آموزش نکاتی برای تازه کارها در بازی Divinity: original sin 2 کمپانی Larian Studios قسمت دوم

آموزش نکاتی برای تازه کارها در بازی Divinity: original sin 2 کمپانی Larian Studios

آموزش نکاتی برای تازه کارها در بازی Divinity: original sin 2 کمپانی Larian Studios قسمت دوم

همراهان و جاهایی که می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید
داشتن دوست و کسی که با شما همراه باشید،‌همیشه کمک بزرگی است. شاید لازم باشد بدانید در چه جاهایی می‌توانید همه همراهان بازی Divinity: original sin 2 PlayStation را در اولین فرصت مناسب پیدا کنید. اگر از طبقه‌بندی آن‌ها خوشتان نمی‌آید، می‌توانید همان ابتدا با آن‌ها صحبت کنید و بخواهید تغییرشان دهند . در این مورد بعدا به طور مفصل و ارائه تصاویری صحبت خواهد شد.

نکاتی ضروری که پیش از ورود به Fort Joy باید بدانید
ممکن است خیلی سریع بتوانید یکی از راه‌های متعددی را که به Fort Joyختم می‌شوند، کشف کنید. اما این ضرورتا به آن معنی نخواهد بود که باید بلافاصله وارد این محدوده شوید. پیشنهاد می‌کنیم که پیش از پا گذاشتن به این منطقه خطرناک، ابتدا اعمال زیر را انجام دهید.مطمئن شوید که دست کم دو نفر از اعضا تیم‌تان دارای قابلیت درمان کردن هستند. هیدروسوفیست‌ها می‌توانند در سطح اول درمان کردن را یاد بگیرند. Huntsman ها در سطح اول دارای جعبه کمک‌های اولیه هستند.
بنا به دلایلی احمقانه نه Loshe پیش‌فرض (Hydro) و نه Ifan پیش‌فرض (Hunt) از این امکان برخوردار نیستند، اما می‌توانید این ابزار را از فروشنده‌های دوره‌گرد تهیه کنید. رزیک (rezik) مارمولک آبی در شهر وِردهای هیدرو را می‌فروشد، از خانمی هم که در ساحلی در west اقامت دارد، می‌توانید این وِردها را خریداری کرد، این خانم همان کسی است که می‌خواهد درباره شوهر و فرزند خود مارگو (margo) صحبت کند.

آموزش نکاتی برای تازه کارها در بازی Divinity: original sin 2 کمپانی Larian Studios
آموزش نکاتی برای تازه کارها در بازی Divinity: original sin 2 کمپانی Larian Studios

یکی از افراد Griff به نام باتر (butter) نیز کتاب‌های هانت‌ها را می‌فروشد.می‌توانید با انجام مرحله murderous gheist حلقه‌ای را به همراه وِرد restoration (درمان) به درست آورید، این مرحله همان بخشی است که “میگو” در آن حضور دارد ، او شخصیتی است که جسدهایی را که در ساحل پشت غار مخفی جن‌ها نقش بر زمین شده‌اند، می‌خورد. هر کدام از اعضای گروهتان را که خواستید، می‌توانید به این وِرد مسلح کنید.
اگر همراهی دارید که نامیرا است، می‌توانید در صورتی که آسیب ببیند، او را با زهر درمان کنید و جالب‌تر آن که اگر از روش‌های استاندارد استفاده کنید، به او آسیب خواهید رساند. اگر مهارت جئومنسرها (با جئومنسرهای می‌توانید نیروی زمین را مهار کنید و با استفاده از آن‌ها بسیاری از آسیب‌ها را جبران کنید) را یک امتیاز بالاتر ببرید، چند گزینه‌ دیگر در رابطه با زهرها برایتان باز می‌شود، به طور مثال corruption یا همان فساد.
مائول (maol) همان جنی که در South در آب قشقرق به پا می‌کند، کتاب‌های ژئومنسرها را می‌فروشد. Bedroll ها (تختخواب‌های سفری) را پیدا کنید و آن‌ها در hotbar ( پنلی از دکمه‌ها که کاربر می‌تواند از آن‌ها برای فرمان‌های پرکاربرد استفاده کند) خود قرار دهید. Bedrollها را می‌توان در بسیاری جاها پیدا کرد، برای مثال می‌توانید آن‌ها را از بازرگان‌ها (merchant) بخرید یا خیلی راحت بروید و از جایی آن‌ها را بدزدید.

آموزش نکاتی برای تازه کارها در بازی Divinity: original sin 2 کمپانی Larian Studios
آموزش نکاتی برای تازه کارها در بازی Divinity: original sin 2 کمپانی Larian Studios

Bedroll ها قبل (برای تقویت تیم) و بعد (برای مداوای زخم‌ها) از نبردها حسابی به کارتان می‌آیند. هر وقت که در حال نبرد نباشید، می‌توانید دکمه ترکیبی مربوط به Bedroll را بزنید و افراد زخمی را درمان کنید یا با استفاده از آن خستگی‌شان را کاملا برطرف کنید. این کار از خواندن وردهای درمانگر و استفاده از معجون‌ها خیلی آسان‌تر است.دنبال shovelها (بیلچه‌ها) هم بگردید.
در این بازی پلی استیشن برای کندن زمین و دفن کردن گنجینه‌هایتان به آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد، همین‌طور برای ورود به برخی از جاهای مخفی این بیلچه‌ها خیلی به دردتان خواهند خورد. مارمولک‌ها می‌تواند زمین را بدون استفاده از بیلچه حفر کنند، بنابراین اگر بخواهید می‌توانید یکی از این دوستان فلس‌دار را در تیم‌تان به همراه داشته باشید، در این صورت دیگر لازم نیست خودتان زحمت بیل زدن را گردن بگیرید.دستکش‌های تلپورتی را هم باید بیابید.
اگر با گاوین (gawin) صحبت کنید و از او بخواهید تا یکی از شماها را از اینجا بیرون ببرد، روی نقشه نقاطی به صورت کروکدیل ظاهر خواهد شود. اگر این کار را نکنید، می‌توانید با حرکت در خط ساحلی Western که بعد از نقطه Beast قرار دارد، خیلی زود با آن‌ها (با کروکدیل‌ها) روبرو شوید. کروکدیل‌ها را شکست دهید (اگر این بخش برایتان بیش از اندازه دشوار است، می‌توانید بعدا برگردید و آن را دوباره امتحان کنید) تا دستکش‌ تلپورت از آن شما شود، این دستکش را می‌توانید از روی جسد کروکدیلی بردارید که در این نبرد مدام از امکان تلپروت استفاده می‌کرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =