آموزش چگونگی زنده ماندن دربازی Left Alive PS4 بوسیله تریلر گیم پلی جدید

آموزش چگونگی زنده ماندن دربازی Left Alive PS4 بوسیله تریلر گیم پلی جدید

آموزش چگونگی زنده ماندن دربازی Left Alive PS4 بوسیله تریلر گیم پلی جدید

نمایشگاه ها و رویداد های مکانی هستند که استودیو های بزرگ از پروژه ها و بازی هایی که قرار است در آینده ساخته شود و معرفی شود پرده برداری می کنند ، در جریان رویداد TGS 2017 بود که کمپانی Square Enix از بازی جدید خود با نام Left Alive رونمایی کرد .
تنها چیزی که در TGS 2017 از بازی مشخص شد اینکه بازی قرار است برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شود و اینکه یوجی شینکاوا که تجربه کار بر روی مجموعه Metal Gear را دارد در ساخت این بازی با Square Enix همکاری می کند ، تاریخ عرضه بازی در TGS یک تاریخ نامشخص در سال ۲۰۱۸ اعلام شد .

چند روز بعد از TGS 2017 کمپانی Square Enix اولین تریلر از گیم پلی بازی را منتشر کرد که هیجان تازه ای به این بازی بخشید و بعد از آن اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شد ، اول اینکه بازی Left Alive قرار است یک شوتر سوم شخص در سبک بقا باشد و دوم اینکه بازی علاوه بر پلی استیشن ۴ برای PC نیز عرضه خواهد شد ، اطلاعات دیگر اینکه این بازی زیر مجموعه بازی های Front Mission است و اتفاقات بین دو نسخه Front Mission 5 و Front Mission Evolved را شامل می شود .

آموزش چگونگی زنده ماندن دربازی Left Alive PS4 بوسیله تریلر گیم پلی جدید
آموزش چگونگی زنده ماندن دربازی Left Alive PS4 بوسیله تریلر گیم پلی جدید

کمی بعد Square Enix تصاویر جدیدی را از بازی Left Alive منتشر کرد ، در رویداد E3 نیز Square Enix اطلاعاتی از داستان بازی برای هواداران منتشر کرد که باعث بالاتر رفتن هیجان در اطراف این بازی شد و اینکه این کمپانی اعلام کرد که بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد و با تاخیر تاریخ عرضه بازی را ۲۰۱۹ معرفی کرد .
همینطور در جریان رویداد GamesCom 2018 نیز شاهد تصاویر جدید و اطلاعاتی از بازی Left Alive بودیم ، اطلاعاتی شامل اینکه شما در بازی می توانید سوار موجودات رباتیک بازی شوید و با آن ها به جنگ دشمنان خود بروید ، و اطلاعاتی در مورد داستان بازی نیز مشخص شد ، داستان بازی بر روی سه شخصیت است که در یک شهر گرفتار شده اند .
داستان هر کدام به سرنوشت دیگری گره خورده است ، یکی از این شخصیت ها یک سرباز کم تجربه اما وظیفه شناس است ، شخصیت دیگر یک پلیس که قبلا سرباز بوده و از بیماری رنج می برد و شخصیت سوم یک زندانی فراری است که قرار بوده اعدام شود اما فعلا زنده است و گرفتار در این شهر .

همین اطلاعات کم در مورد بازی باعث شده که Left Alive به یکی از مورد انتظار ترین بازی ها سال ۲۰۱۹ تبدیل شود ، اما در جریان کنفرانس PlayStation Lineup Tour کمپانی Square Enix با انتشار تریلری تاریخ عرضه بازی را ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ اعلام کرد و گفت دیگر قرار نیست این بازی تاخیر بخورد .
Square Enix در جریان TGS 2018 که سال قبل بازی را برای اولین بار در آن معرفی کرده بود چهار ویدیو گیم پلی از بازی را به نمایش گذاشت ویدیویی هایی با محوریت ربات های جنگی ، نجات مردم ، انتخاب دیالوگ و سیستم مبارزات بازی .اما در اواخر سال ۲۰۱۸ تریلر گیم پلی جدید از بازی Left Alive منتشر شد.تریلری که در آن Square Enix اطلاعاتی در مورد مهارت هایی که باید در بازی Left Alive برای زنده ماند بیاموزید را به شما می دهد.
این تریلر جدید که نام آن Find a Way to Survive یا یافتن راهی برای زنده ماندن است جنبه های مختلف بقا در بازی را به شما نشان می دهد ، از مواردی که در تریلر وجود دارد ، انتخاب مسیر از طریق نقشه بازی Playstation برای دور ماندن از خطر های احتمالی است ، یکی از مهمترین المان های بازی که باید همواره از آن در طول بازی استفاده کنید مخفی کاری است که در این تریلر نشان می دهد چگونه با استفاده از مخفی کاری می توانید دشمنان را از پای دربیارید .

آموزش چگونگی زنده ماندن دربازی Left Alive PS4 بوسیله تریلر گیم پلی جدید
آموزش چگونگی زنده ماندن دربازی Left Alive PS4 بوسیله تریلر گیم پلی جدید

موارد دیگری که در تریلر بازی Left Alive شاهد آن هستیم ، نجات مردم ، انتخاب دیالوگ و ویژگی ساخت سلاح و آیتم های گوناگون است و همینطور یکی از قابلیت هایی که در این تریلر آن را شاهد هستیم کنترل ربات ها برای از بین بردن دشمنان است .چیزی که در آخر تریلر شاهد آن هستیم این است که بازی قرار است در فوریه ۲۰۱۹ در ژاپن و در مارس ۲۰۱۹ در سراسر جهان منتشر شود .
مطمئن باشید با دیدن این تریلر هیجان فراوانی برای تجربه بازی Left Alive خواهید داشت ، بازی که با کنار هم قرار دادن افراد با تجربه در صنعت بازی های ویدیویی سعی کرده است عنوانی فوق العاده جذاب خلق کند اما باید تا مارس ۲۰۱۹ منتظر بمانیم تا ببینیم تا چه اندازه Left Alive همان بازی درخشانی است که Square Enix از آن تعریف می کند و آیا می تواند یک جانشن شایسته برای مجموعه Metal Gear بدون کوجیما در صنعت بازی های ویدیویی شود یا خیر .

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =