفجر کردن پمپ بنزین یا حمله با سر به تعدادی از افراد به دست می‌آید. تنها یک سطح دشوار در این بازی وجود دارد که منجر به دستیابی به دستاورد The Flapmaster می‌شود.

یک مینی‌ گیم به نام Flappy Goat در این بازی وجود دارد که مشابه بازی Flappy Bird گوشی‌های آیفون است. این بازی بسیار سخت بوده و یک حرکت اشتباه باعث شکستتان خواهد شد. هنگامی که شما از این مرحله عبور نمایید، سایر قسمت‌های بازی آسان خوهد بود.

بازی Until Dawn

آسان ترین تروفی پلی استیشن

بازی Until Dawn فقط به این دلیل کمی وقت‌گیر است که برای دستیابی به تمام تروفی‌های آن باید چندین بار بازی را تکرار کنید. به عنوان یک بازی مبتنی بر تصمیم‌گیری، اقدامت شما بر روی قسمت‌ بعدی بازی تاثیر می‌گذارد. انتخاب صحیح گزینه‌ها برای بازکردن قفل تروفی‌ها بسیار مهم است، بنابراین برخورداری از یک راهنما در هنگام تکرار بازی برایتان مفید خواهد بود. خوشبختانه این بازی بسیار جالب و سرگرم‌ کننده است.

بازی The Little Acre

آسان ترین تروفی پلی استیشن

بازی The Little Acre یک ماجراجویی مبتنی بر نشانه‌گیری و کلیک کردن است که در دهه ۱۹۵۰ در ایرلند رخ می‌دهد. مردی به نام Aiden و دخترش لیلی به دنیایی عجیب فرستاده می‌شوند و همچنین در جستجوی پدر اِیدن که یک مخترع است، هستند. این دو باید به طور همزمان راز ناپدید شدن پدر اِیدن و راه بازگشتشان را پیدا کنند. بر سر راهشان موانع سختی وجود دارد اما می‌توانید بازی را به طور دستی ذخیره نمایید و اگر اشتباه کردید آن را دوباره امتحان کنید.

در اولین دور بازیتان، آن را با سرعت تکمیل کنید. یک تروفی برای تکمیل‌کردن بازی در یک‌ ساعت وجود دارد. سپس می‌توانید دوباره به بازی برگردید و سپس سایر تروفی‌ها را پیدا کنید و تروفی پلاتینیوم را به دست آورید.

بازی Arise: A Simple Story

آسان ترین تروفی پلی استیشن

بازی Arise: A Simple Story داستان مردی را روایت می‌کند که در برزخ گیر افتاده است و قرار است مهم‌ترین لحظات زندگی آن مرد را دوباره زنده کند. به طور کلی، گیم‌ پلی بازی نیز به راحتی داستان آن است. این بازی دارای چندین تروفی است اما لیستی نیز وجود دارد که به شما می‌گوید برای دستیابی به این تروفی‌ها دقیقا به چه چیزهایی احتیاج دارید.

در هر مرحله، شما باید ابتدا آن را به طور کامل تکمیل کنید و سپس دوباره آن را با شرایطی خاص تکمیل نمایید. همچنین وسایل هنری قابل‌جمع‌آوری نیز در طول بازی پنهان شده‌ اند.

بازی Color Guardians

آسان ترین تروفی پلی استیشن

Color Guardians یک بازی پلتفرمر آرامش‌ بخش بوده که در آن سه شخصیت دوست‌ داشتنی شناور را دنبال خواهید تا زندگی را به جهان بازگردانید. حدود پنج ساعت طول می‌کشد تا تروفی پلاتینیوم بازی را به دست آورید. این بازی از فرمول پیمایش جانبی با گوی‌هایی که در خطوط مختلف قرار دارند، پیروی می‌کند.

در ابتدا ممکن است برخی موارد را فراموش کنید اما می‌توانید دوباره همان سطح را انتخاب نموده و تروفی‌های آن سطح را به دست آورید. همچنین این بازی در کنسول PS Vita نیز در دسترس است، پس در آنجا نیز می‌توانید به این تروفی ها دست یابید.

بازی Infamous: First Light

آسان ترین تروفی پلی استیشن

شاید سخت‌ترین جایزه پلاتینیوم موجود در این لیست به این بازی تعلق داشته باشد زیرا از بازیکنان می‌خواهد که علاوه بر ماموریت‌های اصلی، چند کار جانبی دیگر نیز انجام دهند. این بدان معنا نیست که دستیابی به این کار آسان است. البته به راحتی می‌توانید تمام چالش‌ها و اهداف بازی را در یک دور انجام دهید.

تکمیل بازی اصلی و تمام ماموریت‌ها، حدود ۹ ساعت زمان می‌برد. بازی‌ای که با کمتر از ۲۰ دلار می‌توان آن را خریداری کرد برای کسانی که به تکمیل بازی‌ها علاقه‌مندند بسیار مناسب است.

بازی Life Is Strange

آسان ترین تروفی پلی استیشن

این بازی اولین بازی مبتنی بر داستان موجود در این لیست است. بازی Life is Strange پر از لحظات شگفت‌انگیز و شخصیت‌های جذاب بوده و به عنوان بازی‌ای که می‌توان آن را در کمتر از ۱۲ ساعت به راحتی تکمیل کرد، دستیابی به تروفی پلاتینیومش نیز بسیار آسان است.

تنها چیزی که از بازیکنان می‌خواهد این است که در هر فصل بازی مجموعه‌ای شامل عکس‌های اختیاری بگیرند و فقط همین. حتی اگر دستیابی آسان به جایزه پلاتینیوم این بازی را در نظر نگیریم، باز هم بهتر است که همه این بازی فوق‌العاده را امتحان کنند.

بازی Tales From The Borderlands

آسان ترین تروفی پلی استیشن

این بازی یکی دیگر از بازی‌های داستان محور موجود در لیست است. جهت رعایت اعتدال ما تعداد بازی‌های کمپانی Telltale games را در این لیست کاهش داده‌ ایم زیرا دستیابی به جایزه پلاتینیوم در بسیاری از آن‌ها آسان است.

چرا بازی Tales From The Borderlands در میان سایر بازی‌ها برجسته است؟ زیرا نه تنها دستیابی به تروفی پلاتینیوم در این بازی آسان بوده بلکه این بازی تجربه‌ای لذت‌بخش است. بازیکنان، به ویژه طرفداران سری Borderlands، از این بازی لذت خواهند برد، مخصوصا به دلیل شوخ‌ طبعی‌های موجود و خدماتی که برای طرفداران ارائه شده است.

بازی Nubla

آسان ترین تروفی پلی استیشن

احتمالا بازی Nubla هنری‌ترین بازی این لیست است. تصاویر این بازی برخلاف سایر بازی‌های موجود در فروشگاه PlayStation store، بسیار منحصر به فرد و زیبا هستند. بهترین قسمت بازی Nubla –حداقل برای کسانی که به تکمیل کردن بازی‌ها علاقه‌مندند- چالش‌های کم موجود در آن بوده که برای تکمیل داستان بازی لازم هستند.

گیم‌ پلی بازی عمدتا از پازل‌هایی تشکیل شده است که انجام آن‌ها نسبتا ساده است. تکمیل بازی Nubla به معنای واقعی کلمه کمتر از یک ساعت طول می‌کشد. در صورت تمایل بازیکنان می‌توانند یک گام جلوتر بروند و بازی دوم که یک کپی دقیق از نسخه اول بوده و صرفا بخشی آزمایشی به آن اضافه شده است را با قیمت ۱۰ دلار تهیه نمایند.

بازی My Name Is Mayo

آسان ترین تروفی پلی استیشن

بازی My Name Is Mayo به دلیل دستیابی ساده و ارزان به تروفی پلاتینیوم در جامعه بازی‌های ویدیویی معروف است. دلیل اصلی نوشتن این مقاله نیز تروفی‌های این چنینی هستند. این بازی برای کسانی که قصد ارتقای سطح PSN خود را دارند و یا صرفا به دنبال جمع‌آوری پلاتینیوم هستند، مناسب است.

تنها کاری که بازیکنان باید انجام دهند این است که روی شیشه مایونزی که لباس‌ها و اسکین‌های مختلفی عوض می‌کند، ضربه بزنند. بله، این بازی بسیار عجیب است اما با این وجود دستیابی به یک تروفی پلاتینیوم با قیمت حدود ۰.۹۹ دلار بسیار عالی است. پس چرا آن را امتحان نکنیم؟

بازی The Order: 1886

آسان ترین تروفی پلی استیشن

بازی دیگری که بازیکنان را موظف می‌کند تا علاوه بر ماموریت اصلی کارهای دیگری نیز انجام دهند، The Order: 1886 نام دارد و این بازی یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های انحصاری PS4 است. این بازی فوق‌العاده‌ای است که بسیار دست کم گرفته شده است. بازی The Order: 1886 در کل فقط حدود ۲۲ تروفی دارد و دستیابی به جایزه پلاتینیوم آن برای گیمرهای با تجربه کار سختی نیست.

تنها چیزی که می‌خواهد این است که برخی از وسایل قابل‌جمع‌آوری را پیدا کرده و تعداد مشخصی از دشمنان را به روش‌های مختلف بکشید. همچنین به بازیکنان اجازه داده می‌شود تا هر وقت دلشان خواست به فصل‌های مختلف وارد شوند و موارد قابل جمع‌آوری گمشده را بیابند و همیشه این یک ویژگی خوب محسوب می‌شود.

بازی Everybody’s Gone To The Rapture

آسان ترین تروفی پلی استیشن

یکی دیگر از بازی‌های مبتنی بر داستان هنری این لیست، Everybody’s Gone To The Rapture نام دارد اما این بازی یک شبیه‌ ساز پیاده‌روی است. بازیکنان در طول چند سکانس به ماجراجویی می‌پردازند تا راز خالی‌ بودن جهان را کشف کنند.

همچنین تکمیل این بازی کمی طول می‌کشد و از این جهت به سایر بازی‌های شبیه‌ساز پیاده‌روی شباهت دارد که البته مقصود از آن‌ها دریافت تروفی پلاتینیوم است. تنها کاری که بازیکن باید انجام دهد این است که مقداری ماموریت جانبی اضافی را تکمیل کند و فقط در عرض سه ساعت جایزه پلاتینیوم را دریافت نماید.

بازی Slyde

آسان ترین تروفی پلی استیشن

Slyde یک بازی کاملا خنده‌دار است. این بازی در فروشگاه با مبلغ کمتر از یک پوند تبلیغ و فروخته شده و فقط در فروشگاه EU store به عنوان یک پلاتینیوم رایگان موجود است. همه بازیکنان پس از راه اندازی این بازی باید میزان دشواری آن را در حالت متوسط تعیین کنند و سپس ساده‌ترین پازل‌های صنعت بازی‌سازی را تکمیل نمایند تا بتوانند به تروفی پلاتینیوم دست یابند. به معنای واقعی کلمه یک دقیقه طول می‌کشد تا جایزه پلاتینیومی آن را به دست آورید، که هم خنده‌دار است و هم شرم‌آور. اما به هر حال کسب یک جایزه پلاتینیوم بسیار ارزشمند است.

بازی Donut County

آسان ترین تروفی پلی استیشن

Donut County یکی از سرگرم‌ کننده‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های مستقل این نسل است. شخصیت‌های این بازی عجیب و جذاب هستند و گیم‌ پلی و موسیقی متن ساده آن برای آرامش بخشیدن به بازیکن مناسب است.

دقیقا مانند سایر عناوین موجود در این لیست، بازیکنان وظیفه دارند که دستاورهای مخفی معمول را پیدا کنند. اگر بازیکن یکی از آن‌ها را از دست بدهد، به راحتی می‌تواند به هر سطحی که می‌خواهد بازگردد و آن را پیدا کند. جدا از اینکه این بازی بسیار آرامش‌ بخش است، کل بازی را می‌توانید در عرض دو تا سه ساعت تکمیل کنید.

بازی Déraciné

آسان ترین تروفی پلی استیشن

تصور اینکه یکی از بازی‌های کمپانی FromSoftware در این لیست حضور داشته باشد بسیار عجیب است، اما به هر حال می‌‌بینیم که این اتفاق رخ داده است. در واقع این بازی همانند سایر عناوین این لیست یک بازی سنتی نیست، بلکه یک بازی انحصاری PSVR است. بازی Déraciné به دلیل سهولت در دستیابی به جایزه پلاتینیومش، شایستگی قرارگیری در این لیست را دارد.

بازیکنان فقط باید داستان اصلی را به اتمام برسانند که خب این کار بسیار راحتی‌ است زیرا کل بازی حدود سه ساعت طول می‌کشد. این بازی‌ای جالب با داستانی جذاب است، بنابراین ارزشش را دارد که جایزه پلاتینیومی‌اش را کسب کنید.

 

منبع: GameRant

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =