آموزش عکاسی در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

حالت عکاسی سایبرپانک 2077

حالت عکاسی یا همان Photo Mode بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ به شما کمک می‌کند تا بهترین لحظات خود در شهر Night City را ثبت و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در این بخش نحوه عکس گرفتن و کار با این بخش را برایتان به طور مفصل توضیح داده ایم. 

اول از همه باید نحوه دسترسی به Photo Mode / حالت عکسبرداری را بدانید و همچنین بد نیست که اطلاعاتی در مورد تنظیمات مختلف آن نیز داشته باشید، بنابراین می‌توانید بهترین عکس ممکن را بگیرید.
اگر با تنظیمات Photo Mode به اندازه کافی آشنایی داشته باشید، می‌توانید سطح عکس‌های خود را از خوب به عالی ارتقاء دهید، حتی اگر آن عکس در حین تیراندازی گرفته شود!

نحوه دسترسی حالت عکس سایبرپانک ۲۰۷۷

پیش از آنکه شروع به استفاده از Photo Mode در Cyberpunk 2077 کنید، باید نحوه دسترسی به آن را بدانید، خوشبختانه پیدا کردن آن بسیار آسان است.

فوتو مود سایبرپانک 2077

در کنسول‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X، Series S یا هنگامی که با استفاده از کنترلر با کامپیوتر خود بازی می‌کنید، باید به طور همزمان L3 و R3 (دو آنالوگ موجود بر روی کنترلر) را فشار دهید.
در صورتی که این بازی را بر روی کامپیوتر و بدون کنترلر اجرا می‌کنید، می‌توانید با فشردن کلید N حالت عکسبرداری را باز کنید.

اگر در حین بازی به صورت تصادفی وارد حالت عکسبرداری می‌شوید، می‌توانید با مراجعه به تنظیمات اصلی Cyberpunk 2077، این حالت را خاموش کنید. از طریق بخش متفاوتی از تنظیمات Gameplay می‌توانید اقدام به خاموش یا روشن کردن این حالت نمایید.

Photo mode سایبرپانک 2077
Photo mode سایبرپانک ۲۰۷۷

تنظیمات Photo Mode در Cyberpunk 2077

در صورت تمایل به گرفتن عکس، هم می‌توانید خیلی راحت حالت عکسبرداری را باز کرده و سریعاً عکس بگیرید و هم می‌توانید تنظیمات عکس را تغییر داده و تصویری به یاد ماندنی بسازید.
۵ مجموعه مختلف از تنظیمات در این بازی وجود دارد که می‌توانید در Photo Mode اعمال کنید:

  • Camera / دوربین
  • Depth of Field / عمق دید
  • Pose / ژست
  • Effect / جلوه
  • Stickers / برچسب‌

Camera همانطور که از نامش پیداست، کنترل دوربین عکاسی را به دست شما می‌دهد.
شما می‌توانید دید خود را از زاویه اول شخص به سوم شخص تغییر دهید، آن را بچرخانید و حوزه دید خود را عوض کنید. همچنین تعدادی تنظیمات از پیش تعیین شده نیز برای دوربین وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آنها سریعتر دوربین خود را تنظیم کرده و عکس بگیرید.

حالت عکاسی Cyberpunk 2077
حالت عکاسی Cyberpunk 2077

 

Depth of Field آنچه را که دوربین قرار است بر روی آن فوکوس کند را کنترل می‌کند و به شما امکان تار کردن منظره پشت یا جلو را می‌دهد. این قابلیت،‌ برای برجسته کردن شخصیت و یا قسمتی خاص در درون عکس بسیار عالی عمل می‌کند.

Pose این امکان را به شما می‌دهد تا نحوه ایستادن V را در عکس تغییر دهید و یا به لطف وجود تنظیمات Character Visible می توانید تصمیم بگیرید که آیا در عکس حضور داشته باشند یا خیر.
Poseهای مختلفی وجود دارد – به دو حالت idle و Action تقسیم می‌شوند – که می‌توانید V را در آنها قرار دهید. علاوه بر این، قابلیت تغییر حالات چهره آنها را نیز دارید.

cyberpunk 2077 photo mode

 

Effect با تغییر در میزان نوردهی،‌کنتراست، اضافه یا از بین بردن موارد برجسته، رنگ واقعی عکس را تغییر می‌دهد. همچنین می‌توانید از جلوه‌های از پیش تعیین شده استفاده کنید، به عنوان مثال، عکس خود را به سیاه و سفید تغییر دهید.

در آخر به تنظیمات مربوط به Stickers می‌رسیم، این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا حداکثر ۵ برچسب مختلف را به عکس خود اضافه نمایید، و با وجود ۱۹۶ برچسب مختلف، ممکن است انجام این کار از نظر شما زمانبر باشد. همچنین در این تنظیمات می‌توانید پس زمینه‌ یا قاب عکس نیز انتخاب نمایید.

عکاسی در Cyberpunk 2077
عکاسی در Cyberpunk 2077

 

منبع: Eurogamer

کلیدواژه : سایبرپانک 2077
امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هشت =