آموزش ساخت حساب کاربری PSN در PlayStation Net Work

در این آموزش شما را با روش ساخت یک حساب کاربری اینترنتی PSN برای پلی استیشن آشنا می کنیم. آموزش های زیر را مرحله به مرحله طی کنید و در طی روند ساخت حساب کاربری به اینترنت کانکت باشید. هر پاراگراف از توضیحات مربوط به یک مرحله است.

۱- ابتدا در صفحه create account روی گزینه new user کلیک کنید. دو گزینه نمایش داده میشود . گزینه دوم مربوط به بازی به عنوان مهمان میباشد و نیازی به ساخت حساب کاربری نیست. اما گزینه اول همان create a user گزینه ادامه کار ما است، روی آن کلیک کنید.

۲- در پنجره ای که ظاهر می شود یک سری قوانین وزن شده وجود دارد که این روزها این موارد را همه جا می بینیم. روی accept کلیک کنید و به پنجره بعدی بروید.

۳- در این پنجره نیز پیامی مبنی بر توضیحات مختصری از دسترسی های شما و آپشن های موجود ظاهر می شود و از شما می خواهد روی گزینه next کلیک کنید. next را بزنید و ازین مرحله نیز عبور کنید.

۴- اینجا صفحه لاگین ظاهر میشود و اگر شما از قبل حساب دارید میتوانید وارد حساب کاربری شوید. اما هدف ساخت حساب است نه ورود به حساب. New to PSN? Create an Account را انتخاب کنید تا شما را به صفحه ثبت نام راهنمایی کند.

۵- Sign up now را بزنید و منتظر باشید تا شما را به مرحله بعد منتقل کند . این کار ممکن است کمی زمان ببرد اما جای نگرانی نیست.
در اینجا محیطی برای دریافت اطلاعات شخصی شما نظیر کشور و زبان و تاریخ تولد وجو دارد. در آیتم کشور حتما آمریکا را انتخاب کنید. دلیل آن واضح نیست اما ما هم یاد گرفتیم آمریکا را انتخاب کنیم. تاریخ تولد زیاد مهم نیست که صحیح باشد یا غلط اما زبان را به شما انگلیسی پیشنهاد می کنیم.

۶- دراین صفحه نیز برای آنکه فکر شما درگیر نشود مشخصاتی را عنوان کرد ایم تا کار شما راحت شود . شما نیز از همین ها استفده کنید. city:florida – state:florida – postal code:32118 خب سرور تا اینجا کار شما را راه می اندازد اما برای رسیدگی کردن و تایید مشخصات از گزینه verify عنوان کردده است با کلیک روی آن سونی برای شما ایمیلی ارسال میکند که حاوی لینک پیکربندی میباشد.

۷- در این مرحله باید به صندوق ورودی ایمیل برویم و ایمیل ارسال را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. ممکن است این ایمیل در قسمت اسپم ها باشد. بعد از verify کردن به صفحه ای میرویم که نیازمند یک ایمیل معتبر است و همچنین یک پسوورد قوی از شما می خواهد. توجه کنید که پسوورد خواسته شده پسوورد ایمیل شما نیست. این یک گذر واژه انتخابی است ولی بهتر است تا جایی که میتوانید پسوورد را قوی وارد کنید و بخاطر بسپارید . دو گزینه دیگر هم پایین این فرم وجود دارد که شما هیچ کدام را تیک نزنید. البته اگر میخواهید از اخبار مربوط به پلی استیشن آگاه شوید اولی را انتخاب کنید و دومی هم مربوط به اشتراک گذاری حساب شما در مارکت سونی میباشد.

۸- در بخش بعدی که psn profile میباشد از شما در بخش Online ID نام کاربری را میخواهد که کاربران سونی شما را با این نام مستعار میشناسند. اما چنانچه نام شما را تایید نکرد بدانید که نام تکراری وارد کرده اید پس نام کاربری شما نباید از قبل وارد شده باشد. دو گزینه بعدی را هم به صورت انتخابی تکمیل کرده و دکمه next را کلیک کنید.

۹- در بخش بعدی در آیتم اول از شما میخواهد که اکانت شما را با دوستانتان و در آیتم دوم با مخاطبان دوستانتان به اشتراک بگذارد. تیک هردو را برای شناسایی بهتر اکانت خود به دیگران بزنید و next را بزنید.

۱۰- در این بخش میخواهد بداند چه کسانی میتوانند پروفایل شما را ببینند پیشنهاد ما به شما Friend of Friend میباشد انتخاب کنید و مجددا next را کلیک کنید.

۱۱- مجددا در این صفحه next را کلیک کنید. در این بخش نیز Friend of Friend را انتخاب کنید و next را کلیک کنید.

۱۲- در بخش بعدی یعنی بخش terms of service and user agreement گزینه accept را کلیک کنید.

۱۳- در این بخش از شما میخواهد به حساب کاربری خود در فیسبوک متصل شوید شما فعلا Do This Late را بزنید و در بخش بعدی next را مجددا کلیک کنید.

۱۴- در این بخش یعنی بخش choose a membership نیز گزینه skip پیشنهاد میشود و در بخش بعدی نیز از شما میخواهد که اکانت شما را به عنوان اکانت اصلی به سیستم معرفی کند. فرقی نمیکند در نتیجه شما می توانید گزینه not activate را انتخاب کنید.

۱۵- در این مرحله پروفایل شما را در سیستم save میکند .ok را کلیک کنید. بالاخره ساخت اکانت شما به پایان رسید. با مشاهده پیام خوش آمدگویی welcome to ps4 روی گزینه ok کیک کنید .

چنانچه شما اکانت را دارید و از آن استفاده میکنید و تنها قصد ساخت حساب psn دارید میتوانید با پلی استیشن متصل شوید و با مراجعه به بخش whats news با فشردن فلش پایین به صورت خودکار به ادامه ساخت حساب منتقل میشوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =