آموزش لول آپ سریع در بازی Wow

آموزش لول آپ سریع در بازی Wow

World of Warcraft Classic یک کابوس نوستالژیک است. همینطور آموزش لول آپ سریع در بازی Wow نیز یکی از موارد ضروری برای تازه کاران است. گذر از دشت‌های قدیمی و آشنا، صحنه‌های لذت بخشی برای پیشکسوتان است. اما این بازی همچنین World of Warcraft بدون ارتقاء مدرن نیز محسوب می‌شود. اگر به گذشت ۸ تا ۱۲ ساعت برای اینکه بازی وارد گسترش مدرن World of Warcraft شود عادت کرده‌ اید، میانگین زمان سطح ‌بندی نسخه Classic شما را غافلگیر خواهد کرد. مگر اینکه بازیکن بسیار سخت‌کوشی باشید، در این صورت زمان بیشتری را در World of Warcraft Classic نسبت به سایر بازی‌ها صرف خواهید کرد و احتمالاً برای رسیدن به سطح ۶۰ به کمک نیاز خواهید داشت.

در این مقاله ۵ نکته را ارائه کرده ‌ایم که به شما کمک می‌کند وارد بازی World of Warcraft Classic شده و از زمان خود نهایت استفاده را ببرید.

قرار است خیلی طول بکشد

حداقل ۶ یا ۷ روز کامل طول می‌کشد تا بازیکن به سطح ۶۰ برسد. واضح‌تر بگوییم، منظورمان هفت روز بازی سخت، خوابیدن، گذراندن زمان با فرد محبوب، سالم خواری نیست. منظورمان هفت روز کامل یا ۱۶۸ ساعت است.

از آنجایی که قرار است مدتی طول بکشد تا به پایان بازی برسید، پس از آن لذت ببرید. یک مانیتور دوم یا لپ ‌تاپ تهیه کنید تا هنگام بازی کردن، برنامه‌های تلویزیونی را هم از دست ندهید. شنیده ‌ایم سریال Succession بسیار عالی است.

فرقی نمی‌کند چه کاری انجام می‌دهید، خودتان را نسوزانید و زیاده‌روی نکنید. World of Warcraft Classic نمونه‌ای از اوج ماراتن است، نه بازی با سرعت بالا. شما احتمالاً تا چند ماه به سطح ۶۰ نمی‌رسید. پس راحت باشید و تلاش کنید.

از افزونه سطح‌بندی استفاده کنید

ممکن است این کار خلاف بازی‌های Classic باشد، اما یک افزونه سرعت سطح‌بندی شما را زیاد می‌کند. بازی‌های Classic به شما نمی‌گویند که در کدام منطقه چه آیتم‌هایی را برای مأموریت‌هایتان بردارید، یا هیولاهایی که باید آن‌ها را بکشید کجا زندگی می‌کنند. اگر می‌خواهید بدانید کجا باید بروید، باید متن مأموریت‌ها را خوانده و با استفاده از نقشه خود مناطق را رمزگشایی کنید. یا می‌توانید از تمام این مزخرفات صرف ‌نظر کنید و افزونه‌ای را داشته باشید که به شما بگوید کجا بروید و چه چیزهایی بردارید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از Azeroth Auto Pilot – Classic استفاده کنید. این افزونه مواردی که نیاز دارید را دنبال کرده و به شما می‌گوید که کجا باید بروید و در نتیجه زمان شما را به حداکثر می‌رساند. نصب افزونه کاری راحت است. برنامه Twitch را دانلود کنید، وارد Mods شوید و روی World of Warcraft کلیک کنید. نسخه بازی خود را در گوشه بالا سمت راست به World of Warcraft Classic تغییر داده و افزونه‌ای که می‌خواهید استفاده کنید را جستجو کنید. می‌توانید از بخش Popular جستجو کنید تا بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید چیزی را در Twitch – مانند افزونه رابط محبوب ElvUi دانلود کنید- باید آن را به صورت آنلاین جستجو کنید. فایل زیپ را دانلود کرده و در درایوی که Classic را نصب کرده‌ اید به این صورت آن را به صورت Woeld Of Warcraft  > Classic > Interface > AddOns استخراج کنید.

نادیده گرفتن مأموریت‌های کلاس‌هایتان مشکلی ندارد

آموزش لول آپ سریع در بازی Wow

در World of Warcraft Classic، هر کلاس دارای چند مأموریت با نقش‌های خاص است. اما این مأموریت‌ها فقط به خاطر سرگرمی نیستند، بلکه توانایی‌های خاصی را ارائه می‌دهند. اما اینکه شما مأموریت جدید خاص کلاسیک را دریافت کردید، بدین معنی نیست که باید آن را هم به سرعت انجام دهید. مأموریت‌ها کلاس‌ها شما را وارد گودال‌هایی می‌کند. گاهی مشکلی نیست و در نهایت توانایی که کسب کردید باعث می‌شود سرعتتان بالاتر برود. در موارد دیگر ماجراجویی فقط باعث هدر رفتن سطح کنونی شما است. برای مثال، Horde-only Shamans مأموریت‌های زیادی برای ایجاد Totems های امضادار دارند. برای دسترسی به Water Totems، Shamans باید تمام مسیر را طی کند تا به Eastern Kingdoms برسد. این کار در Classic زمان زیادی را هدر می‌دهد و بهتر است فقط منتظر بمانید تا Mage را پیدا کنید و آن شما را به Undercity منتقل کند.

برای کلاس‌های دیگر، این کار ممکن است کمی دشوار باشد. برخی از مأموریت‌ها ممکن است بسیار آسان باشند، اما برای تکمیل برخی دیگر، باید کارهای زیادی انجام دهید. اگر در یک گودال بودید، خودتان را با مأموریت‌های کلاسی اذیت نکنید. قبل از اینکه ساعت‌ها صرف تلاش برای رسیدن به مکان مأموریت کنید، فقط صبر کنید تا واقعاً به آن‌ها نیاز داشته باشید.

در اینجا نحوه اولویت‌بندی مأموریت‌ها را متوجه خواهید شد

مناطق خنثی در World of Warcraft Classic وجود دارد که هر جناحی می‌تواند از آن‌ها استفاده کند، همچنین مناطق خاص یک جناح هم وجود دارد. هر زمان که می‌توانید در منطقه خاص جناح خودتان بمانید.

زمانی که در حال جستجو در مناطق خاص جناح خودتان هستید، چند مزیت به دست می‌آورید. جمعیت کمی را در این مناطق مشاهده می‌کنید، مگر اینکه روی سرور فرقه‌ای سنگینی قرار گرفته باشید (یعنی سرور شما بیشتر Horde یا Alliance باشد)و این بدان معنا است مدت کمتری را منتظر خواهید ماند تا دشمنانتان پخش شوند و آن‌ها را بکشید.

اگر روی سرور PvP هستید، مدت زمان عملکرد و مبارزه با دشمن کاهش پیدا می‌کند. هر چقدر زمان کمتری را صرف مرگ یا دفاع در برابر دشمنان کنید، می‌توانید زمان بیشتری را صرف انجام مأموریت‌هایتان کنید.

ALLIANCE

– Darkshore (11-9)

– Loch Modan (10-18)

– Westfall (9-18)

– Redridge Mountains (15-25)

– Duskwood (10-30)

– Wetlands (20-30)

HORDE

– The Barrens (10-33)

– Silverpine Forest (10-20)

– Stonetalon Mountains (15-25)

زندان‌های خودتان را بسازید

بالا بردن سطح خیلی طول می‌کشد. این کار آهسته و بسیار طولانی است. همچنین ممکن است خسته‌ کننده باشد، به خصوص اگر ۵۰ ساعت قبل را در The Barrens بوده باشید. Dungeons in World of Warcraft Classic راهی عالی برای ارتقاء تجربه و حفاظت از خودتان در برابر جنون مأموریت‌ها است. اگر گروهی از دوستان را هم سطح خودتان – یا به طور تصادفی در چت عمومی- پیدا کردید، باید در تکمیل یک یا دو زندان شرکت کنید.

برای بازیکنان Horde، در سطح حدود ۱۳ Orgrimmar  به Ragefire Chasm دسترسی پیدا می‌کنید. متأسفانه، بازیکنان Alliance باید تا سطح ۱۷ برای Deadmines in Westfall منتظر بمانند. The Wailing Caverns در Northern Barrens نیز برای هر دو جناح در سطح ۱۷ در دسترس قرار می‌گیرد.

فرایند آموزش لول آپ سریع در بازی Wow زمان‌بر اما آرامش ‌بخش است. اگر نظر ما را بخواهید، زمانتان را هدر ندهید و از برخی ابزارها برای آسان‌تر کردن زندگی‌تان استفاده کنید، ۱۷۰ ساعت نسبتاً نفس‌گیر منتظر شما است.

 

منبع: Polygon

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =