آشنایی با برندگان جوایز Bafta Game Awads 2019

آشنایی با برندگان جوایز Bafta Game Awads 2019

آشنایی با برندگان جوایز Bafta Game Awads 2019

یکی از جوایزی که به بهترین بازی های سال تعلق گرفته می شود Bafta Game Awads می باشد که هر سال به بازی های مختلف بر اساس معیارهای مشخص داده می شود.در این مطلب سعی داریم که به معرفی اجمالی برندگان جوایز Bafta Game Awads در سال ۲۰۱۹ بپردازیم.

جوایز مراسم Bafta Game Awdas 2019
مراسم انتخاب برندگان جوایز Bafta Game در سال ۲۰۱۹ در کشور لندن بود. این مراسم از مهمترین مراسمات انتخاب بهترین باز یهای سال می باشد که جوایز ارزنده ای را به منتخبان خواهد داد.بهترین Bafta توسط اعضای این آکادمی انتخاب شده و جوایز را دریافت می کند.
شیوه انتخاب این آکادمی رأی گیری می باشد که از تمامی بازی های موجود در رشته های مختلف به وسیله اعضای آن رأی گرفته شده و به عنوان منتخب جایزه بهترین بازی پلی استیشن ۴ را در آن سال دریافت می کند.لازم است بدانید که انتخاب این بازی ها توسط مردم صورت می گیرد و مردم هم می توانند رأی خود را به این آکادمی داده تا در انتخاب بهترین بازی سهیم باشند.

آشنایی با برندگان جوایز Bafta Game Awads 2019
آشنایی با برندگان جوایز Bafta Game Awads 2019

معرفی برندگان جوایز Bafta Game Awdas 2019
معرفی برندگان جوایز Bafta Game Awdas 2019 در یک فهرست منشر گردیده است که از میان بازی ها بازی God of War به عنوان بهترین بازی منتخب مربوط به سال گذشته انتخاب گردیده است.در حالی که از سال جدید زیاد نمی گذرد اما همچنان بازی های گذشته بسته نشده بود و مراسم Bafta Game Awads 2019 در لندن برگزار شد. در این مراسم تنها به بازی God of war تعلق نگرفته است بلکه بهترین های بخش داستانی، موسیقی، شخصیت بازی و … وجود دارند.
یکی از موارد جالب در این مراسم ادعای سازندگان بازی Red Dead Redmption 2 بود که آن ها معتقد بودند یکی از جوایز این مراسم متعلق به آن هاست اما بر خلاف تصورات و ادعای خویش از این مراسم دست خالی بیرون آمدنمد.
در ادامه فهرستی از برندگان جوایز Bafta Game Awdas 2019 را می گوییم.
جایزه بهترین بازی بکر به بازی Into the Breach ، جایزه بهترین بازی از لحاظ موسیقیای به بازی God of war ، جایزه بهترین بازی از نظر طراحی به بازی The Return of the obra Dinn ، جایزه بهترین بازی از نظر داستان سرایی به بازی God of war
جایزه برترین و نخستین پروژه برای یک استودیو به Yoku’s Island Express ،
جایزه بهترین بازی چند نفره به بازی A Way out  ، جایزه بهترین بازیگر در بازی God of War به بازی Jermy Davies ، جایزه بهترین بازی بریتانیای Forza Horizon 4 ، جایزه بهترین بالاتر از سرگرمی به بازی My Child Lebens brn ، جایزه بهترین بازی ۲۰۱۹ به بازی God of war ، تعلق گرفته است.
لازم به ذکر است که به جزء بازی God of war بازی های Astro Bot : Rescue Mission، Red Dead Redemption 2، Celeste و Retum of Obra Dinn نامزد بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ به شمار می آمدند.

برنده اصلی جوایز مسابقات BAFTA Games Awdas 2019
برنده اصلی جوایز مسابقات BAFTA Game Awads 2019 متعلق به بازی God of War می باشد که به عبارتی در هر حوزه ای این بازی جزء بهترین ها محسوب می شد.بعد از اعلام این بازی Playstation 4 در مراسم BAFTA معلوم شد که بازی تولید شده استودیو Sony Santa Monica بیشترین رأی را به خود اختصاص داده است.

آشنایی با برندگان جوایز Bafta Game Awads 2019
آشنایی با برندگان جوایز Bafta Game Awads 2019

این بازی در حوزه موسیقیایی و صوت، داستان سرایی و اجرا جزء بهترین ها بوده است. همچنین بازی های فراموش نشدنی در مراسم، Red Dead Redemption 2 بوده که کاری از استودیو راک استار است که در کمال ناباوری هیچ جایزه ای را کسب نکرده است.
آثار ارائه شده در مراسم بفتا
معمولا بهترین جوایز مربوط به این مراسم به آثار مهمی داده می شود که به عنوان بازی برتر شناخته می شود. از جمله این آثار می توان به بازی Assassin’s و Astro Bot Rescuse Mission را نام برد.در مورد بازی های خاص این مراسم می توان نام Forza Horizon، Overcooked 2 و Redemption را گفت که بسیار با هم رقابت داشته اند.
همچنین مردم اگر مایل به رأی دادن هستند می توانند به وبگاه کمپانی EE مراجعه کرده و به بازی محبوب خود رأی بدهند. مراسم بفتا از مراسماتی است که برای انتخاب برترین بازی سال برگزار می شود که برنده اصلی جایزه BAFTA Game Awards 2019 بازی God of War بود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =