آمار شگفت انگیزه Resident Evil 2

آمار شگفت انگیزه Resident Evil 2

نسخه بازسازی بازی پلی استیشن Resident Evil 2 ممکن است در نهایت تبدیل به بزرگترین بازی از مجموعه بازی های انحصاری Resident Evil می شود، البته اگر اطلاعات بازیکنان Steam در مقیاس بالا، قابل اعتماد باشد. نسخه آزمایشی ۳۰ دقیقه ای بازی Resident Evil 2 بسیار بیشتر از چیزی که انتظار میرفت مورد استقبال مردم قرار گرفت و با توجه به آمار گرفته شده می توان گفت که تعداد کسانی که نسخه آزمایشی بازسازی Resident Evil 2 را بصورت همزمان بازی کرده اند ۳ برابر بیشتر ازتعداد کسانی است که نسخه آزمایشی Resident Evil 7 را بصورت همزمان بازی کرده اند.

طرفداران این بازی مشتاقانه منتظر انتشار نسخه بازسازی شده هستند. طبق آمار سایت GitHyp، بیشترین تعداد افرادی که بطور همزمان نسخه آزمایشی بازسازی Resident Evil 2 را بازی میکردند حدود ۱۱ هزار نفر بوده است، درحالیکه بیشترین تعداد افرادی که به طور همزمان نسخه آزمایشی Resident Evil 7 را بازی کرده اند ۴ هزار نفر است. با توجه به این اطلاعات می توانیم بگوییم که انتشار نسخه بازسازی Resident Evil 2 موفقیت آمیز خواهد بود.

آمار شگفت انگیزه Resident Evil 2
آمار شگفت انگیزه Resident Evil 2

زمانی که بحث آمار تعداد بازیکنان همزمان سری بازی های Resident Evil پیش می آید، رتبه اول به بازی Resident Evil 7 با ۲۰ هزار بازیکن تعلق دارد، رتبه دوم این مجموعه Resident Evil 6 است که ۱۲ هزار بازیکن همزمان دارد. با توجه به اینکه نسخه آزمایشی بازسازی Resident Evil 2 موفقیت بیشتری نسبت به سایر نسخه های آزمایشی مجموعه Resident Evil داشته است، احتمال میدهند که نسخه کامل بازی نیز به موفقیت بزرگی دست یابد.

نسخه کامل بازسازی بازی Resident Evil 2 در ۲۵ ژانویه منتشر خواهد شد. سانسور نسخه آزمایشی بازسازی بازی Resident Evil 2 در ژاپن باعث شده است این بازی مضحک بنظر برسد. نسخه آزمایشی بازسازی بازی PlayStation Resident Evil 2 در ژاپن بسیار محبوب است اما سانسور خون و مشتقاتش در بازی باعث شده است که جذابیتش را از دست دهد.

خون و مشتقاتش معمولا در ژاپن سانسور می شوند، بنابراین اصلا تعجب برانگیز نیست که در نسخه آزمایشی بازسازی Resident Evil 2 نیز شاهد سانسور این موارد باشیم. متاسفانه، همانطور که حدس میزنید بدلیل وجود مقدار زیادی از این موارد در بازی، با سانسور آن ها بسیاری از صحنه های بازی که بسیار خشونت آمیز بودند، خراب می شود.
درحالیکه ما نیز مخالف خشونت هستیم، اما در این مورد خاص، وجود خشونت برای تجربه کامل بازی، ضروری است. چگونه ممکن است شما کسی را از دست زامبی ها بیرون آورید و او حتی یک زخم نداشته باشد؟ مرگ افسر پلیس بدون اثر زخم و خون بسیار احمقانه است. مرگ بی رحمانه اولین شخصیت انسانی که Leon با آن مواجه میشود به او یادآوری می کند که نجات یافتن از اینجا کار آسانی نیست، اما در نسخه ژاپنی بازی این تاثیر را ندارد.

آمار شگفت انگیزه Resident Evil 2
آمار شگفت انگیزه Resident Evil 2

سلاح ها، شخصیت ها، گیم پلی و سایر مواردی که از بازی Resident Evil 2 فاش شده است. اطلاعات زیادی از بازی Resident Evil 2 پس از انتشار نسخه آزمایشی، فاش شده است. این اطلاعات شامل سلاح ها، نقشه ها، شخصیت های بازی، انواع گیم پلی و سایر راز های بازی است. این مقاله حاوی اطلاعات فاش شده زیادی از بازی Resident Evil 2 است، لطفا این هشدار را جدی بگیرید. شما می توانید جزییاتی درباره سلاح ها، شخصیت ها، نقشه ها یا موقعیت هایی که در بازی خواهید دید و حتی اسرار مخفی دیگر را در ادامه بیابید.

سلاح های بازی Resident Evil 2

چه سلاح هایی در بازی Resident Evil 2 در اختیارتان قرارخواهد گرفت؟

 1. H&K USP
 2. H&K VP70
 3. Browning HP
 4. HP (Ada)
 5. S&W M60 Ladysmith
 6. Colt S.A.A
 7. Remington M1100-P
 8. MAC11
 9. MP5
 10. Desert Eagle .50AE
 11. S&W 329
 12. M79
 13. Sparkshot
 14. Flamethrower
 15.  Gatling gun
 16.  Rocket Launcher
 17. Infinite Rocket Launcher

با نگاه به لیست بالا، می توان دریافت که اکثر سلاح های مورد علاقه طرفدارن مانند infinite Rocket Launcher در نسخه جدید بازی Resident Evil 2 وجود دارند.
در ادامه شخصیت ها و انواع گیم پلی بازی Resident Evil 2 را بررسی می نماییم. ظاهرا دو نوع سناریو برای هر دو شخصیت بازی یعنی Leon و Claire در نظر گرفته شده است که به شکل Leon A-B و Claire A-B نام گذاری شده اند. سایر شخصیت هایی که در بازی نقش آفرینی می کنند Ada و Hank هستند، اما احتمالا آن ها نقش کوتاهی دارند و یا محدود به حالت داستان خودشان هستند.

شخصیت های بازی Resident Evil 2

چند شخصیت در Resident Evil 2 نقش آفرینی می کنند؟

 1. Leon A
 2. Claire B
 3. Claire A
 4. Leon B
 5. Ada the Spy
 6. ۴th Survivor
 7. Tofu Survivor

منابع موجود نشان می دهند که علاوه بر حالت جدید game plus mode، یک حالت گیم پلی ” Rogue” نیز در بازی وجود دارد. همچنین منابع نشان میدهند که میتوانید زاویه دوربین را تغییر دهید اما مشخص نیست که این حالت در بازی به چه دردی میخورد. همچنین اطلاعات فاش شده حاوی تمامی مراحل مقابله با رییس و نقشه هایی که درون بازی خواهید دید، هستند.
ما این اطلاعات را فاش نخواهیم کرد زیرا حاوی اطلاعات زیادی راجع به مکان ها و اسرار بازی هستند، اما اگر شما در گذشته نسخه اصلی را بازی کرده باشید، هیچ سورپرایز جدیدی در این اطلاعات فاش شده، وجود نخواهد داشت.
شرکت کپ کام (capcom) آمار جدیدی در سطح جهانی برای نسخه آزمایشی بازی منتشر کرده است که نشان میدهد حدود ۱٫۱ میلیون نفر نسخه آزمایشی را امتحان کرده اند اما فقط ۲۹% از آنها موفق شده اند که آن را به اتمام برسانند. اینکه آیا این اتفاق به دلیل محدودیت زمانی است و یا اینکه مردم بازی را رها کرده اند، را نمیتوان مشخص کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 12 =