آموزش دریافت کد گیفت کارت رایگان

آموزش دریافت کد گیفت کارت رایگان

ما در این مقاله در مورد نحوه دریافت کد گیفت کارت های رایگان با شما صحبت خواهیم کرد. اگر تمایل دارید در این زمینه اطلاعات کاربردی داشته باشید، می توانید در ادامه با ما همراه شوید.

استفاده از Loot Palace

یکی از راه های دریافت کد گیفت کارت های رایگان، استفاده از سایت Loot Palace است. برای اینکه بتوانید از طریق این سایت به کد گیفت کارت برسید، باید به دنبال جمع امتیاز باشید. برای این کار کافیست تا محصولات یا خدمات سایت را تست کنید، فیلم ببینید، نظرسنجی ها را مشاهده کنید و یا به صورت آنلاین بازی کنید.

بدین ترتیب Loot Palace به شما امتیاز خواهد داد و شما در ادامه می توانید این امتیازها را به کد گیفت کارت تبدیل کنید. یکی از راه های دیگر برای رسیدن به امتیاز، شرکت در بازی های اجتماعی سایت است. در این بازی ها باید به دنبال پاسخ صحیح باشید. البته نا گفته نماند برخی اوقات یافتن پاسخ صحیح به مدت زمان زیادی نیاز دارد.

ولی در عوض می توانید از Loot Palace به مقدار ۱۰۰ تا ۵۰۰ امتیاز دریافت کنید. حداکثر امتیاز دریافتی از طریق این سایت ۱۰۰۰ امتیاز اعلام شده است. شما می توانید در فروشگاه های آمازون، گوگل، نینتندو و… از کدهای گیفت کارت های رایگان Loot Palace استفاده کنید.

استفاده از برنامه FreeMyApps

یکی دیگر از راه های آسان برای رسیدن به کد گیفت کارت های رایگان، استفاده از برنامه FreeMyApps است. برای اینکه بتوانید از این طریق به گیفت کارت رایگان برسید، باید در نخستین گام برنامه را دانلود کنید. پس از دانلود کردن برنامه و باز کردن آن، لیستی از برنامه های مختلف را مشاهده خواهید کرد.
حالا فقط کافیست تا از میان آن لیست، برخی را انتخاب کنید و دانلود نمایید. در صورتی که با برنامه های دانلود شده جدید به مدت ۳۰ ثانیه کار کنید، می توانید از طریق FreeMyApps امتیاز دریافت کنید. در آخر شما مجموعه ای از امتیازات خواهید داشت که می توانید آنها را به گیفت کارت رایگان تبدیل کنید. از گیفت کارت هایی که از این طریق به دست آمده اند، می توانید در آمازون، گوگل، ایکس باکس و… استفاده کنید.

استفاده از برنامه PointsPrizes

اگر به دنبال برنامه ای هستید که به شما گیفت کارت های رایگان متناسب با ایکس باکس و پلی استیشن را هدیه دهد، ما به شما PointsPrizes را پیشنهاد می کنیم. در این برنامه برای دریافت امتیاز، حسابی دستتان باز خواهد بود. شما می توانید دوستانتان را به دانلود این برنامه دعوت کنید، در نظرسنجی ها شرکت کنید، در مسابقات قرعه کشی حضور داشته باشید، محصولات را تست کنید و یا برنامه و بازی دانلود کنید.

در ادامه PointsPrizes به شما یک کد دیجیتالی خواهد داد که در واقع همان کد گیفت کارت است. حالا شما می توانید از این کد در فروشگاه های مختلفی نظیر پلی استیشن و ایکس باکس استفاده کنید. علاوه بر این دو فروشگاه شما اجازه خرید از فروشگاه ها آمازون، گوگل پلی و… را نیز خواهید داشت.

آموزش دریافت کد گیفت کارت رایگان
آموزش دریافت کد گیفت کارت رایگان

استفاده از برنامه Perk

برنامه Perk بخش های مختلفی را در برگرفته است و راه های زیادی هم برای دریافت امتیاز دارد. به همین دلیل خیلی زود میان کاربران شناخته شد. شما با کمک برنامه Perk می توانید فیلم ببنید، تجربه بازی های آنلاین داشته باشید، از فروشگاه خرید کنید، در فضای وب بچرخید و ده ها کار دیگری که هم جنبه سرگرمی دارد و هم احتیاجات شما را برطرف می کند. Perk برنامه ای قابل دسترس برای گوشی های آیفون و اندروید است و به شما اجازه خرید از فروشگاه های معتبری مثل آمازون را می دهد. از قابلیت های مهم برنامه Perk امکان تبدیل گیفت کارت ها به کارت های فیزیکی است.

استفاده از Razer Cortex

راه دیگری که در انتها شما را به گیفت کارت های رایگان می رساند، استفاده از Razer Cortex است. فقط کافیست تا این برنامه را در کنسول بازی خود داشته باشید و با بازی های موجود در کتابخانه آن سرگرم شوید. در ادامه می توانید به همین سادگی به امتیاز برسید. Razer Cortex به ازای هر ۵ ساعت بازی، ۹۰۰ امتیاز به شما خواهد داد. شما می توانید این ۹۰۰ امتیاز را به کد گیفت کارت تبدیل کنید و آن را در سایت Razer خرج کنید.
این سایت به شما اجازه می دهد تا از میان بازی ها، انتخاب کنید. علاوه بر بازی ها شما می توانید در کمپین های مختلف این برنامه نیز شرکت کنید و میزان امتیازتان را ارتقا ببخشید. البته ناگفته نماند Razer Cortex خدمات دیگری هم به غیر از کد گیفت کارت به شما ارائه خواهد داد و شما می توانید از میان آنها انتخاب کنید.

هدف ما در این مقاله معرفی برنامه ها و سایت های معتبری بود که به مخاطبانشان خدمات ارزنده ارائه می دهند. شما می توانید با رجوع به این برنامه ها و سایت ها، ضمن داشتن لحظاتی مفرح از خدمات رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد، بهره ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =