آموزش ساخت پارتی پلی استیشن ۵

ساخت چت پارتی پلی استیشن 5

پارتی پلی استیشن ۵ یا همان چت صوتی PS5 – یک قابلیت جذاب برای گیمرها است که امکان چت صوتی چند نفره را فراهم می کند. در این آموزش ما نحوه ساخت پارتی PS5 را به شما آموزش خواهیم داد تا به آسانی با دوستان خود در ارتباط باشید. 

آموزش ساخت چت صوتی پارتی پلی استیشن ۵

وقتی در بخش Game Base کنترل‌پنل‌تان هستید، می‌توانید دکمه مربع را فشار دهید تا ساخت یک پارتی را آغاز کنید و یا ابتدا می‌توانید همه دوستان یا پارتی‌های‌تان را مشاهده کنید و سپس در لیست دوستان‌تان دکمه مثلث را فشار دهید.

بعد به‌طور پیش‌فرض می‌توانید از میان لیست دوستان‌تان هرکسی که می‌خواهید به پارتی اضافه کنید را انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید تنظیمات را تغییر دهید تا هر کسی که اخیرا با او بازی کرده‌اید را ببیند و یا نام یک کاربر خاص را جستجو کنید. شما می‌توانید حداکثر ۹۹ کاربر را به یکباره به پارتی خود اضافه کنید.

لطفا توجه داشته باشد که باتوجه به تنظیمات حریم‌خصوصی خودتان و یا سایر کاربران، ممکن است نتوانید آنها را به یک پارتی دعوت کنید. شما می‌توانید این تنظیمات را برای خودتان تغییر دهید، برای اینکار به آدرس Settings > Users and Accounts > Privacy > View and Customize Your Privacy Settings بروید و سپس به بخش Communication and Multiplayer وارد شوید و مطمئن گردید که گزینه‌های مربوط به کسانی‌که می‌توانند از طریق پارتی‌ها، بازی‌ها و پیام‌ها با شما تعامل داشته باشند روی حالت «فقط دوستان/ friends only» یا «هرکسی/ anyone» تنظیم شده باشد. اگر روی حالت «هیچ‌کس/ No One» تنظیم شده باشد، نمی‌توانید وارد یک پارتی شوید.

زمانیکه وارد پارتی شدید، می‌توانید سابقه پیام‌ها را در منوی Game Base مشاهده کنید و از اعضای پارتی دعوت کنید تا در یک بازی چندنفره به شما بپیوندند. همچنین می‌توانید در این منو چت صوتی را فعال کنید، یا بازیکنان دیگری را به پارتی اضافه نمایید و یا سایر گزینه‌ها را مشاهده کرده و پارتی را ترک نمایید.

در بخش گفتگوی پارتی، کاربران می‌توانند چت کنند، از قابلیت تبدیل صدا به نوشتار استفاده کنند و یا اسکرین‌شات‌ها و ویدیوهایشان را اشتراک‌گذاری نمایند.  یادتان باشد که با توجه به تنظیمات کاربری شما درباره محتوای اسپویلر، ممکن است روی برخی از عکس‌های ارسال شده علامت اسپویلر وجود داشته باشد که تا زمانیکه روی آن کلیک نکنید، عکس را پنهان خواهد کرد.

 

منبع: IGN

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =