آموزش لول آپ سریع در فورتنایت

لول آپ فورتنایت

لول آپ سریع در فورتنایت، بخشی از حلقه‌ی گیم پلی در بازی Fortnite است، اما آیا راهی برای سریع‌تر انجام دادن آن وجود دارد؟ سال ۲۰۲۱ آغاز شده است و چه چیز بهتر از اینکه برای شروع سال جدید، نحوه‌ی ارتقاء سطح سریع در Fortnite را یاد بگیرید.

اگر می‌خواهید در این فصل تمام پاداش‌ها و لوازم و تجهیزات را در بازی Battle Fortnite بدست آورید، شما باید زیاد بازی کنید و در بازی قوی‌تر شوید. شما همچنین می‌توانید برخی از نکات و نکاتی را که در اینجا بیان می‌کنیم، دنبال نمایید. ما راه‌های زیادی برای ارتقاء سریع سطح در Fortnite در اختیار شما قرار داده‌ایم ، پس منتظر چه هستید؟

چالش‌های روزانه را کامل کنید

هر روز، یک چالش جدید به شما پیشنهاد می شود و می‌توانید حداکثر سه چالش در هر بازه‌ی زمانی داشته باشید. این موارد می‌توانند از بدست آوردن آیتم‌های از ماهیگیری تا جستجوی صندوقچه‌ها در یک مکان خاص و موارد دیگر باشند که تکمیل هر یک از آن‌ها، هر بار مقدار زیادی XP به عنوان پاداش به شما می‌دهد.

حتی اگر آن روز نتوانید چالش را کامل کنید، مطمئن شوید که حداقل برای جمع آوری آن وارد سیستم شده‌ اید و یا بررسی کنید که در آن روز با کدام مورد برخورد داشته اید. Fortnite اکنون در iOS ،Nintendo Switch و Android در دسترس است. بنابراین تقریباً هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید حداقل یک بار در روز، بازی را باز کنید تا چالش‌ها را جمع آوری کنید و سپس آن را در زمان دیگری تکمیل نمایید.

فراموش نکنید که اگر به آنچه چالش‌ها به شما ارائه می‌دهد علاقه ندارید، می‌توانید هر روز یک چالش را دوباره بچرخانید. شما نیاز به قرار گرفتن در ۵۰ نفر برتر در سه بار بازی انفرادی دارید. چالش‌ها را دوباره بچرخانید. فرصت خوب و جدیدی برای شما فراهم می‌شود که مناسب با سبک بازی شما می‌باشد. متأسفانه، شما نمی‌توانید چالش‌های هفتگی را دوباره بچرخانید، بنابراین شما باید تلاش کنید تا از پس آن‌ها برآمده و موفق شوید.

چالش‌ها را کنار بزنید و از Battle Pass جایزه بگیرید

برخلاف فصول گذشته که شما مجبور بودید برای تکمیل همه مأموریت‌ها و چالش‌های هفتگی، کارت نبرد بخرید، دیگر به دست آوردن پول، یک الزام نیست. هر هفته مأموریت‌های جدیدی انجام می‌شود و شما در هر چالش ۵۲۰۰۰ اکس پی، خواهید داشت. این بدان معناست که شما می‌توانید هر هفته ۵۷۲۰۰۰ XP درآمد کسب کنید که باعث می‌شود تا بتوانید از گذرگاه نبرد در هر زمان، عبور نمایید. اگر با هر یک از ماموریت‌های Fortnite دست و پنجه نرم می‌کنید، راهنمایی‌های ما برای همه‌ی فعالیت‌های دشوار مفید خواهد بود تا بتوانید هر هفته پیشرفت‌هایی داشته باشید.

قبل از اینکه فصل در ماه فوریه به پایان برسد، از میان تمام چیزهایی که از دست داده اید، راه خود را انتخاب کنید و تمام پاداش‌های ممکن را بدست آورید.

با دوستان خود بازی کنید و از Party Assist استفاده کنید تا سریع‌تر چالش‌ها را کامل نمایید

لول آپ فورتنایت

اگر چالش خاصی وجود دارد که شما واقعاً برای تکمیل آن تلاش می کنید، از کمک برخی از دوستان خود استفاده کنید. عملکرد Assist Party به این صورت است که هم تیمی‌هایتان در یک چالش خاص به شما کمک کنند. بنابراین وقتی آن‌ها آن چالش را کامل کردند، شما نیز آن را انجام داده اید. به عنوان مثال، اگر به قدر کافی قادر به کشتن نیستید یا به اندازه کافی تدارکات ندارید، از این آیتم استفاده کنید. پیشرفت گروه شما از این طریق حساب خواهد شد. این آیتم شانس کسب جایزه و مدال را برای XP های کوچک‌تر ارتقاء می‌دهد.

برای تقویت XP های کوچک‌تر، مدال کسب کنید

لول آپ فورتنایت

در آغاز فصل ۲، مدال‌ها موفقیت‌های کمی در گیم پلی‌ها هستند که شما می‌توانید در هنگام بازی کسب کنید. وظایف بسیاری، وجود دارد که شما می‌توانید در آغاز برای بیرون آوردن کارت پانچ خود انجام دهید، از زنده ماندن طولانی‌تر در مسابقه گرفته تا کشتن و جستجوی صندوق‌ها.

کارت پانچ شما هر روز بازنشانی می‌شود. بنابراین مادامی که شما روزانه به بازی خود ادامه دهید، می‌توانید آن را حداکثر کرده و مقدار عظیمی از XP را، علاوه بر تمام چالش‌های روزانه و هفتگی که دارید، کسب کنید. شما در کمترین زمان ممکن به ردیف ۱۰۰ خواهید رسید!

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =