آموزش آپدیت پلی استیشن واقعیت مجازی

ما این مقاله را به نحوه آپدیت پلی استیشن واقعیت مجازی اختصاص داده ایم. شاید بهتر باشد پیش از اینکه در مورد نحوه آپدیت این پلی استیشن صحبت کنیم، بخشی از مقاله را به معرفی پلی استیشن VR و توصیه های کاربردی در مورد آن اختصاص دهیم.

پلی استیشن VR چیست؟

شاید این سوال خیلی از شما باشد. باید بگوییم که پلی استیشن VR در عرصه واقعیت مجازی کاربرد دارد. این نمایشگر چشمی که از محصولات کمپانی سونی به شمار می رود، می تواند فضای بازی را برایتان واقعی تر کند. به طوری که انگار صفحه نمایش بازی درست در مقابل چشمانتان قرار گرفته است. پلی استیشن VR دارای یک نمایشگر سه بعدی است که به شما در تجربه ای منحصر به فرد کمک خواهد کرد. آن چیزی که پلی استیشن VR را جذاب تر می کند، به سنسور حرکت سر آن مربوط است. بدین ترتیب شما به عنوان گیمر می توانید با حرکت دادن سر از عمق فضا و موقعیت مکانی بازی با خبر شوید.

درباره واقعیت مجازی

افرادی که تا به حال واقعیت مجازی را تجربه نکرده اند، می خواهند بدانند که آیا چنین چیزی امکان دارد؟ باید بگوییم بله! چنین چیزی امکان دارد. شما می توانید با کمک واقعیت مجازی در دل ماجرای بازی غرق شوید. به گونه ای که انگار به مکان و زمان حال حاضر تعلق ندارید و به ماجرای داستان سفر کرده اید. وقتی که چنین اتفاقی در موردتان رخ دهد، می توان با اطمینان گفت که واقعیت مجازی واقعا تجربه ای دل انگیز و شگفت آور خواهد بود.

آیا می توانم پلی استیشن VR را آپدیت کنم؟

بله چنین چیزی امکان دارد. شاید تصور کنید این کار پیچیده و سخت است. اما باید اعتراف کرد که کار بسیار ساده تر از آن چیزیست که شما تصور می کنید. ما در ادامه مقاله درمورد نحوه آپدیت پلی استیشن VR با شما صحبت می کنیم. پس از مطالعه این مقاله خواهید دید که آپدیت آن بسیار راحت تر از چیزیست که انتظار می رفته است.

  • مثل تمام مواقعی که قصد اعمال تغییرات در کنسول پلی استیشن را دارید، باید به Setting کنسول مراجعه کنید.
  • در ادامه صفحه جدیدی برایتان باز خواهد شد که درآن گزینه های مختلفی به چشم می خورد. شما باید در این میان گزینه Devices را انتخاب کنید.
  • حالا در صفحه جدید باید گزینه PlayStation VR را پیدا کنید. این گزینه در پایین صفحه قرار گرفته است.
  • در ادامه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن اختیارات مختلفی به شما داده شده است. به عنوان مثال می توانید نور و سایز صفحه را در همین بخش تغییر دهید. شما باید به گزینه یکی مانده به آخر یا PlayStation VR device software رجوع کنید.
  • پس از انتخاب PlayStation VR device software، صفحه تازه ای برایتان باز خواهد شد که در آن ورژن نرم افزار PlayStation VR مشخص شده است.
  • در ادامه راه، شما باید دکمه به روزرسانی یا همان Update را بفشارید تا فرآیند آپدیت تکمیل شود.
  • در پایان پلی استیشن وی آر شما دارای آخرین نسخه نرم افزاری خواهد بود که از سوی کمپانی سونی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

دیدید که آپدیت PlayStation VR چقدر ساده تر از  آن چیزی است که تصور می کردید. امیدواریم در ادامه بتوانید این مراحل را به آسانی طی کنید و از آخرین نسخه ارائه شده از سوی کمپانی سونی نهایت استفاده را ببرید. در ادامه چند نکته کاربردی در زمان استفاده از پلی استیشن وی آر را بیان خواهیم کرد.

توصیه های کاربردی درزمان استفاده از PlayStation VR

تعدادی از کاربران به دلیل حساسیت بیشتر در زمان استفاده از PlayStation VR دچار سرگیجه و حالت تهوع میشوند. به همین خاطر ما به این دسته از افراد توصیه می کنیم به توصیه های گفته شده در ادامه مقاله توجه داشته باشند.

  • اگرچه تجربه بازی با PlayStation VR واقعا جالب و هیجان انگیز است. اما توصیه می کنیم پس از هر ساعت بازی به مدت ۱۵ دقیقه به خودتان استراحت دهید و سپس دوباره شروع کنید.
  • به طور کلی بهترین حالت برای پیگیری بازی در PlayStation VR به صورت نشسته است. پس سعی کنید تا جای ممکن از ایستاده دنبال کردن بازی بپرهیزید. این کار شاید موجب سرگیجه یا حالت تهوع شود.
  • در صورتی که در حالت نشسته یا ایستاده حالت تهوع یا سرگیجه پیدا کردید، سریعا به بازی خاتمه دهید تا در شرایط بهتری مابقی بازی را دنبال کنید.
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + دوازده =