بلاگ

آغاز فروش هفتمین فصل از بازی For Honor شروع شد

آغاز فروش هفتمین فصل از بازی For Honor شروع شد

آغاز فروش هفتمین فصل از بازی For Honor شروع شد

آغاز فروش هفتمین فصل از بازی For Honor شروع شد

شرکت Ubisoft فصل ۷ بازی For Honor را که به نام های Storm and Fury ارائه شده است را برای PS4 و XboX one و کامپیوتر منتشر کرد. در حقیقت محتوای معرفی شده از این فصل در بردارنده نقشه های تازه و هیروهایی است که به تازگی آبدیت شده اند و که برای سیستم های Ranking و دیگر سیستم ها می باشد.
از جمله نکات جزئی سری هفتم این بازی پلی استیشن ۴ فور آنر این است که باید دانست این بازی با نام های Secluded Keep نمایش داده می شود که شیوه هایی مانند تریبیوت ، اسکریمش،الیمیشن، براول و دوئل در این بخش حضور دارند.سازندگان این سری از بازها تمایل دارند که با تغییر در روند قدرت خودت خود را بزرگ تر جلوه بدهند. در همین زمینه کسانی که در حال ساخت این مجموعه هستند دو شخصیت Warden و Valkyrie را به نمایش می گذارند.
که درواقع در این کار میزان متنوع بودن و توانمندی آنان بیشتر نمایش داده می شود.
تیمی که به توسعه این کار پرداخته است و به این تغییرات در مورد قهرمانان بازی توجه دارد یک مرحله آزمایشی جدیدی را برای هیروها که با عنوان Hero Trial از آنها یاد می شود در نظر گرفته است.کسانی که به این بازی علاقه دارند باید از تاریخ ۲ الی ۹ آگوست به این قسمت مراجعه کرده و قهرمانانی را که آنها دوست دارند در معرض آزمون خود قرار دهند.
لازم است یادآوری شود که علاقه مندان این امکان را خواهند داشت که برای خرید قهرمانان خود تخفیف بگیرند. در رابطه میزان تخفیف های این فصل می توان اندازه ۳۰ درصد قیمت را در مورد لباس های جنگی در نظر گرفت.افزایش جدید میزان رتبه بازی For Honor یکی از شاخص ترین ویژگی های این بازی جدید در نظر گرفته می شود.جالب است بدانید در مورد بازیکنان حرفه ای و فوق حرفه ای این بازی دوسطح به نام های Master و Grand Master در نظر گرفته می شود.

آغاز فروش هفتمین فصل از بازی For Honor شروع شد

آغاز فروش هفتمین فصل از بازی For Honor شروع شد

که تا آنها در این سطوح بتوانند امتیازات خود را بالا ببرند.در رابطه با رتبه ها ی جدید یوبیسافت مطلبی ارائه شده است که کاربران این امکان را دارند که از قسمت Tournaments و از حالت Ranked Dual برای کسب امتیاز بهره بگیرند. از طرف دیگر قرار بر این شده است که یه جای آنکه تورنومنت ها در زمان های مختلفی از سال انجام شود در پایان هفته انجام شود.
سری هفتم بایز فور هونر کم کم گسترش می یابد و به شکلی ارائه می شود که جدید ترین بسته الحاقی این بازی با عنوان Marching Fire در جریان نمایشگاه E32013 به علاقه مندان در تاریخ ۱۶ اکتبر عرضه می شود. شکل تازه Wu Lin همراه با چهار حجنگجوی دیگر به شکل Breach یعنی جنگ چهار نفر در مقابل چهار نفر در قسمت PVE است که درکنار این بسته قرار می گیره.
نکته مهم دیگر این است که اگر شما از طرفداران Xbox1 هستید و دارای اشتراک Xbox Gold می باشید این امکان را خواهید داشت تا از تاریخ ۱۶ آگوست الی ۱۵ سپتامبر این بازی را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.مورد دیگری که در مورد این بازی جالب به نظر می رسد این است که این بازی هم بخش چند نفره دارد و هم حالت داستان.قسمت داستانی این کار سه بخش را روایت می کند .اول شوالیه ها. دوم وایکینگ ها و سوم سامورایی ها.

آغاز فروش هفتمین فصل از بازی For Honor شروع شد

آغاز فروش هفتمین فصل از بازی For Honor شروع شد

در اواسط داستان یک شخصیت منفی به نام آپولئون نیز حضور پیدا می کند.که نقش مهمی در ادامه داستان بر عنهده این شخصیت گذاشته می شود.قسمت داستانی این بازی Playstation 4 هدف خاصی را دنبال می کند و آن این است که به گیمر ها این امکان را خواهد داد که با هیروهای هر جناح به منظور یادگیری آموزش اصول اولیه درگیر شدن و مبارزه کردن با این هیروها آشنا شوند.
بنابر این نکته مثبت داستانی این بازی در این است که در ارائه صحنه های جذاب و شگفت انگیز موفق عمل می کند.اما اگر بخواهیم به شکل جداگانه آن را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که این داستان به طور قطع دارای نقاط ضعف هایی نیز می باشد و این نقاط ضعف ها هم ممکن است باعث شود تا بخش داستانی این بازی چندان چذاب به نظر نرسد.
با این وجود زمان گذاشتن برای این بازی تجربه جالب توجهی برای گیمر ها خواهد بود که شاید ارزش بیش از ۶ ساعت وقت گذاشتن را و بازی در مراحل سخت برای بدست آوردن جوایز بیشتر داشته باشد.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =