آموزش پول درآوردن در بازی Sea of thieves

پول بازی Sea of thieves

به دست آوردن پول در بازی Sea of thieves کار چندان سختی نیست. زندگی یک دزد دریایی فقط مربوط به گنج، غنائم عالی و جذاب است. اگرچه تمام پول به دست آمده فقط برای اهداف زیباسازی قابل استفاده است، اما هدف هرکس هنگام انجام بازی Sea Of Thieves دریافت سکه‌های زیاد است. انجام سفرها و مأموریت‌های دریایی مبتدیانه کوتاه شما را به جایی نمی‌رساند، باید سفرهای بیشتر و بزرگ‌تری انجام دهید. با ارتقاء سفرها و تجربه ریسک‌های بیشتر در دریا، پاداش‌های ارزشمندتری از افسانه دزدان دریایی دریافت خواهید کرد. زمانی که متوجه شدید که باید چه کاری انجام دهید تا غنیمت‌های بیشتری را به دست آورید، می‌فهمید که یک دزد دریایی واقعاً کیست. هرچقدر بیشتر در موقعیت‌های تهدید کننده زندگی قرار بگیرید، غنیمت بیشتری به دست خواهید آورد.

پرچم مأموریت شرکت بازرگانی را بلند کنید

انجام سفرهای دریایی برای شرکت‌های بازرگانی کاری صادقانه است که سکه کافی برای بقاء را به شما ارائه می‌دهد، اما دزدان دریایی فقط به زنده ماندن نیاز ندارند. به جای خریدن مأموریت از شرکت‌های بازرگانی مانند Order Of Souls، می‌توانید با آن‌ها همکاری کرده و پرچمی را به نفع­شان بلند کنید و کارها و پیشنهاد‌هایشان را انجام دهید. با انجام این کار، سکه برای چیزهایی که پیدا می‌کنید، دو برابر خواهد شد.

پول بازی Sea of thieves

برای برافراشتن پرچم فرستنده یک شرکت بازرگانی، باید سفرهایتان را به اندازه کافی ارتقاء داده باشید. به این صورت به جای مشاهده ارتقاء سفر، تنها گزینه شما خرید حق برافراشتن پرچمشان خواهد بود. برای Order Of Souls، باید بیش از یک کاپیتان را به کار بگیرید و برای جمجمه آن‌ها، پول بیشتری دریافت خواهید کرد. برای Gold Hoarder، به جای پیدا کردن یک صندوقچه گنج، باید ده صندوقچه پیدا کنید. هرچقدر آیتم مورد نیاز شرکت را بیشتر جمع‌آوری کنید، درجه مأموریت بالاتری را دریافت خواهید کرد. هرچقدر درجه مأموریت شما بالاتر باشد، شهرت و جوایزی که برای آن شرکت به دست می‌آورید بیشتر خواهد بود.

کشتی‌ها را غرق کنید

اینکه شما یک بازیکن جدید هستید و همه مردم می‌توانند بدون سؤال شما را منفجر کنند، شاید ناامیدکننده باشد. برخی مردم این کار را حتی برای به دست آوردن غنیمت هم انجام نمی­‌دهند، این یک بازی جوانمردانه است. دنبال کردن دزدان دریایی دیگری که غنائم زیادی دارند، یکی دیگر از راه‌های به دست آوردن سکه و پول است.

پول بازی Sea of thieves

هرکسی که این بازی را انجام می‌دهد در تلاش است که غنیمت زیادی به دست آورد. اگر در کنترل کشتی، خدمه و توپ‌ها مهارت دارید، حتماً باید در زمان درست اقلامی را از کشتی‌های دیگر بدزدید. ممکن است ابتدا به نظر کار درستی نیاید، اما این بخشی از فرهنگ دزد دریایی بودن است. همه سمی یا مهاجم نیستند، پس در نهایت از افرادی که با آن‌ها می‌جنگید “GC” یا “شانس بیشتر دفعه بعد” را خواهید شنید.

اگر بدون چیزی برای از دست دادن وارد مبارزه شوید، تلاش ضرری ندارد. این دقیقاً همان جایی است که هیجان بیشتر از بازی Sea Of Thieves به شما وارد می‌شود. ماجراجویی و اقدامات مبارزه با کشتی بازیکنان دیگر در واقعیت چیزی است که بازی‌های دیگر قادر به ایجاد دوباره آن نیستند.

اگر نمی‌خواهید، نیازی نیست با کشتی بازیکنان دیگر روبرو شوید. همیشه کشتی‌های دزدان دریایی در اطراف هستند که به دنبال مشکل باشند. این کشتی‌ها همچنین غنائم خوبی هم دارند. اگر به اندازه کافی خوب باشید، می‌توانید این کشتی‌ها را برای به دست آوردن پول غارت کنید. شناسایی آن‌ها در شب راحت‌تر است و آن هم به خاطر فانوس‌های آبی و سبز روشنشان است. در روز، تنها نشانه برای شناسایی، بادبان‌های پاره است.

تکمیل قلعه اسکلت‌ها (Skeleton Forts)

قلعه اسکلت‌ها را می‌توانید با نگاه کردن به آسمان پیدا کنید. هر ابری که شباهت زیادی به جمجمه با چشمانی روشن داشته باشد، هدف شما است. قلعه اسکلت‌ها بسیار، با برج‌های توپ زیادی در سراسر نقشه وجود دارند که از دور مانند کشتی هستند و اغلب بازیکنان جدید را می‌ترسانند. این قلعه‌ها همیشه خالی هستند مگر اینکه رویدادی در آن‌ها در حال وقوع باشد.

پول بازی Sea of thieves

این قلعه‌ها از موجی از اسکلت‌های مختلف تشکیل شده ‌اند، بنابراین باید همه آن‌ها را شناخته و آماده باشید. پس از تکمیل موج یک ملکه اسکلت وجود خواهد داشت. برخی از این دشمنان اسکلت‌هایی را برای فروش دارند، اما نه همه آن‌ها. زمانی که همه را شکست دادید، یک انبار کوچک پر از اقلام مختلف را به دست خواهید آورد.

عامل خطرناک در اینجا این است که همه می‌توانند ابر اسکلتی را ببینند و شاید تلاش کنند غنائم قلعه اسکلت‌ها را به دست آورند. نکته قابل توجه این است که اگر چشم ابرها سبز باشد، هیچکس آنجا نیست. اگر چشم‌ها نارنجی-قرمز باشند، یعنی کسی در آنجا در حال مبارزه است.

از انبارهای The Gold Hoarder دزدی کنید

اگر سفرهای دریایی‌تان را با Gold Hoarders (مرد وحشت‌زده در چادر) به ‌روزرسانی کرده باشید، مأموریت‌های شما انباری را باز خواهد کرد. انبارها حاوی مقدار زیادی طلا، صندوقچه‌های زیاد، آیتم‌های زیاد و یک صندوقچه بزرگ و یک صندوقچه نادر هستند. انجام سفرهای دریایی اولین بار زمان زیادی می‌برد، زیرا شما به تعقیب و گریز بی‌فایده‌ای فرستاده شده ‌اید تا تکه‌های نقشه را پیدا کنید. این نقشه فقط مکان کلید را به شما نشان می‌دهد، نه انبار.

پول بازی Sea of thieves

زمانی که به انبار رسیدید، تنها راه برای به دست آوردن گران‌ترین صندوقچه‌ها، انجام پازل در وسط اتاق است. در تمام این مدت، درب طی شمارش معکوس سریعی در حال بسته شدن است. همه‌ چیز در اتاق منتظر کشتن شما است. با وجود این خطرات، از این سفرها غنائم زیادی به دست می‌آورید و حس ماجراجویی به شما می‌دهد.

Flameheart را شکست دهید

پول بازی Sea of thieves

Flameheart یک کاپیتان اسکلتی بزرگ و قرمز در آسمان است. همه می‌توانند او را ببینند و شاید بخواهند او را نابود کنند. برای شکست دادن او باید امواج مشتی‌های ارواح از مینیون­ها و کشتی‌های کاپیتان را بکشید. در اواسط مبارزه، جعبه‌های ذخیره‌سازی از سوی آن‌ها می‌افتد. در این شرایط این شانس را دارید که اگر در طول مبارزه آسیب دیده‌اید، بهبود پیدا کنید. در اواخر این نبرد خطرناک، آخرین کشتی غنائم شبح مانند زیادی را برای فروش به سمت شما پرتاب می‌کند.

به سمت آن گردباد قرمز ترسناک بروید (Ashen Winds)

پول بازی Sea of thieves

این یکی دیگر از رویدادهای جهانی است که همه سعی می‌کنند در آن شرکت کنند. رویدادهای جهانی غنائم زیادی را با خطرات زیاد به همراه دارد. این گردباد نشان دهنده برگزاری مراسم اسکلتی است. به محض پیوستن یک بازیکن، Ashen Lord احضار شده و تیم، یا هر دزد دریایی نزدیکی باید اسکلت‌ها را شکست دهد.

این مبارزه طولانی و دشوار است، بنابراین مانند هر سفر دیگری، مطمئن شوید که کاملاً آماده ‌اید. زمانی که Ashen Lord و مینیون‌­هایش را شکست دادید، غنائم بسیار زیاد و منحصر به ‌فرد Ashen به سمت شما می‌آید.

 

منبع: TheGamer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =