آموزش بازی Assassin’s Creed و توضیح گام به گام این بازی جذاب

آموزش بازی Assassin's Creed

آموزش بازی Assassin’s Creed تمامی مراحل آموزش همراه با جزئیات به صراحت توضیح داده می شود و بازی کنندگان می توانند با مطالعه این اموزش تمامی مراحل این بازی را با موفقیت به سرانجام برسانند. 

آموزش بازی Assassin's Creed
آموزش بازی Assassin’s Creed

Bait

طبق آموزش بازی Assassin’s Creed طعمه در واقع یک سلاح نیست بلکه Connor از آن در میان ابزارها در بخش Weapon Wheel استفاده می کند. طعمه را برای جذب حیوانات به مکان مورد نظر تان مورد استفاده قرار می دهید، اما اگر شناسایی شوید طعمه را از دست خواهید داد. پیشنهاد ما این است که زمانی که طعمه را قرار می دهید در پشت بوته ها پنهان شوید یا این که به اندازه ی کافی از لوکیشن طعمه فاصله بگیرید. وقتی که طعمه را قرار دادید، حیوانی که نزدیک تر است احتمالاً متوجه طعمه شده و به سمت آن حرکت می کند. منتظر بمانید تا حیوان به اندازه کافی نزدیک شود و سپس با استفاده از یکی از سلاح هایتان آن را بکشید. طعمه را هنگامی که در کنار حرکات مخفیانه استفاده کنید بسیار عالی است چرا که حیوانات موجب تحریک حیوانات شده و به راحتی می توانید آن ها را شکار نمائید.

 در برخی از چالش های شکاری برای تکمیل چالش باید حیوان را با طعمه فریب دهید و با استفاده از ترکیب طعمه و حرکت مخفیانه آن ها را شکار کنید.

Blunt Weapons

نام میزان آسیب سرعت Combo قیمت چگونگی کسب آن
Gunstock War Club ۳ ۴ ۲ ۶۵۰۰ مرحله ی ۶
Wooden War Club ۲ ۳ ۳ ۲۶۵۰ مرحله ی ۶ و همچنین در صندوقچه ها ی گنج در DLC، The Infamy می توان آن ها را یافت
Stonehead War Club ۳ ۱ ۲ ۳۸۵۰ مرحله ی ۹
Iron Blade War club ۴ ۵ ۱ ساختنی
Obwandiyag’s War Club ۵ ۵ ۱ هدیه ای برای تهیه از طریق پیش فروش

 Bow and Arrow

در بازی Assassin’s Creed  قبلی می توانستید کمان زنبورکی را از فروشگاه های Blacksmith تهیه کنید و از آن به عنوان برترین سلاحی که از پشت بام ها بتوان مورد استفاده قرار داد، بهره ببرید. در بازی Assassin’s Creed III به جای کمان زنبورکی، تیرکمان را جایگزین کرده اند  و البته هنوز هم به عنوان سلاحی با برد زیاد که معمولاً در موقعیت های پنهانی مورد استفاده قرار می گیرد، البته در مبارزات مستقیم کاربردی ندارد. برخلاف کمان زنبورکی، کمان را نمی توان بلافاصله کشید و باید قبل از این کار تیر را در بیاورید که آن را از دست ندهید. همین فاصله ی زمانی کوتاه ممکن است باعث شناسایی شما توسط دشمنانتان گردد. در هر صورت این بار این سلاح نه تنها به عنوان سلاح کشتار مخفیانه Connor است بلکه به عنوان سلاح اصلی شکار نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به پوست حیوانات آسیبی نمی رساند. با این کار بهتر می توان می توان پوست حیوانات را کند و سبب از بین رفتن پوست آن ها نمی شود.

طبق آنچه در آموزش بازی Assassin’s Creed گفته می شود سلاح تیرو کمان مفیدترین سلاح برای Assassination می باشد و حتی از تپانچه بیشتر کارآیی دارد. زیرا نه تنها سلاح سریع تری است بلکه سریع تر نیز بارگذاری می شود و همین بارگزاری کوتاه سبب کارآیی بیشتر این سلاح می گردد.

هنگامی که تیری را رها می کنید، آن را از دست می دهید، البته می توانید تیرها را از فروشگاه های عمومی یا دست فروشان خریداری نمائید یا در Ledger آن ها را بسازید. هنگامی که در نسخه های قدیمی تر بازی را انجام می دهید، به طور اتوماتیک این سلاح در اختیار Connor قرار دارد.

پیشنهاد کاربردی:

در آموزش بازی Assassin’s Creed اگر کمان را به اندازه کافی بکشید، می توانید به طور همزمان سه حیوانی که در یک راستا قرار دارند را بکشید و یا یک گوزن ماده را تنها با یک تیر به دست آورید.  

Heavy Weapons

سلاح های سنگین بسیار آهسته و دست و پاگیر هستند، اما به دست آوردن آن ها و Combo های کوتاهی که دارند بسیار موثر می باشد. اولین اشکالی که به این سلاح ها وارد است این است که باید از هر دو دست برای آن ها استفاده کرد که این ویژگی سبب می شود استفاده از سلاح های مخفی و دور برد را از دست بدهیم. در نبرد با دشمنان خطرناک و هوشمند، همین ویژگی باعث بوجود آمدن مشکل بزرگی برای بازیکنانی که کمتر در موقعیت های جنگی قرار گرفته اند، می شود. البته این ظرفیت که Jagar خلع سلاح شده را با دو یا سه ضربه می توانید بکشید، مزیت کمی نیست.

با توجه آنچه در آموزش بازی Assassin’s Creed بیان می شود ابزارهای Connor ممکن است هنگامی که تبر را در دست دارید، در دسترس شما نباشند اما نگران نباشید می توانید از Slam Attack  یونیک استفاده نمائید. مثلث را جهت تعیین نقطه ای که می خواهید حمله را انجام دهید، نگه دارید، سپس دکمه را رها کنید. سپس Connor با تبر ضربه ای سنگین به روی حریف وارد کرده و آن ها را با یک ضربه می کشد و پس از آن هم سلاح تان را از دست می دهید. پس از نبرد می توانید سلاح را بازیابی نمائید یا این که سلاح را بار دیگر از فروشگاه های عمومی یا عمارت Homestead تهیه نمائید.

Heavy Weapons Stats

 نام میزان آسیب سرعت Combo قیمت چگونگی کسب آن
Hessian Axe ۲ ۱ ۴ ۳۶۵۰ مرحله ی ۶
French Naval Axe ۲ ۳ ۳ ۵۴۵۰ مرحله ی ۶
Boarding Axe ۳ ۴ ۳ ۷۰۰۰ مرحله ی ۹
Pirate Boarding Axe ۵ ۴ ۲ هدیه ای برای پیش خرید
Naval Axe ۴ ۴ ۲ ساختنی

Hidden Blade

طبق آموزش بازی Assassin’s Creed اصلی ترین سلاح Connor، تیغه ی پنهان می باشد که البته سلاحی نمادین در انبارهای Assassin ها نیز می باشد. این سلاح در اطراف مچ دست بازیکن قرار دارد و تیغه ی کوچکی دارد که از پائئین به بیرون می جهد. در مبارزات باز می توان از آن استفاده کرد، البته بهترین سلاح برای زمانی است که مخفیانه حرکت می کنید و دشمن را با ضربه ای ناگهانی می کشید. تیغه ی پنهان کارآ ترین سلاح برای Assassination مخفیانه می باشد، زیرا  سریع ترین و آرام ترین و دقیق ترین سلاح موجود در انبار مهمات می باشد. اگر به درستی از آن استفاده کنید می توانید دو دشمن را به صورت همزمان بکشید. بهترین روش برای کشتن تعداد زیادی دشمن این است که مخفیانه آن ها را دنبال کنید و به سرعت از تیغه ی پنهان استفاده کرده و آن ها را بکشید. حتی اگر نتوانید دو نفر را بهطور همزمان بکشید اغلب می توانید یکی از آن ها را کشته و سریعاً حرکت کنید و نفر بعدی را بکشید البته قبل از این که شناسایی شوید. از تیغه ی پنهان برای کشتن دشمنانی که ضعیف تر هستند هم می توانید استفاده کنید. طریقه ی استفاده از تیغه ی پنهان را Connor در زمانی که یک Assassin کامل شده است از Achilles می آموزد.

ادامه آموزش بازی Assassin’s Creed

کاربردها:

  1. تیغه ی پنهان جداشدنی است.
  2. وقتی که تیغه جدا می شود، از آن می توانید به عنوان چاقویی کوچک استفاده نمائید.

Horse Whistle

در مرحله ی پنج به طور اتوماتیک این سلاح در اختیار Connor قرار خواهد گرفت. در واقع Horse Whistle یک سلاح نیست بلکه ابزاری است که در میان Weapon Wheel دیده می شود. برای استفاده از آن باید Y یا مثلث را فشار دهید تا با یک سوت اسب به پیش شما بیاید. نماد اسب به عنوان یکی از نمادهای Assassin روی مینی مپ ها موجود می باشد.

Obwandiyag’s War Club

در آموزش بازی Assassin’s Creed این سلاح (بیشتر به Pontiac War Club شهرت دارد) در ابتدای مرحله ی ۶ در Assassin Lair و در Homestead قفل گشایی می شود. این کلاب هدیه ای است که با خریداری محصول از طریق پیش خرید آن را در اختیار خواهید گرفت و البته در بسته ی Hidden Secrets DLC نیز ارائه شده است.

این کلاب بسیرا قدرتمند می باشد اما سرعت کمی دارد. برخلاف دیگر هدایای پیش خرید در بازی های سری قبل، تکمیل ماموریت  مرتبط با آن که همان Ghost Of War می باشد،  جهت دسترسی به سلاح لازم نیست. کافی است به مرحله ی ۶ بروید  و در آن جا این سلاح را در اختیار بگیرید. این کلاب جنگی در قسمت Weapon Wheel  و تحت عنوان Blunt د راختیار شما قرار می گیرد. در مبارزات با پیاده نظام های خاص بهتر است زمانی که نشانگر زرد بالای سر آن ها قرار می گیرد، از این سلاح استفاده کنید تا زمان کافی به دست آورید و بتوانید حمله کنید.

این سلاح را می توانید برای دشمنان و هم چنین حیوانات استفاده کنید. تا قبل از  Thanksgiving Week Patch این کلاب آسیبی به پوست حیوانات نمی رساند.

آموزش بازی Assassin's Creed
آموزش بازی Assassin’s Creed

Pistol

طبق آموزش بازی Assassin’s Creed بر خلاف نسخه های قبلی (Assassin’s Creed II, Brotherhood, Revelations) تیغه ی پنهان با hidden Gun در Assassin’s Creed III مجهز نشده است. به جای آن Connor می تواند از تپانچه استفاده کند. سلاحی قدرتمند و با برد کوتاه و دارای نوع سرپر چخماقی قدیمی می باشد.  تفاوت های زیادی بین استفاده از Hidden Gun  و تپانچه وجود دارد. اگر در حالت هدف گیری قرار نداشته باشید کافی است که تپانچه را به سمت نزدیکترین دشمن تعیین شده شلیک نمائید. اما در حالت هدف گیری باید به صورت دستی حلقه ای به دور هدف تان بکشید و هدف خود را تعیین نمائید. همچنین باید پس از هر بار استفاده از تپانچه آن را مجدداً بارگزاری نمائید. البته نوع دو لول آن به شما امکان شلیک همزمان دو گلوله را می دهد و نوع duckfoot آن را می توان در یک دور کامل شلیک نمود. می توانید در هنگامی که می خواهید سلاح را مجدداً بارگزاری نمائید، حتی در حالات سرعت کامل، حرکت کنید البته با این کار به حملات دشمن، ضربه می زنید. پیشنهاد می کنیم که از این سلاح در جاهایی که جمعیت کمتری هستند استفاده کنید یا برای از بین بردن حریفان قوی پنجه از آن استفاده کنید و از سلاح های دیگر نیز برای ادامه ی مبارزه بهره ببرید. از این سلاح همچنین می توانید برای Counter Kill  استفاده کنید:

  1. ابتدا تپانچه را از قسمت Weapon Wheel انتخاب نمائید.
  2. در مبارزه ای باز قرار بگیرید.
  3. از دکمه یCounter استفاده کنید و سپس کلید بعدی (B / O و بعد Y یا مثلث) را بزنید.  

با توجه به آموزش بازی Assassin’s Creed همچنین Connor می تواند تفنگ فتیله ای را از دشمنانش یا طبقه ی تفنگ ها انتخاب نماید. این سلاح هم مانند تپانچه کار می کند اما زمان بارگزاری طولانی تری دارد و بالطبع قوی تر و دارای برد وسیع تری خواهد بود.  

تپانچه های زیادی را می توانید از فروشگاه های عمومی خریداری نمائید و انواع قوی تر آن را می توانید در هر Ledger بسازید.

تپانچه ی دو لول را در صندوقچه های گنج در DLC، The Infamy نیز یافت می شود.

تپانچه ها: با توجه به نوع دشمن (۰-۱۷m) شلیک می شوند.

نام سرباز / خبرچین افسر / دیده بان Grenadier / Jager
Musket ۱ ۱ ۲
Flintlock Pistol ۱ ۱ ۲
Duckfoot Pistol ۱ ۱ ۲
Pitcairn- Putnam  pistol ۱ ۱ ۱
Double – Barrel Pistol ۱ ۱ ۲
Italian Flintlock ۱ ۱ ۱
English Flintlock Pistol ۱ ۱ ۱
French Coat Pistol ۱ ۱ ۱
خدمات ناوگان دریایی رویال Flintlock ۱ ۱ ۱
Naval Duckfoot ۱ ۱ ۱
Pirate lintlock ۱ ۱ ۱
Scottish Flintlock ۱ ۱ ۲
Royal Pistol ۱ ۱ ۲

تپانچه ها: با توجه به نوع دشمن (۱۷-۲۵ m) شلیک می شوند.

نام سرباز / خبرچین افسر / دیده بان Grenadier / Jager
Musket ۱ ۲ ۳
Flintlock Pistol ۲ ۲ ۳
Duckfoot Pistol ۲ ۲ ۳
Pitcairn- Putnam  pistol ۱ ۱ ۲
Double – Barrel Pistol ۲ ۲ ۳
Italian Flintlock ۱ ۱ ۲
English Flintlock Pistol ۲ ۲ ۳
French Coat Pistol ۲ ۲ ۳
خدمات ناوگان دریایی رویال Flintlock ۱ ۲ ۳
Naval Duckfoot ۱ ۲ ۳
Pirate lintlock ۲ ۲ ۳
Scottish Flintlock ۱ ۱ ۲
Royal Pistol ۱ ۱ ۲

Poison Darts

بنابر آموزش بازی Assassin’s Creed دارت های سمی سلاح هایی چند منظوره در انبار مهمات Connor  می باشند.آن ها را می توان در قسمت Tools و در بخش Weapon Wheel یافت. دارت های سمی را مانند چاقو که در بازی های قبلی Assassin Creed پرت می کردید، پرتاب می کنید. دارت سمی قوی را به خون قربانی ارسال می کند و تاثیرات آن را با اندکی تاخیر پس از اصابت به هدف، مشاهده خواهید کرد. به زودی مشاهده می کنید که به طور ناخودآگاه به اطراف تلوتلو می خورند و ناگهان بر زمین می افتند که در این حالت جان خود را از دست داده اند. دارت سمی حتی بر روی قویترین دشمنان هم اثر گذار می باشد. یکی از ابزارهای مخفیانه ی فوق العاده ای است که دارای بردی متوسط می باشد و در حالت های سایلنت مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که به نگهبانان برخورد کند شاهد رفتاری عجیب و غریب از آنان خواهیم بود و ایستگاه خودشان را رها می کنند و با این کار Connor می تواند بدون هیچ جلب توجهی، برود.

دارت های سمی را می توانید از فروشگاه های عمومی و یا  فروشندگان دوره گرد خریداری کنید و یا در Ledger بسازید یا از دشمنانی که کشتیده اید به یغما ببرید.

می توانید در تعقیب و گریزها از آن استفاده نمائید، اما قبل از آن که هدفتان جانش را از دست بدهد با آن تکل کنید. همان طور که چاقو را پرتاب می کنید عمل می کند منتهی در اینجا هدف جانش را از دست می دهد. می توانید از آن به عنوان یک Counter در مبارزات باز استفاده کنید. پس از این که به Counter ثانویه مجهز شدید. حدود سه تا پنج ثانیه تاخیر خواهید داشت و پس از آن هم شاهد سرنگونی دشمنتان خواید بود.

همچنین می توانید از آن برای شکار استفاده کنید. کمی زمان می برد تا حیوان به زمین بیافتد اما در عوض پوستش هیچ آسیبی نمی بیند. 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =