آموزش افزایش لول سریع در کلش رویال

افزایش لول کلش رویال

Clash Royale در طول چهار سال گذشته به طور شگفت‌انگیزی رشد کرده است و حتما شما هم برای افزایش لول کلش رویال سخت تلاش کرده اید. در واقع، به سختی می‌توان گفت که ۴ سال از راه ‌اندازی بازی گذشته است. با این حال، از شروع جذاب بازی و ۴۰ کارت عجیب بازی و استخر فعلی ۹۹، بازی چه از نظر سبک بازی و چه از نظر محتوا تغییر زیادی داشته است. بنابراین، در ادامه نحوه افزایش لول سریع Clash royale در سال ۲۰۲۰ را برای شما ارائه کرده ‌ایم.

برای ارتقاء سریع در Clash Royale باید Pass Royale را به دست آورید!

می‌دانیم که با گفتن این حرف مورد انتقاد بسیاری از بازیکنان بازی آزاد قرار می‌گیریم، اما نمی‌توانیم کمکی کنیم. برای اینکه به موضوع مقاله خود وفادار باشیم، باید از Royale Pass حرف بزنیم. این مورد قطعاً بهترین چیزی است که ارزش خرید دارد. با داشتن Royal Pass در واقع تمام پاداش‌های رویدادی و همچنین صندوقچه‌ها را در بازی دریافت خواهید کرد. همچنین طلای بیشتری می‌گیرید، حداقل ۴۰۰۰ بیشتر از مقدار واقعی. ناگفته نماند که صاعقه‌های نورانی بیشتر، عکس‌های بیشتری هنگام دریافت کارت‌های محبوبتان در بازی می‌گیرد.

اگر به دنبال ارتقاء سطح سریع هستید و می‌توانید هزینه ماهیانه Royal Pass را پرداخت کنید، پس معطل نکنید. همچنین مادامی ‌که آن را دارید، فراموش نکنید کد سازنده محتوای مورد علاقه خودتان را لایک کرده و از آن‌ها پشتیبانی کنید.

تنها روی یک یا دو دک تمرکز کنید!

با این حال، بازیکنانی که کلاً f2p هستند و دوست دارند همین‌گونه بمانند، نگران نباشید، گزینه‌های جایگزین خوبی برای شما هم وجود دارد. این پیشنهاد بعدی ما است. ابتدا فقط روی ارتقاء یک دک تمرکز کنید. این بدان دلیل است که یک ترفند دک نه تنها بهترین راه برای به حداقل رساندن هزینه‌های شما است، بلکه بهترین راه برای ارتقاء بازی شما نیز محسوب می‌شود. همه ما می‌دانیم که سطح میانی چگونه خواهد بود، پس سعی کنید یک دک را به حداکثر برسانید و سپس به سراغ بعدی بروید!

برخلاف این، هرگز سعی نکنید همه کارت‌های خود را در یک سطح ارتقاء دهید. این بازی مانند Clash of Clans نیست! این تاکتیک تنها باعث هدر رفتن طلا شده و سطح King Tower بدون داشتن کارت‌های سطح بالا افزایش پیدا می‌کند. همچنین باعث می‌شود در مراحل بعد با کمبود طلا مواجه شده و نتوانید کارت‌های لازم را ارتقاء دهید.

کلن خوب و Clan Wars 2.0

در نهایت، کلن خوب، فعال و مفیدی پیدا کنید. Clan Wars 2.0 جدید انگیزه زیادی به نبرد قبیله‌ها داده است. این نبردها بیشترین طلا و بهترین جوایز را دارند. پس وارد کلن خوبی شوید که معمولاً نبرد می‌دهند و میزان پیروزی خوبی هم دارند. با این کار کارت و طلا دریافت می‌کنید که باعث پیشرفت شما می‌شود.

همچنین، مطمئن شوید که هر کلن حداقل چند بازیکن با حداکثر سطح دارد. به این ترتیب به صورت مداوم کمک‌های مالی خواهید گرفت. این‌ها برخی از بهترین راه‌ها برای افزایش لول کلش رویال در سال ۲۰۲۰ بودند. به یاد داشته باشید، فقط به دنبال سطوح King Tower نباشید. ارتقاء سطح بیشتر برای سطح کارت‌های شما است. همچنین، از هرگونه Gem Hacks and Guides دوری کنید. هیچ‌یک از آن‌ها در بازی کار نمی‌کنند و اگر از آن‌ها استفاده کنید سوپرسل شما را مسدود می‌کند.

سخت بازی کنید، هوشمندانه بازی کنید، ایمن بازی کنید! شروع کنید!

 

منبع: TheSportsRush

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =