آموزش لول آپ سریع در بازی اورواچ

لول اورواچ

می‌دانیم که ارتقاء لول اورواچ کاری طاقت ‌فرسا است. اگر تازه ‌وارد باشید، در زیر گروهی از افراد بی ‌تجربه قرار خواهید گرفت، پس باید تمام تلاشتان را بکنید. اما اگر به ‌تازگی یک حساب جدید راه ‌اندازی کردید و می‌خواهید به دوستانتان برسید، احتمالاً می‌خواهید هر چه سریع‌تر سطحتان را بالا ببرید.

روش‌های مختلفی برای لول آپ Overwatch وجود دارد. اگرچه لازم به ذکر است که این روش‌ها به ‌هیچ ‌وجه تقلب نیستند. بهترین راه برای ارتقاء سطح در بازی Overwatch، بازی کردن است، اما نکاتی وجود دارد که با پیروی از آن‌ها می‌توانید XP اضافی به دست آورید.

با دوستانتان بازی کنید

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای رسیدن به %۲۰ XP اضافی این است که با دوستانتان بازی کنید. این کار برای تمام حالات بازی کار می‌کند. به علاوه، فکر می‌کنیم وقتی با دوستانتان صحبت می‌کنید، راحت‌تر در مسابقات پیروز می‌شوید.

Total Mayhem را در بازی امتحان کنید

ما دریافتیم که با انجام مسابقات Total Mayhem تجربه خوبی به دست می‌آورید. این بدان دلیل است که آن‌ها ماندگاری بیشتری داشته و برای رسیدن به صدر لیست باید کارهای زیادی انجام دهید.

حداقل یک‌بار در روز بازی کنید

Overwatch برای بازی کردن هر روز به بازیکن پاداش می‌دهد. شما برای انجام اولین بازی خود در هر روز ۱۵۰۰ XP دریافت خواهید کرد.

مسابقات پشت سر هم انجام دهید

شما نه تنها برای اولین بازی هر روزتان XP به دست می‌آورید، بلکه هر چقدر بیشتر بازی کنید، XP بیشتری به دست خواهید آورد. Overwatch برای بازی‌های پشت هم به بازیکن پاداش می‌دهد. هنگامی ‌که برای اولین بازی XP به دست آوردید، به شما پیشنهاد می‌شود که بازی‌های دیگری انجام دهید تا XP مسابقات پشت سر هم را هم به دست آورید.

تأییدیه‌های خود را پخش کنید

تأیید بازیکنان همراه شما اصلاً سخت نیست. این دقیقاً همان کاری است که endorsements (عملکردی که طی آن بازیکنی را به خاطر رفتار خوبش تشویق می‌کنید) در بازی Overwatch انجام می‌دهد. آن‌ها به شما این شانس را می‌دهد که بگویید “هی، تو هم‌ تیمی خوبی بودی.” در پایان هر مسابقه شما سه تأییدیه برای اهدا دارید. پس آن‌ها را ارائه دهید تا XP اضافی دریافت کنید. اگر از هم‌ تیمی‌هایتان خوشتان نمی‌آید، می‌توانید به دشمنانتان برای عملکرد خوبشان تأییدیه بدهید.

بازی را ترک نکنید

یکی از بدترین کارهایی که میت وان در Overwatch انجام داد این است که بازی را از اواسط آن ترک کنید. اگر این کار را کنید، Overwatch با دادن %۷۵ XP کمتر در طول بازی، شما را جریمه می‌کند. حتی اگر با تیمی که در حال شکست است وارد بازی شدید، باز هم ادامه دهید، چون برای پشتیبانی از آن‌ها XP دریافت خواهید کرد.

همان‌طور که گفتیم، هیچ راه خاصی برای ارتقاء لول اورواچ وجود ندارد. بهترین راه این است که فقط بازی کنید، مهارت‌هایتان را ارتقاء دهید و اگر می‌توانید هر روز کمی بازی کنید. موفق باشید!

 

منبع: GamesPew

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =