آموزش باز کردن اسکین نیمار

اسکین نیمار فورتنایت

همان‌طور که انتظار داشتید ویژگی‌های جدیدی از جمله تغییرات نقشه، سیستم طراحی، اسکین نیمار فورتنایت و البته یک بتل پس جدید ارائه شده است. موضوع فصل ۶ Primal است که به شما جایگزین نقشه‌های ماقبل تاریخ و سلاح‌هایی را برای انتخاب ارائه می‌دهد. علاوه بر این، این فصل جدید شخصیت‌های زیادی برای باز کردن دارد، از جمله Lara Croft از مجموعه Tomb Raider ،Raven از DC Comics و Neymar Jr. 

Neymar Jr. یک فوتبالیست حرفه‌ای برزیلی است و از شباهت او برای فصل ۶ در بازی Fortnite استفاده می‌شود. Epic از ورود ورزشکار برای این فصل خبر داده است، اما اگر وارد منو یا Item Shop شوید، لباس او را پیدا نخواهید کرد. در این راهنما، هرچیزی که باید درباره باز کردن قفل بازیکن فوتبال جدید بدانید را به شما ارائه خواهیم کرد.

چگونه قفل Neymar Jr. را باز کنیم

مهم‌ترین چیزی که باید درباره Neymar Jr. بدانید این است که لباس او فعلاً در دسترس نیست. اگر به زیرمنوی Battle Pass بروید و روی علامت سؤال کلیک کنید (از تریگر راست روی کنترلر برای این کار استفاده کنید)، لیستی از Neymar Jr. Rewards را مشاهده خواهید کرد.

در بخش چپ صفحه ‌نمایش، لیستی از پیش ‌نیازها را مشاهده می‌کنید، یکی از آن‌ها خرید بتل پس این فصل است. زیر آن، به شما گفته می‌شود که چه زمانی جوایز در دسترس قرار می‌گیرند، که نشانگر باز شدن لباس Neymar Jr. است. این بخش در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۲۱ باز می‌شود.

شش پاداش همراه Neymar Jr. ارائه می‌شود که شامل موارد زیر هستند.

Harvesting Tool – Rare

Loading Screen – Uncommon

Outfit – Epic

Banner – Uncommon

Banner – Uncommon

Style – – Epic

در زمان نگارش این مقاله، هنوز مشخص نیست که این جوایز چگونه هستند و چطور به دست می‌آیند، اما اگر به یاد بیاورید، این نسخه به شدت شبیه به رونمایی از شخصیت‌های دیگر مانند Wolverine در طول فصل ۴ است.

برای Wolverine، شما باید شخصیت را پس از اینکه در نیمی از مسیر نقشه در سراسر فصل پخش می‌شود، شکست دهید. به همین ترتیب، مجبورید همین کار را در فصل ۵ با Predator انجام دهید. اگر این شخصیت‌ها نشانه باشند، احتمالاً باید Neymar Jr. را نیز در نبردی شکست دهید تا لباس و دیگر جوایز را به دست آورید. Epic هنوز تأیید نکرده که برای باز کردن این شخصیت به چه چیزی نیاز دارید، اما احتمالاً مشابه فصل‌های قبل است.

در حال حاضر، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لباس او باید تا ۲۷ آوریل منتظر بمانیم. در این مدت می‌توانید V-bucks به دست آورید تا بتل پس فصل ۶ را خریداری کنید، که احتمالاً برای باز کردن اسکین نیمار فورتنایت و دیگر شخصیت‌ها مانند Lara Craft و Raven به آن نیاز خواهید داشت.

 

منبع: DigitalTrends

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =