آموزش های راکی دربازی پلی استیشن واقعیت مجازی Creed Rise to Glory

آموزش های راکی دربازی پلی استیشن واقعیت مجازی Creed Rise to Glory

آموزش های راکی دربازی پلی استیشن واقعیت مجازی Creed Rise to Glory 

همه ما تجربه بازی های ویدئویی در سنین کودکی و نوجوانی را داشته ایم. تجربه بازی هایی که چندان کیفیت نداشتند، اما می توانستند ما را راضی کنند. در واقع در آن زمان ها پا گذاشتن به دنیایی تازه که قبلا ندیده بودیم، برایمان کافی بود. این دنیا به قدری برایمان جذاب و دوست داشتنی بود که روز به روز بیشتر از قبل در آن حل می شدیم.
این استقبال بی نظیر هم نسلی های ما از بازی های ساده و معمولی ان روزها، زمینه سازی خوبی برای پیشرفت این صنعت فراهم کرد. اگرچه این بازی ها در زمان خودشان خوب بودند، اما به هیچ عنوان با نمونه های امروزی قابل مقایسه نیستند. آثاری که این روزها به چشم می خورند، به شدت قوی تر از گذشته شده اند. این را می توان در گیم پلی، گرافیک، داستان و سایر بخش های موثر بازی به خوبی احساس کرد.

وجه تازه ای که این روزها در بازی های ویدئویی به چشم می خورد، به واقعیت مجازی مربوط است. بدون شک واقعیت مجازی دنیای بازی ها را بسیار باورپذیر تر از قبل کرده است. از زمان ورود واقعیت مجازی به این صنعت چند سالی می گذرد. این قابلیت روز به روز در حال ارتقا است و پیشرفتش را می توان در عناوین تازه تر به خوبی احساس کرد.

آموزش های راکی دربازی پلی استیشن واقعیت مجازی Creed Rise to Glory
آموزش های راکی دربازی پلی استیشن واقعیت مجازی Creed Rise to Glory

ما تصمیم داریم در این مقاله در مورد یکی از عناوینی با شما صحبت کنیم که در آن از واقعیت مجازی کمک گرفته شده است. اگر به واقعیت مجازی و بازی هایی با این سبک و سیاق علاقه دارید، در ادامه این مقاله با ما همراه بمانید.

آشنایی با بازی Wii Sports
بازی مورد نظر ما در این مقاله Wii Sports است که در سال ۲۰۰۶ میلادی به مخاطبان معرفی شد. این بازی برای کنسول های Wii در نظر گرفته شده بود و در مدت زمانی کوتاه پس از عرضه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه شد. اگر پیشتر این بازی را امتحان کرده باشید، حتما با فضای آن آشنایی دارید. بخشی از این بازی به بوکس تعلق داشت و کاربران می توانستند با استفاده از کنترلرهای حرکتی دست به اتفاقاتی تازه و البته هیجان انگیز بزنند.
در آن زمان استفاده از کنترلرهای حرکتی برای درک بهتر واقعیت مجازی کار خودش را به خوبی انجام داده بود. اما همان طور که گفتیم این روزها دنیای بازی های ویدئویی بسیار گسترده تر و پیچیده تر از قبل شده است. حالا دیگر همان سبک و سیاق قدیمی برای واقعیت مجازی کارساز نیست. این روزها VR پیشرفت خوبی داشته است و جایگاهش را در میان کاربران پیدا کرده است. بدون شک استفاده از واقعیت مجازی آن هم برای بازی بوکس در میان بازی های نسل هشتمی کار سختی است و توجهی همه جانبه را می طلبد.

حالا استودیوی Survios پا به میدان گذاشته است تا شانسش را در این زمینه امتحان کند. این استودیو بازی بوکسی را با استفاده از واقعیت مجازی تدارک دیده است تا دارندگان کنسول پلی استیشن وی آر و کامپیوترهای شخصی از آن بهره ببرند. به نظر می رسد که استودیوی Survios نگاه تیزبینانه ای دارد. زیرا با راه های ظریف جذب مخاطب آشنایی دارد. این مجموعه برای اینکه بتواند مخاطبان را راضی کند از محبوبیت راکی هم در بازی Playstation VR مورد نظر، استفاده کرده است.
بازی که این استودیو معرفی کرده است، Creed: Rise to Glory نام دارد. چند ماه پیش معرفی این بازی انجام شد و به تازگی تریلری از آن به دست مخاطبان و طرفداران رسیده است که کمی در مورد دنیای این بازی توضیح می دهد. اگر می خواهید بیشتر با بازی Creed: Rise to Glory آشنا شوید، بهتر است این تریلر را مشاهده کنید.
Creed: Rise to Glory بازی جالبی در فضای کرید و راکی است. در صورتی که پا به دنیای این بازی بگذارید، در نقش “آدونیس کرید” فرو خواهید رفت. در واقع شما در این بازی در نقش فرزند یک بوکسور افسانه ای خواهید بود. پدرتان “آپولو کرید” نام دارد. او یک ورزشکار حرفه ای و بوکسوری نام آشنا بوده است که از محبوبیت زیادی هم برخوردار بوده است.
شما در Creed: Rise to Glory شاهد یک بخش داستانی خواهید بود. حضور در این بخش می تواند ارتقا و پیشرفتتان را تضمین کند. در صورتی که بتوانید از میان مبارزات بازی سربلند خارج شوید، به مراحل بالاتری می رسید و می توانید با وجوه تازه و ارزنده ای از دنیای بوکس رو به رو شوید.

آموزش های راکی دربازی پلی استیشن واقعیت مجازی Creed Rise to Glory
آموزش های راکی دربازی پلی استیشن واقعیت مجازی Creed Rise to Glory

کار شما در Creed: Rise to Glory به عنوان یک گیمر واقعا سخت خواهد بود. زیرا هر چه بیشتر در دنیای این بازی وارد شوید، شرایط سخت تر از قبل خواهد شد و مبارزات رنگ و بوی جدی تری به خودشان می گیرند. این بازی دارای بخشی آزادانه هم هست.
بدین ترتیب می توانید فارغ از بخش داستانی بازی به خودتان مشغول باشید و حرکاتی آزادانه را تجربه کنید. در این بخش هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید تجربه حضور در مبارزات مختلف را داشته باشید. یکی دیگر از بخش های هیجان انگیز بازی، بخش تمرینی است. شما در این بخش می توانید تجربیات تازه ای را تحت نظارت “راکی بالبوآ” به دست بیاورید. تمرین زیر نظر راکی موجب می شود تا ارتقای سطح پیدا کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هجده =