آشنایی با نسل جدید کنسول آتاری و تاریخ عرضه آن

آشنایی با نسل جدید کنسول آتاری و تاریخ عرضه آن

مآشنایی با نسل جدید کنسول آتاری و تاریخ عرضه آن

شرکت آتاری در سال گذشته خودش به معرفی نسل جدید کنسول آتناری و تاریخ عرضه آن پرداخته است. شرکت آتاری از سال های خیلی دور در زمینه ساخت و عرضه این محصولات فعالیت دارد. از محصولات مهم در این زمینه می توان به کنسول های بازی و بازی های دیجیتالی و ویدیویی اشاره کرد.
خوشبختانه پس از چندی که در بازار عرضه محصولات خود حضور نداشته، این بار با یک کنسول آتاری جدید برگشته است. این شرکت خبر عرشه نسل جدید کنسول آتاری را از سال ۲۰۱۷ داده و در مورد آن تبلیغاتی را پخش نموده است که انتظار می رود در سال جاری آن را عرضه نمایید.

شکل ظاهری کنسول آتاری جدید
از نظر شکل ظاهری مانند دیگر کنسول ها طراحی شده اما با این تفاوت دارای نوار قرمز رنگی در جلو می باشد و بعضی از پوشش های کنسول از چوب می باشد. کنسول آتاری جدید دارای sd card، درگاه HDMI و چهار درگاه USB می باشد.
در مورد تاریخ عرضه این دستگاه باید بدانید که اطلاعات دقیقی وجود ندارد و باید منتظر اعلام شرکت در این رابطه بود.

آشنایی با نسل جدید کنسول آتاری و تاریخ عرضه آن
آشنایی با نسل جدید کنسول آتاری و تاریخ عرضه آن

کنسول بازی آتاری
سال ها پیش شرکت آتاری بعد از تولید و عرضه ی دستگاه های بازی پلی استیشن ۴ در بازار با شکست روبرو شد و به طور کلی تا مرز ورشکستگی کامل پیش رفت اما اخیرا مجددا بعد از گذشت سال ها این شرکت باز هم به این صنعت آمده است و بیا طراحی کنسول بازی آتاری باکس درصدد کسب موفقیت های لازم برای محصولات تولید شآن ضربه می باشد.
اما اولین شرکت تولید کننده این دستگاه ها کشور آمریکا بود که در این زمینه فعالیت گسترده ای داشت.
اینکه تصمیم بگیرید که کنسول بازی آتاری شرکت آتاری را خریداری کنید یا خیر خودتان هستید اما این کنسول در سال گذشته عرضه گردیده و دارای قیمت بالایی می باشد.

آتاری باکس ( Atari Box )
آتاری باکس جزء جدیدترین کنسول های بازی می باشد که از تکنولوژی مدرن کامپیوترهای شخصی گرفته شده است که فاصله بسییار کمی با نسل کنسول های خانگی دارد.این در حالی است که شرکت مایکروسافت ( سازنده کنسول های ایکس باکس ) امکانات بیشتری را به دستگاه های خود اضافه کرده است و ممکن است امکانات آتاری کهنه باشد.
توانایی شنیدن موسیقی، سرچ کردن در نت و استریم کردن برنامه ها تنها نمی تواند عامل موفقیت شرکت مایکروسافت باشد بلکه اگر کمی دقیق شوید می بینید که امکانات و لوازم جانبی عامل بسیار مهمی است که باعث موفقیت این شرکت شده است.
هر چند که تا این لحظه اطلاعات جدیدی در مورد آتاری باکس منتشر نشده است اما آن طور که مشخص است آتاری باکس ها مانند مینی کنسول های بازی Playstation 4 هستند که نمی توانند آثار کلاسیک را اجرا کنند.آتاری باکس از یک پردازنده ADM و Radeon( فناوری گرافیکی ) استفاده می کند که بیشتر شبیه یک کامپیوتر شخصی است که دارای سیستم عامل لینوکس است.

پشتیبانی آتاری باکس پس از عرضه شدن
به نظر می رسد که چنانچه این کنسول عرضه شود چندان مورد استقبال قرار نگیرد زیرا پلتفرم این کنسول برای نسل هشتم چندان مناسب نیست و نمی تواند عناوین سنگین را اجرا نماید. وجود آتار باکس در بازار بستر مناسبی است برای گسترش این آثار و باعث می شود که بازیکن برای تجربه برخی بازی ها دیگر نیازی به کامپیوترهای شخصی نداشته باشد و این کنسول جایگزین این وسیله شود.

ویژگی های ظاهری آتاری باکس
آتاری باکس در طرح های گوناگونی ارائه شده است اما برخی از ویژگی های ظاهری آن را برایتان آورده ایم. از جمله ویژگی های ظاهری این کنسول ، طرح قرمز رنگ و سیاه رنگ آن بوده که شبیه به آتاری های ۲۶۰۰ می باشد. شکل این کنسول از آتاری ۲۶۰۰ گرفته شده است.

آشنایی با نسل جدید کنسول آتاری و تاریخ عرضه آن
آشنایی با نسل جدید کنسول آتاری و تاریخ عرضه آن

در کل طرح این آتاری ساده اما برای گیمران جالب است. از درگاه های آن می توان HDMI،USB ( 4عدد ) و کابل اینترنت را نام برد. دارا بودن ۴ درگاه USB برای کارآیی مانند PC می باشد. پشتیبانی از کارت حافظه را داراست. غافلگیری مردم با نسل جدید کنسول آتاری
علت غافلگیر شدن مردم در مورد عرضه کنسول جدید آتاری شباهت زیاد این دستگاه به آتاری ۲۶۰۰ می باشد. هر چند که باید بدانید آتاری جدید یک مینی آتاری ساده نیست و دارای قابلیت های جدیدی می باشد.از قابلیت های کنسول جدید اجرای بازی های کلاسیک و دارا بودن کنترلر جدید برای تجربه بازی های می باشد.

اطلاعات مهم کنسول جدید آتاری
از مهمترین اطلاعات این کنسول که باعث شده به سادگی قضاوت نشود می توان اجرای آثار متعدد را نام برد. اطلاعات گفته شده در مطالب قبلی برای خرید کافی نیست پس بهتر است در یک زمان مناسب منتظر رونمایی این محصول بود هر چند که زمان آن را سال گذشته اعلام کرده اند.شرکت آتاری که در زمینه ساخت کنسول بازی فعالیت داشته این بار به معرفی نسل جدید کنسول آتاری و تاریخ عرضه محصولی جدید پرداخته که در این مطلب برایتان آورده شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =